Infolinia 0800 702813
 
iolo System Mechanic Ultimate Defense 20.5

iolo System Mechanic Ultimate Defense 20.5

261,27 zł * 380,32 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821397
 • 08720254265421
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Mechanika systemowa Ultimate Defense 20,5 Całkowita ochrona Twoich danych osobowych i... więcej

Informacje o produkcie "iolo System Mechanic Ultimate Defense 20.5"

Mechanika systemowa Ultimate Defense 20,5

Całkowita ochrona Twoich danych osobowych i życia cyfrowego

 • Optymalizacja prędkości komputera PC
 • Blokowanie i usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Przywrócenie niezastąpionych plików
 • Trwałe usunięcie danych wrażliwych
 • Ochrona aktywności online przed ciekawskimi spojrzeniami
 • Zwiększenie ochrony przed kradzieżą tożsamości
 • Usuwanie i blokowanie plików cookie śledzenia przeglądarki
 • Bezpieczne zarządzanie wszystkimi hasłami

Mechanik systemowy Ultimate Defense to kompletny pakiet wiodących produktów
iolo dla bezpieczeństwa,

 
Ochrona i optymalizacja danych.

Nowoczesne systemy komputerowe mają alarmująco dużą liczbę luk w zabezpieczeniach i wydajności, podczas gdy metody kradzieży danych, hakowania komputerów oraz rozprzestrzeniania się bloatware, spamu i reklam wyskakujących z minuty na minutę stają się coraz bardziej wyrafinowane. 

W tak napiętych czasach, technologie iolo, producent najlepiej sprzedającego się oprogramowania do optymalizacji komputerów PC "System Mechanic®", oferuje kompleksowy pakiet bezpieczeństwa, ochrony danych i optymalizacji w celu ochrony, przyspieszenia i uproszczenia cyfrowego życia. Zapobieganie spowolnieniu pracy systemu Windows dzięki Mechanizmowi Systemowemu 

Siedmiokrotny zwycięzca PC Magazine Editors' Choice Award System Mechanic jest jedynym wydajnym rozwiązaniem, które początkowo wdraża wiele złożonych zautomatyzowanych metod konserwacji, aby komputer działał płynnie i był wolny od śmieci.

Następnie, System Mechanic wykorzystuje zastrzeżoną technologię do optymalizacji wielu ustawień Internetu, procesora, pamięci i dysku twardego w czasie rzeczywistym, aby zapewnić maksymalną szybkość i wydajność systemu.

 

 Prywatność online z Opiekunem Prywatności

Ochrona prywatności online zapobiega uruchamianiu w przeglądarce skryptów daktyloskopijnych poprzez szyfrowanie danych używanych przez obce osoby w celu uzyskania wyczerpujących informacji osobowych o Tobie.

Wyobraź sobie, że odmawia się ci kredytu, ponieważ firma potajemnie zebrała informacje o tobie, które wyrwane z kontekstu mogłyby wskazywać, że jesteś niewiarygodnym kupcem. Jest to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki dane osobowe zebrane online mogą być wykorzystane przeciwko Tobie.

Privacy Guardian chroni użytkownika przed reklamą ukierunkowaną, kradzieżą tożsamości, oszustwem i naruszeniem prywatności. Surfuj prywatnie i chroń swoje przeglądarki na rzecz prawdziwej prywatności w Internecie.

 

 Bezpieczna, prosta ochrona hasłem z ByePassem

ByePass upraszcza Twoje cyfrowe życie i czyni je bezpiecznym. ByePass jest niezależnym od platformy programem do bezpiecznego zarządzania hasłami, który pomaga również chronić Twoje zakupy online.

ByePass uniemożliwia złośliwym pośrednikom kradzież informacji o Twojej karcie kredytowej, ponieważ numery są lokalnie zaszyfrowane i są dostępne tylko w przypadku zakupów.

Od tej pory nigdy nie będziesz musiał wprowadzać haseł i danych kart kredytowych do przeglądarki bez zabezpieczenia, gdzie mogą je przechwycić keyloggerzy i hakerzy.

 

 Blokowanie złośliwego oprogramowania za pomocą osłony systemu 

System Shield jest certyfikowanym przez VB100 rozwiązaniem antywirusowym, które wykorzystuje zarówno reaktywne jak i proaktywne strategie wykrywania złośliwego oprogramowania.

 • Przy zastosowaniu strategii reaktywnej, wirusy są wykrywane na podstawie opublikowanych sygnatur złośliwego oprogramowania.

 • Proaktywna strategia opiera się na zaawansowanych technikach monitorowania zachowania i daje ogólne pojęcie o tym, czy dany plik próbuje uszkodzić komputer. Pozwala to na zapobieganie atakom jeszcze przed uwolnieniem łatki zabezpieczającej przed konkretnym zagrożeniem.

 
 Znajdź i usuń istniejące złośliwe oprogramowanie za pomocą Malware Killer
 
Złośliwe oprogramowanie jest drastycznie zwiększającym się zagrożeniem, ponieważ każdego dnia rozpowszechnia się prawie milion nowych wirusów, robaków, trojanów, rootkitów i innych rodzajów oprogramowania szpiegowskiego i okupowego.
 
Jednak większość dostępnych programów antywirusowych tylko blokuje złośliwe oprogramowanie i nie daje możliwości usunięcia go z zainfekowanego komputera. Niektórzy dostawcy programów antywirusowych proszą nawet swoich klientów o skorzystanie z drogiej telefonicznej pomocy technicznej w celu uzyskania pomocy w usunięciu złośliwego oprogramowania na odległość.
 
Morderca złośliwego oprogramowania, z drugiej strony, znajduje i usuwa niebezpieczne złośliwe oprogramowanie z już zainfekowanego komputera.
Malware Killer różni się znacznie od innych programów do zwalczania złośliwego oprogramowania tym, że wykorzystuje zastrzeżoną technologię skanowania i analizy opartą na skanowaniu w chmurze (Cloud™) i może znacznie przyspieszyć wykrywanie najnowszych wybuchów epidemii poprzez zastosowanie samodzielnie opracowanych algorytmów heurystycznych. Metoda ta jest wykorzystywana do ciągłego poszerzania obszernej bazy danych Malware Killer, a nawet umożliwia wykrywanie nieznanych wcześniej zagrożeń.
 

 

 Odzyskaj utracone dane za pomocą funkcji Wyszukaj i Odzyskaj

Search and Recover wykorzystuje wysoce efektywną technologię do odzyskiwania elementów, których inne produkty do odzyskiwania plików nie mogą znaleźć. Odzyskaj ważne dokumenty pracy i cenne wspomnienia, które myślałeś, że straciłeś.

Odzyskaj przypadkowo usunięte dokumenty, muzykę, zdjęcia, e-maile, wideo, pliki systemowe, a nawet całe foldery na różnego rodzaju dyskach twardych, aparatach fotograficznych i innych urządzeniach.

 

 Usuń na stałe dane wrażliwe za pomocą DriveScrubber

DriveScrubber bezpiecznie i trwale usuwa poufne dane z całych dysków twardych za pomocą wojskowej technologii rozpoznawania plików opartej na standardach.

Zagrożenia dla prywatności i bezpieczeństwa występują w wielu formach. Jednym z nich jest to, że użytkownicy nie usuwają na stałe swoich danych osobowych z komputera przed ich sprzedażą, przekazaniem lub recyklingiem.

Łatwy w użyciu w zaledwie 3 krokach

 

Optymalizacja komputerów osobistych
 • Głębokie skanowanie

System Mechanic oferuje teraz dwa tryby skanowania: Quick Scan i Deep Scan. Wybierz opcję Deep Scan, klikając przycisk o tej samej nazwie. W ten sposób rozpocznie się dokładne skanowanie systemu.

 

 • Speed Boost

Szybkość i dostępność zasobów procesora, pamięci RAM i dysku twardego są automatycznie zwiększane po uruchomieniu programów, które obciążają zasoby. Zapewnia to najlepsze wrażenia podczas grania, edycji i transmisji strumieniowej.

 • Rozwiązywanie problemów

Program wyszukuje i naprawia ponad 30 000 różnych problemów dzięki inteligentnym aktualizacjom na żywo z iolo Labs™. Dzięki temu twój komputer zawsze działa stabilnie i bezbłędnie.

 • Usuń Bloatware

Program wykrywa niepożądane programy w menu Start, które spowalniają uruchomienie systemu Windows, ponieważ uruchamiają się i działają bez Twojej wiedzy.

 
Wymagania systemowe
Wersja 20.5
 • 1-roczna licencja
 • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "iolo System Mechanic Ultimate Defense 20.5"
20 mar 2022

I had so many issues to be fixed, I am amazed at how fast and thorough Iolo Technologies fixed my issues and it is very easy to use every one can make it work, it is fast!

2 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany