Infolinia 0800 702813
 
iolo Twój komputer pracuje coraz wolniej?
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

iolo System Mechanic 2021 Professional iolo System Mechanic 2021 Professional
Komputery z czasem zwalniają. To jest normalne, ale nie musi być akceptowane! Walcz z System Mechanic: Wystarczy jedno kliknięcie! Obejmuje ponad 50 narzędzi i funkcji w jednym intuicyjnym interfejsie Sprawia, że komputery są...
132,89 zł *
Twój komputer pracuje coraz wolniej? Zobacz wszystkie dynamometry i błędy systemu w 2... więcej

Informacje o produkcie "iolo Twój komputer pracuje coraz wolniej?"

Twój komputer pracuje coraz wolniej?

Zobacz wszystkie dynamometry i błędy systemu w 2 minuty!

1. pobierz teraz próbną wersję programu System Mechanic

2. Uruchomić kontrolę komputera

3. zobacz, co spowalnia komputer w 2 minuty

Kliknij na przycisk pobierania, aby zainstalować oprogramowanie.
W ten sposób akceptujesz Umowę Licencyjną Użytkownika Końcowego i zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Pobierz teraz wersję próbną. Dzięki zarejestrowanej pełnej wersji można rozwiązywać problemy z komputerem.

 

Opis
 

Wiele programów obiecuje poprawę wydajności komputera - ale tylko kilka może dotrzymać tej obietnicy. W odróżnieniu od System Mechanics, prawie wszystkie inne programy optymalizacyjne oferują tylko standardową optymalizację Windows w czasie, gdy były one tworzone.

Mechanika systemowa natomiast oferuje ciągłe doskonalenie dzięki regularnym aktualizacjom programu w oparciu o comiesięczne ulepszenia systemu Windows znane jako patche. Ponieważ twój komputer nie musi być zbyt stary tylko dlatego, że staje się coraz wolniejszy! System Windows spowalnia z czasem - z powodu nieusuniętych fragmentów plików, błędów rejestru i dodatkowych elementów uruchamiania.

Mechanicy systemowi odwracają ten "proces starzenia" i często nawet przyspieszają nowe komputery, ponieważ zazwyczaj nie są one skonfigurowane pod kątem optymalnej wydajności. Oprogramowanie to pozwala na wyłączenie "dynamometrów" i dostosowanie ustawień komputera w celu uzyskania optymalnej wydajności. Programy zaczynają się szybciej i działają szybciej i pewniej. Pakiet taki jak System Mechanic pomaga zautomatyzować zadania związane z naprawami i konserwacją, które stają się niezbędne wraz ze wzrostem żywotności komputera, a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

To kompletne rozwiązanie jest warte zachodu dla każdego, kto zauważy, że wydajność systemu spada, a błędy pojawiają się często, lub dla tych, którzy po prostu chcą utrzymać wydajność systemu - to oszczędność czasu i zwiększenie produktywności. Zamiast żmudnego wykonywania od czasu do czasu czynności ręcznie za pomocą poszczególnych narzędzi, wystarczy jedno kliknięcie, aby wykonać wszystkie zadania konserwacyjne.

 • Rozwiązywanie problemów z komputerami PC
 • zyskać przestrzeń magazynową
 • Zwiększyć prędkość
 • Rozpoznawanie luk w bezpieczeństwie
 • Eliminacja śmieci z danych
 • System stabilizujący
 • ochrona prywatności

Mechanika systemowa to bezpieczne i wydajne rozwiązanie typu "wszystko w jednym" do naprawy i optymalizacji Twojego komputera - a Twój system znów będzie działał jak nowy!

Kliknij na przycisk pobierania, aby zainstalować oprogramowanie.
W ten sposób akceptujesz Umowę Licencyjną Użytkownika Końcowego i zgadzasz się na Politykę Prywatności.

Pobierz teraz wersję próbną. Dzięki zarejestrowanej pełnej wersji za 39,99 € można rozwiązać problemy z komputerem.

Rozwiązuje 9 głównych problemów

System Mechanic 10.5 jest jedynym kompletnym rozwiązaniem, które zajmuje się wszystkimi 9 głównymi przyczynami obniżenia wydajności komputera:

Ponieważ Symptom
   
1. niewspółosiowość programów "uciążliwe" wykonywanie programu
2. pamięć systemowa (RAM) jest wyczerpana. Spowolnienie całego systemu
3. niezoptymalizowane uruchamianie systemu Windows Opóźnienia podczas uruchamiania systemu Windows
4. zbędne programy Spowolnienie całego systemu
5. nieprawidłowe ustawienia internetowe Wolny dostęp do Internetu
6. błąd w rejestrze Niewytłumaczalne opóźnienia i awarie systemu
7. rejestr "napowietrzany" Spowolnienie całego systemu
8. rozdrobnione pliki systemowe Spowolnienie całego systemu
9. szalejące śmieci z danymi Zmniejszanie prędkości dysku twardego
Zakres usług
 • zawiera więcej niż 50 narzędzi i funkcji w jednym intuicyjnym interfejsie
 • eliminuje śmieci z plików i błędy w celu poprawy wydajności i stabilności
 • optymalizuje połączenie z Internetem i zwiększa prędkość pobierania i przeglądania stron internetowych
 • rozwiązuje wszelkiego rodzaju problemy z komputerami PC, takie jak błędy losowe, awarie i restarty
 • rozwiązuje problemy w rejestrze: czyści i defragmentuje rejestr oraz naprawia nieprawidłowe wpisy w rejestrze
 • usuwa śmieci z plików i rozwiązuje problemy z bezpieczeństwem
 • defragmentuje dyski twarde i pamięć systemową oraz optymalizuje ustawienia systemowe dla lepszej wydajności
 • wykonuje dziesiątki kroków optymalizacyjnych za pomocą jednego kliknięcia
 • poprawia wydajność w grach: w grach z pełną mocą - oprogramowanie optymalizuje komputer PC pod kątem "wysokiej wydajności" i przyspiesza go.
 • Oszczędność kosztownych zadań techników komputerowych w zakresie usuwania usterek i konserwacji komputerów: zautomatyzowane mechanizmy konserwacyjne utrzymują system stabilnie i działają w tle.
Moduły

Mechanik systemowy składa się z następujących ośmiu pojedynczych modułów, które oczywiście można również kontrolować indywidualnie:

DriveAccelerator: DEFRAGMENTACJA DYSKU TWARDEGO
Defragmentacja dysku twardego zapewnia, że części pliku wcześniej "chaotycznie" przechowywane na dysku są przechowywane obok siebie, gdzie tylko jest to możliwe. Zmniejsza to mechaniczny ruch wymagany do odczytu z dysku twardego - Windows może szybciej uzyskać dostęp i otwierać pliki. Środek ten zwiększa wydajność dysku, zmniejsza ryzyko zniszczenia danych, a także przedłuża żywotność dysków.

Optymalizator rozruchu: OPTYMALIZOWAĆ URUCHAMIANIE OKIEN
Liczne programy i usługi są otwierane po uruchomieniu systemu Windows. Podczas gdy niektóre z tych programów są krytyczne dla funkcjonowania systemu Windows, z czasem dodaje się wiele innych - często bezużytecznych - programów, które po prostu opóźniają proces uruchamiania. Usunięcie tych mniej użytecznych programów z procesu uruchamiania jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na przyspieszenie pracy komputera. Dzięki temu komputer uruchamia się szybciej i - ponieważ do pamięci systemowej trzeba wczytać mniej programów - działa również efektywniej i szybciej.

NetBooster: OPTYMICZNE USTAWIENIA
INTERNETOWE
Podczas instalacji systemu Windows podstawowa konfiguracja rzadko jest optymalizowana pod kątem wymagań Twojego osobistego połączenia internetowego. Często prowadzi to do tego, że nie są osiągane maksymalne możliwe wartości wysyłania i pobierania w Internecie. Technologia NetBooster firmy System Mechanic zmaksymalizuje szybkość transmisji danych Twojego połączenia internetowego, dzięki czemu połączenie będzie szybsze i bardziej niezawodne.

Kompaktor rejestru: DEFRAGMENT I KOMPRYMACJA
RE
JESTRACJI Instalacja i dezinstalacja nowych programów prowadzi do fragmentacji rejestru i niepotrzebnie go nadmuchuje. Regularna defragmentacja restrukturyzuje rejestr i pomaga systemowi Windows szybciej załadować niezbędne dane; kompresja rejestru usuwa niewykorzystane miejsce, które niepotrzebnie zwiększa rozmiar rejestru. Oba procesy współpracują ze sobą, przyspieszając dostęp do programów, poprawiając wydajność systemu i uwalniając pamięć systemową.

Memory Mechanic: MEMORY DEFRAGMENT
Defragmentuje
pamięć systemową, co może prowadzić do zauważalnego wzrostu wydajności. Defragmentacja pamięci systemu może również prowadzić do większej stabilności całego systemu, ponieważ zbyt mała ilość pamięci jest często przyczyną zamrożenia komputera i awarii systemu.

EnergyBooster: WYŁĄCZANIE NIEUŻYWANYCH PROGRAMÓW W TLE
Uwalnia pamięć systemową i zasoby procesora w celu zapewnienia większej wydajności systemu Windows. EnergyBooster wykorzystuje definicje iolo Labs oraz profile niestandardowe do identyfikacji programów i usług tła, które mogą być bezpiecznie tymczasowo wyłączone. Program wyłączony przez EnergyBooster może być oczywiście w każdej chwili ponownie uruchomiony przez użytkownika.

PC Health Status Gadget:
Mini aplikacja Sidebar dla systemów Windows 7 i Vista, która zapewnia raporty w czasie rzeczywistym na temat funkcjonowania, bezpieczeństwa i ogólnego stanu systemu. Zawiera listę ostatnich napraw i optymalizacji oraz zapewnia szybki dostęp do często używanych narzędzi, takich jak Memory Mechanic i nowy EnergyBooster.

Tun-Up Definitions:
Pakiet tuningowy "System Mechanic" różni się od rozwiązań innych producentów głównie optymalizacją sterowaną podpisem. Podobnie jak program antywirusowy, naukowcy i inżynierowie z "iolo Labs" regularnie udostępniają nowe opcje strojenia, które są zintegrowane z iolo System Mechanic za pomocą procedury aktualizacji online. To sprawia, że System Mechanic jest jedynym programem, który oferuje swoim użytkownikom funkcję aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Wersja dla Windows (PC)

System Mechanic jest dostępny w wersji dla systemu Windows:

System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP/Server 2003/Vista/XP x64/Server 2003 x64/Vista x64/Windows 7
Rozmiar pliku: 0,83

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "iolo Twój komputer pracuje coraz wolniej?"
2 lis 2020

Schneller und besser geht es nicht

Schnell, unkompliziert, preisgünstig bis Schnäppchen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany