Infolinia 0800 702813
 

IRISCan Desk 6 Business - A3

2139,34 zł *

z VAT plus koszty wysyłki

  • 241822220
  • IRISH0002014
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
IRIScan™ Desk 6 Business to wszechstronny, profesjonalny skaner dokumentów i kamera dokumentowa... więcej

Informacje o produkcie "IRISCan Desk 6 Business - A3"

IRIScan™ Desk 6 Business to wszechstronny, profesjonalny skaner dokumentów i kamera dokumentowa najwyższej klasy

Jego innowacyjna technologia sztucznej inteligencji (AI) może wymazywać palce na dokumencie, umożliwia automatyczne wykrywanie stron i automatyczne wykrywanie obrotu, pozwala na wygładzanie obrazu na grubych książkach i zapewnia rozpoznawanie tekstu z dokładnością do słów. Wraz z szybkim pozycjonowaniem laserowym i funkcjami wideo jest to najbardziej wydajne rozwiązanie do skanowania dokumentów A3 na rynku!

Najważniejsze cechy

Idealny do użytku w małych i średnich przedsiębiorstwach, na portalach społecznościowych, w serwisie YouTube lub w podróży: prawdziwie przenośny skaner A3 o wyjątkowej konstrukcji ze złączem USB. Odkryj nowe podejście do digitalizacji dokumentów, książek i filmów demonstracyjnych na żywo. W pełni kompatybilny z Zoom, Team, Skype czy Google, IRIScan™ Desk 6 Business zwiększa doświadczenie i komfort zdalnych spotkań i nauczania na odległość!

Profesjonalny skaner dokumentówi-r-i-s-desk-6-business-6

Jeśli jeszcze nie przeszedłeś na technologię cyfrową, teraz jest na to czas, a skaner dokumentów IRIScan Desk 6 BusinessDocument Scannerz pewnością pomoże ci to osiągnąć. Dzięki wyjątkowej konstrukcji IRIS, użytkownicy mogą oczekiwać niezrównanej wszechstronności.
Niewiarygodne funkcje, takie jak innowacyjna sztuczna inteligencja (AI) i funkcje wideo, sprawiają, że jest to najbardziej wydajne rozwiązanie do skanowania dokumentów A3 na rynku!

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-58-20Skanowanie do PDF
wystarczy jedno kliknięcie, by zapisać dokument jako skompresowany, indeksowany plik PDF lub błyskawicznie wyeksportować go do pliku Word.

 

 

 

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-58-30

Nagrywanie filmów w jakości HD
Podwójny obiektyw o rozdzielczości do 32 Mb i wbudowany mikrofon pozwalają uchwycić szczegóły, tworzyć i nagrywać tutoriale na Youtube lub filmy instruktażowe z prędkością do 30 klatek na sekundę (nagrywanie w jakości HD)

 

 

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-58-37Sztuczna Inteligencja
Digitalizuj dowolne dokumenty i grzbiety książek do formatu A4/letter dzięki wbudowanym funkcjom sztucznej inteligencji (AI), takim jak spłaszczanie krzywizny książki, usuwanie palców oraz automatyczne wykrywanie stron i przerw między stronami

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-58-50

 

Test to Speech
Unikalna technologia wspomagająca Text to Speech (TTS) do czytania i słuchania każdego dokumentu słowo po słowie. Jest to fantastyczne narzędzie wspierające i pomagające osobom z dysleksją. 

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-59-11Wysoka rozdzielczość
Oprogramowanie IRIScan™ Desk integruje najnowszy silnik OCR IRIS z potężnym interfejsem użytkownika, który przekształca zeskanowane dokumenty w pliki PDF z możliwością wyszukiwania, PDF z obrazem, PDF z tekstem, PDF z tekstem, Word, Excel i JPG, a nawet w pliki audio MP3 lub WAV! Dzięki temu słuchanie twojego dokumentu staje się proste!

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-59-35 

Szybki skaner książek 

Rozklejanie książek i wyrywanie stron do skanowania jest zazwyczaj złem koniecznym, by uzyskać wysokiej jakości kopię. Jednak IRIScan Desk 6 Business może bezpośrednio skanować wszystkie książki, czasopisma i dokumenty papierowe do formatu A4 i Letter. Jego wydajność oznacza, że dokumenty mogą być skanowane w błyskawicznym tempie 1 strony na sekundę! 

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-12-59-44Funkcja Multi-cropping
Szybko i łatwo zeskanuj wiele paragonów, biletów parkingowych itp. jednocześnie! Ta funkcja pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie musisz skanować każdego dokumentu osobno. W zależności od twoich potrzeb możesz uczynić z tego zadanie tygodniowe lub miesięczne! Składanie zeznań podatkowych w USA staje się proste!

 

 

 

Bildschirmfoto-2022-04-28-um-15-03-45

Skaner QR i kodówkreskowych
możliwość odczytu kodów kreskowych 1D lub 2D, co pozwala na eksport wyników do formatu Excel lub pliku tekstowego 

wraz z odpowiadającym mu obrazem JPG. Dzięki IRIScan Desk 6 Business użytkownicy mogą śledzić dokumenty dostawy, listy przewozowe, umowy i inne dokumenty

dokumenty urzędowe i eksportuje wartości kodów kreskowych wraz z ich obrazami w formacie JPG. Ten skaner dokumentów jest jedynym na rynku, który potrafi wyodrębnić metadane kodów kreskowych na miejscu!

 

 

Obiektyw i mikrofon HDBildschirmfoto-2022-04-28-um-13-00-36IRIScan Desk 6 Business

posiada obiektyw HD i wbudowany mikrofon, który pozwala uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły, a także pedał nożny, który zwiększa wydajność procesu skanowania dokumentów i książek. Ten profesjonalny obiektyw może być używany do tworzenia samouczków internetowych, filmów instruktażowych lub demo online, aby zapewnić efektywne i wygodne zdalne oglądanie!

 

 

 

Dodatkowe cechy

Automatyczne wykrywaniedokumentów
Automatyczne wykrywanie przewrócenia strony - wykrywa przewrócenie strony i automatycznie rozpoczyna skanowanie, dzięki czemu można jednocześnie skanować wiele małych dokumentów (rachunki, karty sprzedaży, wizytówki itp.), umieszczając je na dołączonej podkładce do skanowania. Oszczędzaj czas podczas składania raportów wydatków!

1-Click Scan
Użyj przycisku "one-click" w oprogramowaniu IRIScan Desk, fizycznego przycisku skanowania* lub pedału skanowania**, aby błyskawicznie zapisać dokument jako skompresowany plik PDF lub wyeksportować go do pliku Word. *Dostępne z IRIScan Desk 6 Pro i 6 Business **Dostępne z IRIScan Desk 6 Business

Samowyzwalacz
Automatyczne skanowanie po ustawieniu odstępu czasu między kolejnymi zdjęciami. Idealny do skanowania dużych woluminów lub folderów bez ograniczeń.

Usuwanieodcisków palców
Nie chcesz, by odciski palców znalazły się na ważnych dokumentach. Dzięki usuwaniu odcisków palców wszystkie niechciane odciski znikają. Możesz przytrzymać stronę encyklopedii palcem, a skaner ją rozpozna i usunie ze skanu!

tworzenie ePub
Tworzenie formatów Epub lub PDF tak łatwo, jak 1,2,3 przed słuchaniem lub czytaniem bezpośrednio w twoim ulubionym czytniku elektronicznym. Uzyskaj możliwość zamiany tekstu na mowę dzięki formatowi wyjściowemu MP3 lub WAV.

Automatyczne wykrywanie strony i obrócenia
Automatycznie wykrywa, kiedy strona jest obrócona i automatycznie rozpoczyna skanowanie, tak aby.

Funkcje bezpośredniego skanowania
Dzięki licznym wbudowanym ustawieniom, takim jak zaawansowane przetwarzanie obrazu, ustawienia kontrastu obrazu i funkcje (automatyczne przekrzywianie i wielokrotne kadrowanie, automatyczne wypełnianie uszkodzonych krawędzi dokumentów, wykrywanie przednich i tylnych stron książek), IRIScan Desk 6 Business może poprawnie zeskanować niemal każdy rodzaj dokumentu, czasopisma, gazety czy książki.

Automatyczne wygładzanie krzywych obrazów książek
Nie musisz się już martwić, że nie będziesz mógł odczytać krawędzi strony ze względu na krzywiznę grzbietuksiążkiczy encyklopedii. Technologia AI wygładza krzywe, jakby ich nigdy nie było.

 

 

Wymagania systemowe

Windows® 10 z procesorem Intel i3 lub nowszym
Mac® OS 10.9 i nowszym z procesorem Intel lub M1
Karta graficzna: Intel® Standard Graphics lub nowszy z 2 GB VRAM
Pamięć RAM: 4 GB
Miejsce na dysku twardym: 2 GB
Jeden port USB 2.0 lub nowszy

Dane techniczne skanera

Technologia skanowania: x 16 megapikseli - 2 x czujnik CMOS - 32 MP Ekstrapolacja
Maksymalna rozdzielczość: 4608 x 3456 pikseli
Maksymalny rozmiar dokumentu: 420 x 297 mm (A3) lub 16,5 x 11,6 cala.
Szybkość skanowania: Mniej niż 1 sekunda skanowania na stronę A3 w trybie kolorowym
Stała ostrość podwójnego obiektywu
Rozdzielczość wideo: 2048 x 1536 (3MP) / 1920 x 1080 (Full HD 1080) / 1600 x 1200 (UXGA) / 1280 x 960 (960P)
Wbudowane oświetlenie LED 6 sztuk
Rozdzielczość wyjściowa 300 DPI
Poziom wyjściowy kolor / czarno-biały / skala szarości
Interfejs/ Sterownik USB 2.0 Wysoka prędkość
Zasilanie 5V / 2A przez adapter DC-IN
Formaty wyjściowe dokumentów: JPG, PDF (obraz), PDF (z możliwością wyszukiwania), PDF (tekst), Word, Txt, Excel, EPUB (e-book), MP3, WAV.
Dzienna objętość skanowania: do 5000 stron

Zawartość pudełka:
Skaner z kamerą - Kabel USB - Podkładka do skanowania - Podręcznik rozpoczęcia pracy - Zewnętrzny przycisk USB do przechwytywania obrazu nogą - Zewnętrzny przycisk USB do przechwytywania obrazu ręką - Zasilacz sieciowy

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "IRISCan Desk 6 Business - A3"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany