Infolinia 0800 702813
 

Kaspersky Systems Management

123,57 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821623
 • KL9121XAKFS
 • 1 Rok
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie

Rok (lata):

Użytkownik(i):

Typ licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Zwiększ bezpieczeństwo i zmniejsz złożoność dzięki scentralizowanym narzędziom do zarządzania... więcej

Informacje o produkcie "Kaspersky Systems Management"

Zwiększ bezpieczeństwo i zmniejsz złożoność dzięki scentralizowanym narzędziom do zarządzania IT.

Niezałatane luki w popularnych aplikacjach są jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa IT przedsiębiorstw. Ryzyko to jest potęgowane przez rosnącą złożoność IT - jeśli nie wiesz, co masz, jak możesz to zabezpieczyć?

Dzięki centralizacji i automatyzacji kluczowych zadań związanych z bezpieczeństwem, konfiguracją i zarządzaniem, takich jak ocena podatności, dystrybucja poprawek i aktualizacji, zarządzanie zapasami i wdrażanie aplikacji, administratorzy IT nie tylko oszczędzają czas, ale również optymalizują bezpieczeństwo.
Kaspersky Systems Management pomaga zminimalizować ryzyko związane z bezpieczeństwem IT i zmniejszyć złożoność IT, zapewniając menedżerom pełną kontrolę i wgląd w wiele urządzeń, aplikacji i użytkowników w czasie rzeczywistym z jednego ekranu.

ZWIĘKSZBEZPIECZEŃSTWO
Zwiększ bezpieczeństwo IT i zmniejsz obciążenie rutynowymi zadaniami dzięki terminowemu, zautomatyzowanemu wprowadzaniu poprawek i aktualizacji. Automatyczne wykrywanie i priorytetyzacja podatności na zagrożenia zwiększa wydajność i zmniejsza obciążenie zasobów. Niezależne testy1 wykazały, że Kaspersky Lab zapewnia najbardziej kompleksowe zautomatyzowane pobieranie poprawek i aktualizacji w najkrótszym czasie.
KONTROLA Z PEŁNĄ PRZEJRZYSTOŚCIĄ
Pełna widoczność sieci z jednej konsoli eliminuje zgadywanie administratora i zapewnia wgląd we wszystkie aplikacje i urządzenia (w tym urządzenia gości) wchodzące do sieci. Zapewnia to scentralizowaną kontrolę nad dostępem użytkowników i urządzeń do danych i aplikacji korporacyjnych zgodnie z zasadami IT.
CENTRALNIE ZARZĄDZANY
Zarządzanie systemami Kaspersky Lab jest zarządzanym komponentem Kaspersky Security Center. Dostęp do każdej funkcji i zarządzanie nią odbywa się za pośrednictwem centralnej konsoli, przy użyciu ujednoliconych, intuicyjnych poleceń i interfejsów, które automatyzują rutynowe zadania IT.

 

 • Ocena podatności na zagrożenia i zarządzanie łatami
 • Inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
 • Zdalna instalacja oprogramowania i rozwiązywanie problemów, w tym obsługa zdalnego biura
 • Wdrażanie systemów operacyjnych
 • Integracja z SIEM
 • Kontrola dostępu oparta na rolach
 • Zarządzanie scentralizowane

Cechy

OCENA SŁABOŚCII ZARZĄDZANIEŁATAMI
Zautomatyzowane skanowanie oprogramowania umożliwia szybkie wykrywanie, ustalanie priorytetów i usuwanie luk w zabezpieczeniach. Łaty i aktualizacje mogą być wdrażane automatycznie i w najkrótszym możliwym czasie2 dla oprogramowania firmy Microsoft i innych firm. Administrator jest informowany o statusie instalacji poprawki. Niekrytyczne poprawki można odłożyć na koniec dnia dzięki funkcji Wake-on-LAN, nawet gdy komputery są wyłączone. Rozgłaszanie multicastowe umożliwia lokalną dystrybucję poprawek i aktualizacji do zdalnych biur, co zmniejsza wymagania dotyczące szerokości pasma.
HARDWARE AND SOFTWARE INVENTORY
Automatyczne wykrywanie, inwentaryzacja, powiadamianie i śledzenie sprzętu i oprogramowania, w tym nośników wymiennych, zapewnia administratorom szczegółowy wgląd w urządzenia i aktywa używane w sieci korporacyjnej. Urządzenia gości mogą zostać wykryte i wyposażone w dostęp do Internetu. Kontrola licencji zapewnia wgląd w liczbę węzłów i daty wygaśnięcia.
FLEXIBLE OPERATING SYSTEM AND APPLICATION DEPLOYMENT
Scentralizowane, łatwe tworzenie, przechowywanie, klonowanie i wdrażanie optymalnie zabezpieczonych obrazów systemu. Wdrażanie po godzinach pracy poprzez Wake-on-LAN z przetwarzaniem poinstalacyjnym dla większej elastyczności. Obsługa UEFI.

DYSTRYBUCJAOPROGRAMOWANIA
Zdalna dystrybucja/aktualizacja z jednej konsoli. Ponad 100 popularnych aplikacji zidentyfikowanych poprzez Kaspersky Security Network może być automatycznie zainstalowanych, nawet po godzinach, jeśli jest to pożądane. Pełne wsparcie dla zdalnego rozwiązywania problemów, ze zwiększonym bezpieczeństwem poprzez uprawnienia użytkowników i dzienniki sesji/audyty. Oszczędność ruchu do zdalnych biur dzięki technologii multicast do lokalnej dystrybucji oprogramowania.
SIEM-INTEGRACJA
Raportuj bezpośrednio i wykonuj transfery zdarzeń do wiodących systemów SIEM - IBM® QRadar® i HP ArcSight. Zbieranie logów i innych danych związanych z bezpieczeństwem w celu analizy, minimalizując nakład pracy administratora i narzędzi oraz upraszczając raportowanie na poziomie przedsiębiorstwa.
ROLE-BASED ACCESS CONTROL
Rozróżnia role i obowiązki administracyjne w złożonych sieciach. Dostosuj widok konsoli na podstawie ról i uprawnień.
CENTRALIZOWANA ADMINISTRACJA
Zintegrowana konsola administracyjna, Kaspersky Security Center, pomaga zarządzać bezpieczeństwem systemu dla desktopowych, mobilnych i wirtualnych punktów końcowych w całej sieci z poziomu jednego interfejsu.

Właściwości: "Kaspersky Systems Management"
System operacyjny:
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Firewall
Ochrona przed wirusami
Ochrona serwera
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Kaspersky Systems Management"
System operacyjny:
macOS
Windows
Dołączone aplikacje:
Firewall
Ochrona przed wirusami
Ochrona serwera
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kaspersky Systems Management"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany