Infolinia 0800 702813
 

Kofax OmniPage 19 Ultimate

736,73 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821103
 • SN-E709Z-W00-19.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR
 • Na całym świecie

Typ licencji:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Uaktualnienie do wersji Ultimate programu Omnipage 19 z OP15/16/17 - Pro, Standard i SE... więcej

Informacje o produkcie "Kofax OmniPage 19 Ultimate"

Uaktualnienie do wersji Ultimate programu Omnipage 19 z OP15/16/17 - Pro, Standard i SE
(pobierz dla systemu Windows)

OmniPage Ultimate 19 to jeden z najszybszych i najdokładniejszych sposobów przekształcania papieru, plików PDF i formularzy z zadziwiającą dokładnością rozpoznawania w pliki, które można edytować w popularnych programach komputerowych lub przechowywać w archiwach dokumentów. Wydajny OCR, formatowanie i łatwe w użyciu przepływy pracy automatyzują większość procesu konwersji. Program OmniPage niezawodnie digitalizuje papier, tworzy wsadowe pliki PDF lub wyodrębnia dane z formularzy elektronicznych. Szybkość, jakość i funkcje oprogramowania sprawiają, że jest to idealny wybór dla firm i organizacji wszystkich typów.

Dokumenty mają kluczowe znaczenie dla wydajności i przepływu pracy w Twojej firmie. Konwersja dokumentów papierowych do formatu PDF może powodować nieefektywność, zwiększać koszty i wymagać ponownego tworzenia, co wpływa na wydajność pracy. Cyfrowa transformacja zaczyna się od profesjonalnego rozwiązania OCR, które dokładnie konwertuje dokumenty, aby można je było łatwo edytować, wyszukiwać i udostępniać w celu zapewnienia płynnego przepływu pracy.

Kofax OmniPage Ultimate umożliwia rozproszonym organizacjom dokładną digitalizację plików, dzięki czemu każdy dokument jest teraz łatwo konwertowalny, edytowalny i przeszukiwalny. Dzięki Kofax OmniPage Ultimate, Twoi rozproszeni pracownicy mogą zredukować czas poświęcany na konwersję plików, obniżyć koszty operacyjne oraz zarządzać i współdzielić dokumenty.

Wyjątkowa dokładność OCR
Jeszcze bardziej wydajne silniki OCR zapewniają niesamowitą dokładność rozpoznawania - idealne do konwertowania i archiwizowania ważnych dokumentów.

Faithful Layout
Wiernakonwersja i łatwa edycja dokumentów - z uwzględnieniem wszystkich kolumn, tabel, numeracji i grafiki.

Przechwytywanie dokumentów w podróży
Przechwytywanie tekstu za pomocą aparatu cyfrowego lub telefonu iPhone®. A następnie przekształć plik graficzny w tekst na komputerze PC za pomocą technologii korekcji 3D firmy Nuance, która zapewnia dokładność rozpoznawania.

Współpracuje z prawie każdym skanerem
Jeśli Twoje urządzenie potrafi skanować, będzie współpracowało z OmniPage. Skanery przenośne, stacjonarne, urządzenia wielofunkcyjne i drukarki wielofunkcyjne pracują wydajniej i z większą dokładnością, gdy korzystają z oprogramowania OmniPage.

Obsługuje wszystkie główne aplikacje PC
Obsługuje wiele formatów wyjściowych: PDF, HTML, Corel® WordPerfect®, Microsoft® Word, Excel®, PowerPoint® (pptx) i inne.

Konwertuj dokumenty z i do usług w chmurze
Pobieraj i konwertuj dokumenty bezpośrednio z Windows Live SkyDrive, GoogleDocs, Evernote, Dropbox i wielu innych usług. Zawiera aplikację Nuance Cloud Connector, obsługiwaną przez firmę Gladinet.

Wygodne przetwarzanie wsadowe
W pełni zautomatyzowane, zaplanowane przetwarzanie wsadowe dużych ilości dokumentów z definiowalnych folderów lub skrzynki odbiorczej.

Przetwarzanie formularzy
Konwersja formularzy papierowych do formatu elektronicznego w celu ich dystrybucji i wypełnienia. OmniPage przechwytuje dane z formularzy PDF lub papierowych i eksportuje je do arkusza kalkulacyjnego lub bazy danych.

Automatyczna redakcja i wyróżnianie tekstu
Automatyczna redakcja poufnych treści w dokumencie lub wyróżnianie tego, co ważne. OmniPage rozpoznaje i obsługuje żądane fragmenty na podstawie słów kluczowych.

Rozpoznawanie ponad 120 języków
Bezproblemowa konwersja, edycja i archiwizacja dokumentów z całego świata: Program OmniPage rozpoznaje języki oparte na alfabecie łacińskim, greckim i cyrylicy, a także chińskim, japońskim i koreańskim.

 

Wymagania systemowe
 • Windows 7/Vista/XP
 • Procesor 1 GHz
 • 512 MB RAM
 • 1024 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kofax OmniPage 19 Ultimate"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany