Infolinia 0800 702813
 

Kofax Power PDF Standard 3.1 Windows

364,11 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820289.1
 • AS09G-W00-3.0
 • Ważny bezterminowo
 • DE | EN | FR | NL
 • Międzynarodowa

Język:

[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kofax Power PDF Standard3.0 [1 Użytkownik] - Win - English Konwertowanie,... więcej

Informacje o produkcie "Kofax Power PDF Standard 3.1 Windows"

Kofax Power PDF Standard3.0 [1 Użytkownik] - Win - English

Konwertowanie, edycja, komentowanie i dystrybucja dokumentów - łatwo i bezpiecznie, z i do dowolnej aplikacji

 • Łatwa edycja bezpośrednio w formacie PDF
 • Tworzenie plików PDF z dowolnej aplikacji komputerowej
 • Konwersja plików PDF do preferowanych formatów
 • Wypełnianie formularzy poprzez kliknięcie myszką
 • Notatki dyktandowe ze smokiem
 • Chronione dokumenty, bezpieczna zawartość

Nuance Power PDF Standard oferuje wymagającym użytkownikom łatwy i jednocześnie bardzo dokładny sposób na kontrolowanie swoich plików PDF.

Tworzenie, konwersja, łączenie, wyszukiwanie, przeglądanie, edycja i dostarczanie plików w chmurze w oparciu o nowy standard branżowy PDF 2.0: Power PDF to rozwiązanie PDF nowej generacji.

Obsługuje on urządzenia z systemem Windows® 10 z obsługą dotykową, dzięki czemu możesz być produktywny gdziekolwiek jesteś - przy biurku lub w drodze. Nuance Power PDF Standardjest wiodącym rozwiązaniem dla użytkowników domowych i małych firm.

Oferuje on łatwość obsługi i dokładność za bezkonkurencyjną cenę oraz pozwala zaoszczędzić typowe kompromisy w aplikacjach PDF.

 

Co nowego?

Power PDF 3 obsługuje nowy standard ISO PDF 2.0.

Nowy StandardPDF 2.0 skupia się na formacie pliku i zapewnia zarówno zgodność, jak i bezpieczeństwo w programach, które używają i przetwarzają pliki. Dzięki nowemu Power PDF możesz być pewien, że tworzysz w pełni kompatybilne i bezpieczne dokumenty PDF.

Wszechstronna elastyczność

Dzięki Power PDF, możesz teraz dostosować interfejs użytkownika do koloru, który najbardziej Ci odpowiada. Wybierz pomiędzy niebieskim, jasnoszarym, ciemnoszarym lub znajomym fioletem. Teraz można również wybrać, czy dokumenty mają być wyświetlane w osobnych zakładkach w oknie Power PDF, czy też każdy dokument ma być wyświetlany w osobnym oknie Power PDF.

Łączenie wszystkich otwartych plików poprzez kliknięcie myszką

Power PDF oferuje teraz wysoce efektywny sposób na połączenie wszystkich otwartych dokumentów w jeden plik PDF. Po prostu kliknij na opcję "Połącz wszystko" na pasku narzędzi "Start". Nazwy oryginalnych plików są automatycznie przenoszone jako zakładki.

Większa dokładność podczas konwersji

Technologia Nuance OmniPage została jeszcze bardziej ulepszona od ostatniej wersji. Oferuje on teraz jeszcze lepsze rozpoznawanie słów i liczb oraz dokładność układu.

Ulepszona edycja tekstu

Dzięki Power PDF tekst w trybie Edit Mode można teraz lepiej podzielić na bloki, co ułatwia jego edycję i przeglądanie.

Ulepszone tworzenie zawartości stron internetowych w formacie PDF

Konwersja stron internetowych lub całych sekcji witryny do interaktywnych plików PDF z automatycznie wbudowanymi hiperłączami - bezpośrednio z Power PDF.

Kontekstowe paski narzędzi do obróbki

Wybierając konkretny element, uzyskują Państwo szybki dostęp do wszystkich funkcji, które są istotne dla Państwa bieżącej pracy - to ogromna oszczędność czasu.

Ulepszone funkcje rozmieszczania stron

W widoku zespołu dokumentów można łatwo wymieniać lub powielać jedną lub więcej stron w dokumencie.

Uproszczona edycja dowolnych adnotacji formalnych

Edycja freeformowych adnotacji w Power PDF została znacznie ułatwiona i przyspieszona poprzez umożliwienie grupowania freeformowych adnotacji obok siebie.

Osadzanie plików wideo w formacie MP4

Włóż ten popularny, wysokiej jakości skompresowany format wideo bezpośrednio do pliku PDF utworzonego za pomocą Power PDF lub dołącz go do Portfolio PDF.

Sprawdzanie certyfikatów bezpieczeństwa dla JavaScript

Klienci, których wykonywanie w JavaScript jest ograniczone przez politykę prywatności, mogą teraz zażądać ważnego, podpisanego certyfikatu, co zmniejsza ryzyko ataku na ich organizację.

Edycja tekstu od prawej do lewej

Teksty i komentarze w językach pisanych i czytanych od prawej do lewej strony (arabski, hebrajski, itp.) mogą być teraz łatwo edytowane w Power PDF.

 

Funkcje odpowiednie dla przedsiębiorstw

Łatwa edycja bezpośrednio w formacie PDF

Edytuj pliki PDF bezpośrednio, tak intuicyjnie jak w edytorze tekstu: nie ma potrzeby konwertowania do innej aplikacji wcześniej.

Tworzenie plików PDF z dowolnej aplikacji komputerowej

Przyciski na paskach narzędzi pakietu Microsoft Office pozwalają na utworzenie kopii PDF dokumentów za pomocą jednego kliknięcia.

Konwersja plików PDF do preferowanych formatów

Konwersja dowolnego pliku PDF do w pełni sformatowanego dokumentu Microsoft Office - wraz z układem, kolumnami, tabelami i grafiką.

Chronione dokumenty, bezpieczna zawartość

Określ, kto może przeglądać, drukować i zmieniać swoje dokumenty - poprzez przypisanie hasła o optymalnych standardach bezpieczeństwa: 256-bitowe szyfrowanie.

Notatki dyktandowe ze smokiem

Dodawanie notatek do plików PDF: Łatwo dyktuj adnotacje dzięki funkcji rozpoznawania mowy Dragon Notes - jest ona trzy razy szybsza niż pisanie na maszynie.

Wypełnianie formularzy poprzez kliknięcie myszką

Przenieś jednym kliknięciem dowolny formularz do formatu PDF, wypełnij formularz elektronicznie i wyeksportuj dane z formularza do popularnych formatów danych, takich jak CSV, XML i TXT.

 

Kontrola i elastyczna praca

Narzędzie do dyktowania notatek

Użyj wbudowanego narzędzia do rozpoznawania mowy Dragon® Notes do szybkiego i dokładnego nanoszenia adnotacji do plików PDF - bez wprowadzania danych z klawiatury, tylko Twój głos.

Inteligentne funkcje wyszukiwania

Funkcja inteligentnego wyszukiwania Looks Like Search™ wykorzystuje dopasowanie wzorów alfanumerycznych i zapewnia natychmiastowe odnalezienie treści takich jak numery telefonów, adresy e-mail i numery ubezpieczenia.

Porównanie dokumentów strona po stronie

Szybko określić różnice pomiędzy wersjami dokumentów. Narzędzie do porównywania poszczególnych stron podkreśla zmiany wizualne i tekstowe w kolorze i podsumowuje wszystkie zmiany w przejrzystym raporcie.

 

Minimalne wymagania systemowe

Komputer z procesorem Intel Pentium 4 lub równoważnym albo wyższym

Systemy operacyjne:

 • Windows 10; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 8.1; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa
 • Windows 7; edycja 32-bitowa lub 64-bitowa z Service Pack 1

dalsze wymagania:

 • 512 MB pamięci głównej (RAM), zalecany 1 GB
 • 700 MB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji, dodatkowe miejsce na dysku twardym na tymczasowe pliki instalacyjne oraz dodatkowe języki interfejsu użytkownika
 • Karta dźwiękowa do korzystania z dołączonego silnika syntezatora mowy (opcjonalnie). Do dyktowania notatek Dragon Notes wymagany jest mikrofon ze słuchawkami z funkcją redukcji szumów.
 • Do rejestracji i aktywacji produktu, tworzenia notatek Dragon Notes i aktualizacji online konieczne jest połączenie z Internetem.
 • Microsoft .NET Framework 4.5 Jeśli ten komponent nie zostanie znaleziony, zostanie on zainstalowany wraz z produktem.

Uwaga: Wydajność i szybkość mogą zostać poprawione, jeśli komputer przekroczy minimalne wymagania dotyczące procesora, pamięci i dostępnej przestrzeni dyskowej.

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny Kofax Power PDF Standard3.0
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Kofax Power PDF Standard 3.1 Windows"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany