Infolinia 0800 702813
 
Magix Acid Pro 10

Magix Acid Pro 10

475,22 zł * 708,44 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821247
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
ACID Pro 10 Twórczy DAW Stworzony dla wymagających producentów.... więcej

Informacje o produkcie "Magix Acid Pro 10"

ACID Pro 10

Twórczy DAW

Stworzony dla wymagających producentów.

Stworzony dla ciebie.

Znasz ten magiczny moment: Słyszysz piosenkę i nie możesz się doczekać, aby ją samplikować lub remiksować. Prawdziwa inspiracja. Z ACID Pro możesz naszkicować ten pomysł i przekształcić go w gotowy utwór szybciej niż jakikolwiek inny DAW. Jego unikalny przepływ pracy, innowacyjne funkcje i profesjonalne narzędzia zostały zaprojektowane specjalnie do produkcji muzyki opartej na samplingu i pętli. Komponować, układać, nagrywać, mieszać i opanowywać. Ale najważniejszą rzeczą jest: Bądź kreatywny. Doświadczenie ACID Pro.

zynaptiq STEM MAKER 2

Po raz pierwszy w ACID Pro 10: Rozbij swój ulubiony utwór na jego części składowe - wydobądź wokal, perkusję i inne instrumenty w niesamowitej jakości dźwięku. Przenieś swój proces próbkowania i remiksowania na wyższy poziom dzięki nowej technologii separacji audio zynaptiq.


Chopper MIDI Playable

Zoptymalizowany MIDI Playable Chopper pozwala na odtwarzanie próbek, pętli lub własnych nagrań za pomocą dowolnej klawiatury MIDI. Przeżyj samplowanie w zabawny sposób!


ACID Morph Pads

Twórz unikalne i pomysłowe krajobrazy dźwiękowe inspirowane legendarnymi sprzętowymi urządzeniami do tworzenia efektów dźwiękowych. Bądź kreatywny z ACID Morph Pads!


ACID rzuca wyzwanie twojej kreatywności

ACID Pro udoskonalił oparty na pętli przepływ pracy dla produkcji muzycznej jak żaden inny DAW. Oprogramowanie automatycznie dostosowuje pętle do tempa i klucza Twojego projektu. Można również "malować" pętle bezpośrednio na osi czasu.

Z ACID Pro 10, doświadczysz łatwości obsługi i niesamowitych rezultatów!

ACIDized Loops

Zawsze na czas, zawsze w harmonii

Wyprodukujesz 3-minutową piosenkę w zaledwie 10 minut?

Wybierz pętle z obszernej biblioteki, zawsze idealnie dopasowane do tempa i klucza. Umieść je na osi czasu i obserwuj, jak układ przybiera kształt. Z pętlami ACIDized, tworzenie muzyki to pestka.

Pick-Paint-Play

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie proste rysowanie pętli na wielościeżkowej osi czasu?

Wybierz pętlę, umieść ją na osi czasu i użyj kursora pióra, aby narysować jej część w dowolnym miejscu projektu. Wystarczy kilka kliknięć, aby w ciągu kilku sekund stworzyć atrakcyjne aranżacje.

Co nowego w ACID Pro 10?

Lepiej niż kiedykolwiek, ACID Pro 10 daje jeszcze więcej kreatywnych narzędzi, instrumentów i efektów - oraz najnowszą technologię audio. Wyciągnij wokal, perkusję i muzykę z Twoich utworów za pomocą zynaptiq STEM MAKER 2. Moc nowych podkładek ACID Morph Pads daje ci niekończące się pomysły na remiksowanie. Graj na ACID jak na instrumencie dzięki poprawionej wersji MIDI Playable Chopper. Odkryj nową różnorodność ACID Pro 10!

nowy zynaptiq STEM MAKER 2

Do dwóch razy szybciej i z lepszymi wynikami niż kiedykolwiek wcześniej

Wreszcie w ACID Pro 10: zynaptiq STEM MAKER 2 z ulepszoną technologią separacji audio. Podziel swoje utwory na wokale, perkusję i muzykę za pomocą przełomowych algorytmów DSP - z nowym "Strict Mode" teraz ze znacznie poprawioną selektywnością. Mniej artefaktów dźwiękowych i bardziej naturalny dźwięk: Doświadcz następnej generacji samplowania!
ACID Morph Pads

Eksperymentuj z dźwiękami w zabawny sposób.

Podkładki ACID Morph Pads mają unikalne podejście: są inspirowane legendarnymi sprzętowymi urządzeniami do tworzenia efektów dźwiękowych. Odkryj nieskończone możliwości w zakresie projektowania dźwięku. Przypisz ścieżki dźwiękowe, instrumenty lub autobusy audio do pada za pomocą jednego kliknięcia. Następnie eksperymentuj z różnymi modulacjami celów FX na dźwięki i efekty morfowe. Uczyń remiksy jeszcze bardziej innowacyjnymi z ACID Morph Pads!

Pobieranie próbek. Cięcie. Cięcie.

Szybciej niż kiedykolwiek wcześniej: MIDI Playable Chopper.
Teraz NOWOŚĆ! z wykrywaniem stanów nieustalonych - przeprojektowany Chopper Dzięki nowej wersji MIDI Playable Chopper możesz siekać próbki, pętle ACIDized lub odtwarzać własne fragmenty dźwięków za pomocą dowolnej klawiatury MIDI. Chopper jest wyposażony w nową, oszczędzającą czas funkcję automatycznego krojenia, która automatycznie rozdziela Twoje uderzenia. Posiada również zupełnie nowy system wykrywania stanów nieustalonych do automatycznego umieszczania markerów - dla jeszcze bardziej intuicyjnego pobierania próbek!

Wymagania systemowe

Wszystkie programy MAGIX są opracowane w taki sposób, aby wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i mogły być w pełni obsługiwane nawet na mniej wydajnych komputerach. Niektóre zaawansowane funkcje programu stawiają wyższe wymagania w stosunku do wydajności komputera. Aby móc korzystać z tych funkcji bez ograniczeń i z najwyższym poziomem komfortu, Twój komputer powinien spełniać przynajmniej zalecane wymagania. Specyfikacje techniczne komputera można sprawdzić w Panelu sterowania systemu operacyjnego.

Systemy operacyjne

Potrzebna jest 64-bitowa wersja następujących systemów operacyjnych:

 • Microsoft Windows 10
 • Microsoft Windows 8

Wymagania systemowe

Procesor: 1 GHz (zaleca się stosowanie procesorów wielordzeniowych lub wieloprocesorowych)

Pamięć: 1 GB RAM (zalecane 8 GB)

Karta graficzna: na pokładzie, rozdzielczość min. 1024 x 768

Karta dźwiękowa: na pokładzie

Miejsce na dysku twardym: 700 MB na instalację programu, do 16 GB na dołączone instrumenty i pętle

Języki programowania: Niemiecki, angielski, hiszpański, francuski

Połączenie internetowe: Wymagane do rejestracji, walidacji i poszczególnych funkcji programu. Program wymaga jednorazowej rejestracji.


Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Acid Pro 10"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

565,85 zł ocalony
Magix Acid Pro 10 Suite Magix Acid Pro 10 Suite
855,78 zł * 1421,63 zł *
Ostatnio oglądany