Infolinia 0800 702813
 
Magix Music Maker 2021 Premium Edition

Magix Music Maker 2021 Premium Edition

227,17 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821081
 • P26870-02
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Music Maker 2021 Premium Edition Jeszcze więcej mocy. Jeszcze więcej dźwięków.... więcej

Informacje o produkcie "Magix Music Maker 2021 Premium Edition"

Music Maker 2021 Premium Edition

Jeszcze więcej mocy. Jeszcze więcej dźwięków. Jeszcze więcej możliwości.

 • 3 baseny dźwiękowe do wyboru
 • 1 Wybrana przez Ciebie kolekcja Soundpool
 • 3 Wybrane instrumenty MAGIX
 • 2 Małe instrumenty do wyboru
 • Multicore Audio Engine
 • NOWOŚĆ! 64-bitowa wersja
 • NUE! Zmodyfikowane podstawowe przepływy pracy NOWOŚĆ! Wykonawca piosenek
 • NOWOŚĆ! VST2 I VST3
 • NOWOŚĆ! Notatki projektowe
 • NOWOŚĆ! fragmenty piosenek
 • NEW! coreFX VolumeFormer
 • NOWOŚĆ! Most VST
 • Wokoder pomarańczowy ME
 • TERAZ TYLKO! FORMA DŹWIĘKOWA Studio Audio 12

* Kredyty w Music Maker Store ze starszych wersji nie mogą być wykupione w Music Maker 2021 (numer wersji 29 lub nowszy).

Produkuj własne piosenki - bez wcześniejszej wiedzy

Chcesz zrealizować siebie jako twórczego producenta muzycznego - nawet bez wcześniejszej wiedzy muzycznej? Z Music Maker możesz zacząć od razu: wybierz dźwięki z ogromnej kolekcji bitów, melodii i wokali na poziomie wykresu. Łączyć pętle metodą "przeciągnij i upuść", grać z różnymi instrumentami programowymi i korzystać z profesjonalnych efektów. Twój czas jest teraz: Posłuchajcie swoich pomysłów. Po prostu róbcie muzykę.


1. łączenie dźwięków i pętli Wybierz dźwięki i pętle z Twojego ulubionego gatunku i połącz je z wirtualnymi instrumentami na Twojej osi czasu: Syntezatory analogowe, bębny z dużą ilością wysięgników i eleganckie struny są w zasięgu jednego kliknięcia. Zbierzcie cały zespół!

2. Podłącz, nagraj, nagraj Nagraj własne melodie lub wokale Wszystko co musisz zrobić to podłączyć klawiaturę MIDI, kontroler perkusji lub mikrofon. Nagrywasz solówkę gitarową na żywo? Nie ma problemu! Możesz dowolnie wybierać składniki do swojego muzycznego groove!

Tworzenie dźwięku za pomocą efektów Twoja muzyka jest tak samo wyjątkowa jak Ty: Przeciągnij i upuść profesjonalne efekty na swoje dźwięki, pętle, instrumenty i wokal. Chór, WahWah czy Flanger sprawiają, że Twoje utwory brzmią jeszcze bardziej ekscytująco. Zmień swój utwór w prawdziwe doznania dźwiękowe dzięki dźwiękowi przestrzennemu 5.1!

Do własnej piosenki w zaledwie 3 krokach Przekonaj się sam - doświadcz nowego Song Makera!
Inteligentne tworzenie piosenek na najwyższym poziomie. Twoje następne uderzenie - teraz już tylko 3 kroki:

 1. Wybierz szablon utworu i pulę dźwiękową
 2. Części pieśni i instrumenty dodaj
 3. Gotowa jest twoja piosenka!

Wykorzystajcie jak najwięcej z waszej piosenki - Baseny akustyczne, instrumenty i efekty dla Twoich pomysłów

Tylko twój rytm - tylko odpowiedni basen dźwiękowy Odkryj baseny dźwiękowe Music Maker!

Uruchom nowy Music Maker i dokonaj wyboru: Pop, Rock, Hip Hop, Pułapka, EDM i wiele innych - Ty decydujesz! Tysiące pętli i próbek, po prostu połączonych metodą "przeciągnij i upuść". Najlepszy? Wszystkie pętle automatycznie dostosowują się do wysokości Twojego utworu, a wszystko harmonijnie do siebie pasuje. Nie musisz nic wiedzieć o teorii muzyki, żeby dostać swój przebój!

Odkryj popularne Kolekcje Soundpool z Twojego ulubionego gatunku:

To lata 80-te!

Ponad 4500 dźwięków i pętli brzmi naprawdę retro: wszystkie 6 dołączonych basenów dźwiękowych jest idealnych dla nostalgicznych wykresów - bezpośrednio ze złotej dekady!

płonący metal

Prawie 4000 dźwięków i pętli pełnych energicznych melodii: napędzające riffy i growling wokale - to najlepsze, co metal ma do zaoferowania!

miejski producent

Nowy dźwięk prosto z Nowego Jorku: szorstki, pełen wściekłości, a jednocześnie niezwykle inspirujący. Zestaw do produkcji punchy trapboardów, gładkich melodii R'n'B i hip hopowych bitów złotej ery.

Hymny EDM

Gotowy na główną scenę? To brzmi jak strobos, jaskrawe światła i dużo dobrego nastroju! Euforyczne krople, pchające syntezatory i mocne liny bazowe - następny "wypełniacz podłogi" jest twój.
Który instrument nadaje ci ton?

Muzyka zawsze żyje ze swoich instrumentów. W Music Maker można wybierać spośród różnych instrumentów programowych. Każdy z nich przekonuje wysokiej jakości dźwiękiem z produkcji studyjnych. Eksperymentuj z różnymi instrumentami VST!

bębny rockowe

Bębenek! Rock Drums są idealne do jazdy double bass rowki w piosenki metalowe, pogłosowe rytmy bębna z imponującym brzmieniu areny lub suche i czyste studio perkusja.

maszyna basowa

Więcej uderzenia w głośniki: ostre linie basu i pompowanie basu - plus mnóstwo filtrów i presetów. Korzystaj z różnych ustawień efektów, aby samodzielnie tworzyć i zapisywać nowe dźwięki basów.

Gitara koncertowa

Elegancka technika wybierania, subtelne dźwięki chwytu i filigranowe slajdy: dźwięk gitary akustycznej koncertowej został oddany szczególnie autentycznie w tym wirtualnym instrumencie. Dołączone efekty dają duże możliwości edycyjne.

bębennica

Klasyczne brzmienie i styl legendarnych maszyn perkusyjnych i samplerów. Beatmaker ma wiele okazji do eksperymentowania. Kopnięcia, zasadzki, tomy, kapelusze i cymbały mogą być mieszane bezpośrednio z maszyny.

Zespół Orkiestrowy

Dęte instrumenty dęte drewniane, perkusja, smyczki i wiele innych dźwięków - z zespołem Orchestral można skomponować imponującą muzykę orkiestrową. Doskonale sprawdza się również przy muzyce filmowej i pop, hip-hopowych bitach czy melodiach tanecznych.

kinematograficzny syntezator

Zagubieni w przestrzeni: sekwencje mrocznych snów gubią się między skrzypiącymi liniami basu a galaktycznymi dźwiękami. Muzyka filmowa, pułapka, electro czy techno: Wirtualny syntezator oferuje wiele możliwości dla niezwykłych projektów dźwiękowych.

 

Minimalne wymagania systemowe

system operacyjny:
Windows 10 64-bitowy, Windows 8.1 64-bitowy
Wymagana pamięć robocza::
min. 2000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 700 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1280x960
Różne:
Połączenie internetowe: Music Maker wymaga połączenia z Internetem, aby utworzyć konto użytkownika w Music Maker Store oraz aktywować i pobierać zawartość i poszczególne funkcje programu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Music Maker 2021 Premium Edition"
3 lis 2020

Alles Bestens, gerne wieder.

Alles super vielen Dank.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany