Infolinia 0800 702813
 
MAGIX Photo Manager 17 Deluxe

MAGIX Photo Manager 17 Deluxe

237,49 zł * 237,68 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821088
 • SA5318
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
MAGIX Photo Manager Deluxe Twoje zdjęcia - zorganizowane i zoptymalizowane... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Photo Manager 17 Deluxe"

MAGIX Photo Manager Deluxe

Twoje zdjęcia - zorganizowane i zoptymalizowane

Dzięki MAGIX Photo Manager Deluxe możesz łatwo organizować, wyszukiwać, sortować i na nowo odkrywać swoje najpiękniejsze zdjęcia i filmy. Daj swoim najpiękniejszym chwilom nowe życie.

Photo Manager Deluxe - więcej niż tylko menadżer zdjęć
Archiwizuj swoje zdjęcia i filmy na wieczność i przeżywaj wspomnienia w kółko. MAGIX Photo Manager pomoże Ci w jak największym stopniu wykorzystać Twoją kolekcję zdjęć i filmów w jak najmniejszym czasie. Edycja, sortowanie i organizowanie zdjęć z łatwościąZwiększa przegląd, jakość i wędrówkę - za pomocą jednego kliknięcia.

Import chmury

Importuj swoje zdjęcia z różnych usług w chmurze bezpośrednio do programu Photo Manager Deluxe. Możesz więc łatwo połączyć lokalne biblioteki zdjęć z Twoimi zdjęciami z usług w chmurze.

Import chmury

Szeroka gama formatów

Wyświetlanie i sortowanie plików RAW. Ciesz się filmem w formacie AVCHD. Photo Manager Deluxe obsługuje wszystkie popularne formaty fotograficzne i wideo. Obsługa różnych oryginalnych formatów kamer (formaty surowe) zapewnia większą elastyczność w edycji obrazu.

Szeroki zakres formatów

Inteligentna selekcja

Za pomocą programu Photo Manager Deluxe można importować nośniki danych ze skanera lub aparatu bezpośrednio do programu. Inteligentny kreator wyboru sortuje braki, duplikuje obrazy lub wstrząsające obiekty bezpośrednio za pomocą innowacyjnej analizy obrazu.


Oszczędność miejsca i czasu

Dzięki wirtualnym albumom można sortować obraz w różnych kolekcjach jednocześnie, bez konieczności wielokrotnego zapisywania go. Dodatkowe metadane, takie jak nazwy, oceny, wydarzenia lub informacje o lokalizacji, mogą być dodawane, aby pomóc w jeszcze szybszym znajdowaniu obrazów.

Czasami twoje najlepsze wspomnienia
odświeżacz

Ostrzejsze obrazy

Ostrzejsze obrazy

Zoptymalizuj jasność, kontrast, kolor i ostrość za pomocą kilku kliknięć lub wyeliminuj czerwone oko.

 • Ostrzejsze obrazy
 • Filtry fotograficzne i efekty 
 • Korekta perspektywiczna
 • Prostowanie horyzontalne

 

Wizualizacja, która pozostaje w pamięci

Zdjęcia Panoramy

Wspaniałe zdjęcia jak okiem sięgnąć: Złożyć piękne panoramy z maksymalnie ośmiu pojedynczych zdjęć - automatycznie wyrównywane i mieszane.

Ochrona hasłem

Zapobiegać obcy od twój obrazek i wideo z hasło. Jest to szczególnie zalecane w przypadku wymiany zdjęć przez Internet.

Kopie zapasowe

Tworzenie kopii zapasowych nośników bezpośrednio z oprogramowania - z automatycznymi przypomnieniami. Można wtedy automatycznie nagrywać niezapisane zdjęcia na płyty CD lub DVD.

Odbudowa

Dzięki automatycznym kopiom zapasowym bazy danych obrazów można przywrócić przypadkowo usunięte obrazy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 

Na całe życie pełen ekscytujących momentów

Import chmury

Korzystaj z zaawansowanych funkcji importu programu Photo Manager Deluxe. Łatwo importuj zdjęcia i filmy z różnych usług w chmurze i łącz swoje lokalne dane z mediami z chmury.

Bezprzewodowy import smartfonów

Camera MX Media Transfer umożliwia przesyłanie zdjęć i filmów przez sieć Wi-Fi bezpośrednio z telefonu do Photo Manager Deluxe. Tam możesz łatwo organizować, sortować i na nowo odkrywać swoje zdjęcia.

Do pracy zoptymalizowanej pod kątem wydajności

Pewne ulepszenia w zakresie stabilności i wydajności sprawiają, że edycja projektów jest jeszcze łatwiejsza. Zapewnia to płynny przebieg pracy i sprawia, że program jest jeszcze bardziej niezawodny i stabilny.

Innowacyjne adaptacje projektu

Zoptymalizowany interfejs użytkownika zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę w ramach programu. Dzięki nowym funkcjom i przejrzyście ułożonym obszarom funkcyjnym, zarządzanie obrazem za pomocą programu Photo Manager jest teraz jeszcze łatwiejsze.

Dane techniczne

 

Wymagania systemowe

Wszystkie programy MAGIX są opracowane w taki sposób, aby wszystkie podstawowe funkcje działały stabilnie i mogły być w pełni obsługiwane nawet na mniej wydajnych komputerach. Dane techniczne komputera można przejrzeć w Panelu sterowania systemu operacyjnego.

Systemy operacyjne

Microsoft Windows 10Microsoft Windows 8Microsoft Windows 7Microsoft Windows Vista

 

 

Wymagania systemowe

 

 • Procesor: 1,83 GHz
 • Pamięć robocza: 512 MB
 • Karta graficzna: na pokładzie, Rozdzielczość min. 1024x600px
 • Miejsce na dysku twardym: 600 MB wolnego miejsca na instalację programu

Połączenie internetowe: Wymagane do rejestracji, walidacji i poszczególnych funkcji programu. Program wymaga jednorazowej rejestracji.

 Formaty plików* Pobierz wszystkie nowe funkcje i aktualizacje bezpłatnie przez 1 rok z usługą aktualizacji i używaj ich przy pierwszej instalacji przez nieograniczony czas. W przypadku nowych instalacji po roku, wersja podstawowa pozostaje niezmieniona. Po pierwszym roku usługa aktualizacji może zostać rozszerzona po preferencyjnej cenie.

 

 

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Photo Manager 17 Deluxe"
3 lis 2020

Sehr zufrieden!

Bezahlung ist zu aufwändig darin zusätzliche kosten

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany