Infolinia 0800 702813
 
Magix Samplitude Music Studio 2023

Magix Samplitude Music Studio 2023

475,22 zł * 898,58 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822375
 • P27626-01
 • Nieograniczona ważność
 • DE | EN
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Od nagrywania i edycji po miksowanie i mastering - MAGIX Samplitude Music Studio oferuje... więcej

Informacje o produkcie "Magix Samplitude Music Studio 2023"

Od nagrywania i edycji po miksowanie i mastering - MAGIX Samplitude Music Studio oferuje najważniejsze funkcje do produkcji muzyki. Możesz oczekiwać najwyższej klasy puli dźwięków i licznych instrumentów wirtualnych, dzięki którym nadasz swoim utworom indywidualny charakter. Dzięki wizualnej analizie dźwięku można na pierwszy rzut oka zauważyć zakłócenia i od razu wiedzieć, w których miejscach konieczne jest jeszcze dopracowanie. Wszystko odbywa się za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika, zoptymalizowanego pod kątem szybkiego i łatwego przepływu pracy.

Profesjonalne nagrania na głosy i instrumenty

Podłącz mikrofon i instrumenty i jesteś gotowy do nagrywania. Przed nagraniem, użyj wbudowanego tunera, aby szybko sprawdzić, czy Twoje instrumenty są nastrojone. Następnie nagraj wokale i instrumenty na kilku ścieżkach jednocześnie. W razie potrzeby można wybrać szablony nagrań z sesji MIDI lub zaawansowanych projektów nagrań. Odpowiednie ścieżki są załadowane i gotowe do nagrywania z użyciem EQ, kompresora lub innych efektów. Koryguj swoje nagrania wokalne bezpośrednio po nagraniu za pomocą kilku kliknięć, łatwo dostosowując krzywe pitch za pomocą narzędzia ołówka.

Wszechstronne instrumenty programowe

Chcesz nagrać piosenkę, ale nie masz pod ręką wszystkich instrumentów? Nie ma problemu! Dzięki wirtualnym instrumentom w MAGIX Samplitude Music Studio Twój utwór będzie kompletny. Graj na instrumentach VST pod kontrolą MIDI i komponuj lub improwizuj swoją własną muzykę. Spodziewajcie się instrumentów takich jak fortepian, wiolonczela, gitara jazzowa, a także nastrojowych syntezatorów, soczystej perkusji i wielu innych. Możesz łączyć dźwięki z różnych gatunków, po prostu przeciągając i upuszczając, i dać upust swojej kreatywności.

Eksperymentuj z różnymi gatunkami muzycznymi dzięki MAGIX Soundpools.

Oprócz licznych instrumentów programowych MAGIX Samplitude Music Studio 2022 oferuje 8 nowych puli dźwięków, za pomocą których możesz tworzyć własne melodie. Możesz użyć różnych dźwięków i pętli do szkiców utworów i do uzupełnienia swoich aranżacji. Od house'u i hip-hopu po funk, pop-rock, metal i muzykę filmową, reprezentowany jest szeroki wachlarz gatunków muzycznych.

Pełna edycja dźwięku

Po nagraniu i ułożeniu wszystkich ścieżek dźwiękowych można przystąpić do edycji utworów. MAGIX Samplitude Music Studio oferuje różne profesjonalne narzędzia edycyjne do produkcji muzyki. Można na przykład łatwo dostosować wysokość dźwięku i szybkość odtwarzania ścieżki audio. W programie znajdziesz również opcje cięcia danych audio. W edytorze obiektów można edytować poszczególne klipy audio bez stosowania efektów i ustawień do całej ścieżki dźwiękowej. Na przykład, można zastosować efekt do pojedynczego słowa. W razie potrzeby można jednak również łączyć różne ścieżki dźwiękowe i obiekty w grupy, aby edytować je razem i stosować do nich efekty. W edytorze przejść, możesz tworzyć płynne przejścia między różnymi plikami audio, jak chcesz.

Liczne efekty i pluginy do miksowania i masteringu

Czy to miksowanie, czy mastering - z MAGIX Samplitude Music Studio nadasz swoim utworom niepowtarzalne brzmienie dzięki wysokiej jakości efektom i sprawdzonym narzędziom. Wykorzystaj wirtualny wzmacniacz gitarowy i gotowe presety, np. do muzyki elektronicznej. Kontrola tempa pomoże Ci stworzyć przejrzystą strukturę Twoich utworów. Możesz zobaczyć na pierwszy rzut oka, jak zmienia się tempo i rytm Twoich utworów. Podwyższenia i opóźnienia można łatwo zautomatyzować, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu podczas miksowania. Do masteringu masz do dyspozycji kompletny pakiet masteringowy z licznymi funkcjami, jak również inteligentny auto-mastering. Auto-Mastering analizuje twój materiał audio i automatycznie znajduje odpowiednie ustawienia dla twojej ścieżki.

MAGIX Samplitude Music Studio (2022) w skrócie:

 •     Równoczesne nagrywanie instrumentów na różnych ścieżkach
 •     Oferuje wirtualne instrumenty takie jak syntezatory, gitary, chóry, pianina, smyczki, instrumenty dęte, basy i automaty perkusyjne.
 •     Kreator szybkiego startu: szablony do gry i nagrywania instrumentów
 •     Rozpocznij nagrywanie na komputerze z poziomu aplikacji
 •     Wyposażony w predefiniowane wyszukiwanie, w tym wtyczkę do przeglądarki.
 •     Zawiera wiele dźwięków i pętli
 •     Umożliwia nagrywanie wielośladowe w studyjnej jakości 24 bit/96 kHz
 •     Zawiera różne efekty i wtyczki
 •     Oferuje profesjonalne narzędzia do edycji z ModernEQ
 •     Funkcje wizualnej analizy dźwięku
 •     Umożliwia precyzyjne sterowanie prędkością dzięki ARA2

Wskazówka dotycząca MAGIX Samplitude Music Studio (2022):

Do korzystania z niektórych funkcji programu wymagane jest połączenie z Internetem.

 

Wymagania systemowe

System operacyjny:
    Windows 10 64 bit, Windows 8.1 64 bit, Windows 10, Windows 8
Wymagania dotyczące pamięci głównej:
    min. 2000 MB
Wymagania dotyczącemiejsca na dysku twardym:
    min. 2000 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
    min. 1280x960
Inne:
    Połączenie z Internetem: Wymagane do aktywacji, walidacji i poszczególnych funkcji programu. Do udziału w programie wymagana jest jednorazowa rejestracja.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Magix Samplitude Music Studio 2023"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany