Infolinia 0800 702813
 
MAGIX Vegas Movie Studio 15 Platinum
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

VEGAS Movie Studio 17 Platinum VEGAS Movie Studio 17 Platinum
VEGAS Movie Studio 17 Platinum - najlepsze studio filmowe VEGAS w historii Chcesz zadziwiać ludzi swoimi filmami? VEGAS Movie Studio 17 może ci w tym pomóc. Jeszcze potężniejsze i łatwiejsze w użyciu narzędzia sprawiają, że nowa...
261,27 zł * 332,78 zł *
MAGIX Vegas Movie Studio 15 Platinum Poznaj unikalne połączenie potężnych narzędzi,... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Vegas Movie Studio 15 Platinum"

MAGIX Vegas Movie Studio 15 Platinum

Poznaj unikalne połączenie potężnych narzędzi, innowacyjnego interfejsu, kreatywnych efektów wideo, filtrów i wielu sposobów udostępniania swoich filmów. VEGAS Movie Studio 15 Platinum pozwala zrealizować wszystkie pomysły.

Z VEGAS Movie Studio Twoje pomysły stają się kreatywnymi arcydziełami - łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej! Łączenie filmów, zdjęć, muzyki, grafiki i tekstu. Dodaj oszałamiające efekty specjalne i przejścia dla uzyskania idealnego wyglądu. Dzięki nowoczesnemu interfejsowi użytkownika możesz teraz jeszcze szybciej edytować swoje filmy. Szablony Jumpstart zapewniają szybki start ze wszystkimi niezbędnymi ustawieniami wstępnymi, a nowe okno szybkiego startu prowadzi użytkownika przez wszystkie ważne etapy edycji. Twórz efekty typu "obraz w obrazie", efekty typu "split-screen" i błyskawiczne zatrzymywanie klatek. Użyj akceleracji sprzętowej do tworzenia MP4 dla YouTube i Facebook. Praca ze wszystkimi popularnymi formatami, w tym z HEVC. Wysokiej jakości filtry Boris FX i HitFilm w połączeniu z wiodącymi w branży filtrami iZotope czynią Twoje projekty wyjątkowymi.


1. import: Importuj filmy lub zdjęcia ze swojego smartfonu, tabletu lub aparatu AVCHD Obsługuje wszystkie popularne formaty i urządzenia

2. edycja: nowy interfejs użytkownika i interaktywne tutoriale. Po prostu przeciągnij swoje zdjęcia i filmy na Oś Czasu, aby szybko je edytować.

3. optymalizuj: po prostu spraw, by Twój film był doskonały dzięki tytułom, efektom wideo, muzyce, przejściom i wielu innym elementom.

4. udostępnianie: bezpośrednie przesyłanie na Facebook, YouTube i Vimeo

Wybierz. Umieszczanie. Perfekcja.
W VEGAS Movie Studio wystarczy wybrać żądany plik, przeciągnąć go i upuścić na linię czasu i umieścić we właściwej pozycji.

Szybkie wycinanie, edycja i zmiana układu klipów lub tworzenie blakków bezpośrednio za pomocą jednego kliknięcia myszką - to sprawia, że VEGAS Movie Studio jest jednym z najszybszych i najbardziej eleganckich rozwiązań dla oprogramowania wideo.

Sztuka transformacji
Niech twoje klipy zmienią się kreatywnie. Gładko znikają z jednej sceny na drugą lub następny obraz przesuwa się na boki. Nie ma żadnych ograniczeń dla twojej kreatywności. Prędkość i długość przejścia reguluje się intuicyjnie - bez skomplikowanych okien dialogowych.

Podgląd w czasie rzeczywistym daje Ci natychmiastową informację zwrotną i możesz nawet regulować przejścia podczas odtwarzania filmu.

Stabilizować rozmyty materiał
Oczywiście, że chodzi o akcję! A akcja oznacza ruch - co nie zawsze jest łatwe dla kamer.

Nakręć swój film teraz kamerą na rowerze, łodzi lub desce surfingowej: zaawansowana technologia stabilizacji obrazu Mercalli V2 firmy proDAD przekształci Twoje pełne akcji ujęcia w płynne filmy.

Inspirujące efekty wideo
Idź o krok dalej i edytuj swój film z dowolnie konfigurowalnymi efektami wideo.

Spraw, by wideo było ostrzejsze, bardziej miękkie, jaśniejsze lub ciemniejsze. Niech się świeci lub wiruje. Dokonaj subtelnych zmian w swoim filmie lub zrób go dzikim i szalonym.

Możesz zapisać swoje preferowane ustawienia efektu jako ustawienia wstępne dla wszystkich projektów. Więc masz pełną kontrolę!

Naucz swoje zdjęcia do pracy
Zamień swoje zdjęcia w wciągający film dzięki potężnemu Asystentowi pokazu slajdów. Wybierz swoje ulubione zdjęcia i ulubione przejścia, a VEGAS Movie Studio zajmie się resztą. Dzięki efektom i muzyce możesz w najpiękniejszy sposób dzielić się swoimi wspomnieniami.

Dodaj odpowiednią muzykę do swojego filmu
Przyciągnij uwagę, stwórz napięcie lub przynieś więcej romantyzmu do scen. Nic tak nie potęguje emocji jak muzyka.

Dołączony Music Maker zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia emocjonalnej ścieżki dźwiękowej. Zbuduj swój własny utwór za pomocą pętli i dodaj instrumenty, a nawet swój głos. W końcu wszystko kończysz profesjonalnymi efektami i narzędziami do mieszania.

Profesjonalne narzędzia.
Profesjonalne wyniki.

Czy jesteś gotowy na jeszcze więcej mocy w montażu wideo? Następnie odkryj kreatywne możliwości profesjonalnych narzędzi w łatwym w użyciu interfejsie. Praca w czasie rzeczywistym podczas odtwarzania projektu. Ciesz się pierwszorzędnymi dźwiękami i ścieżkami dźwiękowymi. Stwórz i zapisz swoje indywidualne miejsce pracy. Sprawdź pełnoekranowe odtwarzanie na dodatkowym monitorze. Usprawnij i dostosuj kolory. Możliwości są nieograniczone!

Produkcja płyt DVD i Blu-ray
Twórz płyty DVD i wspaniałe płyty Blu-ray w wysokiej rozdzielczości za pomocą przycisków odtwarzania, nawigacji w menu, dźwięku przestrzennego i tytułów w stylu hollywoodzkim. Wybierz jeden z ponad 100 szablonów o wysokiej rozdzielczości i dodaj znaczniki rozdziałów dla konkretnych scen. Możliwa jest nawet praca z napisami lub publikacjami dla młodzieży. A zanim rozpoczniesz ostateczny proces wypalania, możesz przetestować swoje filmy i kontrolować ustawienia.

Doskonałe kolory
Zdefiniuj cienie, kontroluj średnie tony i koryguj wartości bieli. Filtr Color Corrector oferuje łatwy w obsłudze trzykołowy interfejs i daje pełną kontrolę nad kolorami, nasyceniem i wartościami tonalnymi.

Zmień konkretny kolor za pomocą korektora koloru wtórnego, podczas gdy pozostałe kolory pozostają niezmienione. Użyj filtrów korekcji kolorów, aby ożywić nudny obraz wideo lub stworzyć specjalne efekty kolorystyczne.

Poszerzenie możliwości dzięki OpenFX
VEGAS Movie Studio zawiera już wiele filtrów wideo i efektów.

Dzięki kompatybilności z OpenFX, możesz rozszerzyć swoją kreatywność o dodatkowe efekty wideo i narzędzia do tworzenia tytułów od takich partnerów wtyczek jak NewBlueFX, proDAD, BorisFX i wiele innych.


Najważniejsze rzeczy:

 • Prosty przepływ pracy metodą "przeciągnij i upuść
 • Precyzyjna edycja Multicam
 • Automatyczne tworzenie pokazu slajdów
 • Przyspieszenie sprzętowe
 • NOWOŚĆ! Wtyki OFX
 • NOWOŚĆ! Panel szybkiej pomocy
 • Obsługa wideo HD i 4K
 • Technologia Trimmer Hover Scrub do pierwszych cięć zgrubnych podczas oglądania
 • Wsparcie dla monitorów High DPI
 • Wsparcie HEVC
 • Obsługa AVC / MP4
 • narzędzia obrazu w obrazie
 • Bezpośrednie wysyłanie na YouTube, Facebook i Vimeo
 • Do indywidualnego tworzenia płyt: VEGAS DVD Architect

Co nowego?

 • Nowo zaprojektowany interfejs użytkownika
 • Okno szybkiego startu
 • Łatwiejsze dodawanie mediów
 • funkcja uzdrawiania zdarzeń
 • Poprawione przyspieszenie sprzętowe
 • Lepsza obsługa wideo na smartfonie (w tym iPhone'ie)
 • Wybierany ton tła powierzchni
 • Nowoczesne sterowanie oknem dokującym
 • Zdjęcie na zdjęciu OFX Plug-in
 • Crop OFX Plug-in
 • błyskawicznie zamrażać ramkę
 • Wsparcie HEVC

Połączenie internetowe wymagane do aktywacji i pobrania

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny:
Windows 7 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 10 64 Bit
Wymagana pamięć robocza::
min. 4000 MB
Wymagane miejsce na dysku twardym:
min. 1500 MB
Zalecana rozdzielczość ekranu:
min. 1024x768
Inne:
Połączenie internetowe wymagane do aktywacji i pobrania!

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Vegas Movie Studio 15 Platinum"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany