Infolinia 0800 702813
 
Ten artykuł jest obecnie niedostępny!

Nasza rekomendacja

MAGIX Video Deluxe 2021 Premium MAGIX Video Deluxe 2021 Premium
MAGIX Movie Edit Pro Premium (2021)   Czas na lepsze filmy Nowa wersja Video deluxe 2021 Premium łączy w sobie najnowocześniejsze trendy technologiczne w dziedzinie montażu wideo, a mianowicie Ogromny...
332,59 zł *
MAGIX Movie Edit Pro 2020 Premium Do 1500 efektów, tytułów, szablonów i zaniku... więcej

Informacje o produkcie "MAGIX Video Deluxe 2020 Premium"

MAGIX Movie Edit Pro 2020 Premium

 • Do 1500 efektów, tytułów, szablonów i zaniku
 • NOWOŚĆ! Szybka INFUSJA Silnik
 • Szczegółowa korekcja kolorów i filmowy wygląd
 • NOWOŚĆ! Profesjonalna stabilizacja obrazu
 • Import i wyjście w 4K/UHD
 • Nagrywanie płyt DVD i Blu-ray
 • Edycja wieloekranowa i 360°
 • NOWOŚĆ! Edycja wideo z bezpośrednim podglądem
 • NOWOŚĆ! Automatyczne usuwanie luk
 • NOWOŚĆ! Animacja trasy
 • NOWOŚĆ! NewBlue Titler Pro 6 (wartość: 259 EUR)
 • NOWOŚĆ! NewBlue Elements 3 Ultimate (wartość: 259 EUR)

 

Video deluxe Time for better videos Inspire with your own video recordings. Nigdy nie byłem tak szybki. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do edycji wideo Video deluxe oferuje różnorodne efekty, obsługuje kreatory - a teraz posiada nowy, ultra szybki silnik INFUSION. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na tworzenie i oglądanie swoich filmów z ukochanymi.

Zainspiruj się własnymi nagraniami wideo. Nigdy nie byłem tak szybki. Wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do edycji wideo Video deluxe oferuje różnorodne efekty, obsługuje kreatory - a teraz posiada nowy, ultra szybki silnik INFUSION. Dzięki temu będziesz miał więcej czasu na tworzenie i oglądanie swoich filmów z ukochanymi.

 

1. media importowe
Niezliczona ilość filmów i zdjęć zrobionych na wycieczkach, wakacjach czy uroczystościach rodzinnych? Najpierw wczytaj wszystko do programu, czy to z kamery wideo, smartfonu czy też lustrzanki.

2. edycja wideo
Po raz kolejny, nagrania wideo stały się dłuższe niż samo świętowanie? Rozcieńczaj szybko dzięki wygodnym trybom edycji Video deluxe.

3. dodać wykończenie
Niektóre ujęcia są zamazane, niektóre zbyt ciemne lub zbyt jasne? Video deluxe oferuje narzędzia, których potrzebujesz, aby mieć pewność, że nadal możesz korzystać z ulubionych przedmiotów. Tytuły, zaniki i efekty wideo sprawią, że Twój film będzie idealny.

4. obecne filmy
Gotowy film powinien być dzielony z rodziną i przyjaciółmi? Nagrywaj płyty DVD i Blu-ray, udostępniaj swoje filmy online lub ciesz się efektami w telewizji w pełnej jakości 4K/UHD.


Edycja filmów z mniejszym lub większym doświadczeniem Video deluxe bierze pod uwagę Twoje doświadczenia związane z edycją. Usuwanie mniej udanych scen w pełni automatycznie lub indywidualnie. Zawsze wspierany przez asystentów. Zawsze szybko. Zawsze proste.

Video deluxe bierze pod uwagę Twoje doświadczenia związane z edycją. Usuwanie mniej udanych scen w pełni automatycznie lub indywidualnie. Zawsze wspierany przez asystentów. Zawsze szybko. Zawsze proste.

Asystenci redaktorów
Od przeniesienia nagrań z kamery do wypalenia gotowych filmów na DVD, towarzyszą Ci asystenci. Dzięki szablonom montażowym i filmowym nie ma nawet potrzeby czasochłonnego montażu. Po prostu wybierz szablon, dodaj nagrania, wybierz sceny - gotowe! Szablony montażowe i filmowe wyłącznie w Plus | Premium


Tryb storyboardowy i osi czasu
Zmień powierzchnię cięcia w zależności od poziomu doświadczenia. Wybierz pomiędzy zredukowanym widokiem tablicy - idealnym do rozpoczęcia układania filmów - a szczegółową osią czasu.

 

Zawsze istnieje lepszy sposób na optymalizację filmów za pomocą zaledwie kilku kliknięć Rozmyte, słabo naświetlone, na tle niekorzystnego tła? Wszystko można poprawić w mgnieniu oka. Dzięki specjalnym narzędziom Video deluxe, wszystkie ujęcia tworzą gotowy film.

Wyjątkowa stabilizacja obrazu
Dzięki nowemu profesjonalnemu rozwiązaniu stabilizującemu można łatwo i precyzyjnie ustabilizować wstrząsy spowodowane silnym wiatrem, brakiem statywu lub zdjęć z kamer akcji.

Automatyczna regulacja wyglądu
Słabe warunki oświetleniowe lub ustawienia kamery mniejsze niż idealne: Po prostu wybierz najlepsze ujęcie i jednym kliknięciem przenieś wartości kolorów na wszystkie inne sceny w filmie. Wyłącznie w Plus | Premium

Chroma Keying
Nieatrakcyjne tło czy zapominasz o aparacie? Łatwo odtworzyć oryginalne nagranie. Teraz jeszcze szybciej i dokładniej z naszym nowym Chroma Keying. Wyłącznie w Plus | Premium

 

To niekończąca się zabawa w tworzenie filmów z unikalnym wyborem efektów Intro/Outros, zanikających, animowanych tytułów i tras podróży, w zwolnionym tempie, szybkim tempie, śledzeniu ujęć, powiększeniach. Muzyka, efekty dźwiękowe - odkryj popularny świat efektów Video deluxe. Wysoka jakość, ogromny i stale się rozwijający. Dla urozmaicenia i emocji w Twoich filmach.

Do 1.500 efektów specjalnych
Informujące lub zabawne. Dyskretny lub przyciągający uwagę wygląd w 3D. Znajdź dokładnie pasujące intro/outro, zaniki lub tytuły dla swoich filmów w świecie dużych efektów.

Muzyka filmowa i efekty dźwiękowe
Odpowiednia muzyka i krajobraz dźwiękowy sprawiają, że teledyski są cudownie żywe. Wybór w Video deluxe sięga od klasycznej muzyki filmowej po rock. Od śpiewów ptaków do odgłosów morza.

Nieograniczone możliwości
Dbamy o to, aby nigdy nie zabrakło Ci efektów i aby Twoje filmy zawsze wyglądały świeżo. W Video deluxe Store bezpośrednio w programie zawsze znajdziesz nowo wyprodukowane efekty i muzykę.

 

Wymagania systemowe
 • System operacyjny: Windows 10 64 Bit, Windows 8.1 64 Bit, Windows 7 64 Bit
 • Wymagana pamięć robocza: min. 1000 MB
 • Wymagane miejsce na dysku twardym: min. 5000 MB
 • Zalecana rozdzielczość ekranu: min. 1024x768
 • Inne: Połączenie internetowe do aktywacji
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "MAGIX Video Deluxe 2020 Premium"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany