Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Access 2010

Microsoft Access 2010

96,92 zł * 242,85 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820568
 • 0885370454758
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Za pomocą "Access", oprogramowania bazodanowego firmy Microsoft, zbierasz, zarządzasz... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2010"


Za pomocą "Access", oprogramowania bazodanowego firmy Microsoft, zbierasz, zarządzasz i publikujesz dane. Tworzenie nowych baz danych jest tak proste jak projektowanie formularzy i raportów z wykorzystaniem zmiennych elementów sterujących, obrazów i obiektów graficznych. Dzięki serwerowi SharePoint lub pakietowi Office 365 jako hostowi możesz tworzyć aplikacje z kompletną strukturą bazy danych i widokami w zaledwie kilku krokach, które działają w dowolnej przeglądarce. W celu uzyskania dostępu do danych zewnętrznych, obsługiwane są listy SharePoint, serwer SQL, podręczniki Excel lub usługi internetowe.

Informacje o Microsoft Access 2010

Dzięki funkcji "Dostęp", nawet początkujący użytkownicy mogą łatwo tworzyć bazy danych, projektować formularze i wykonywać proste zapytania lub tworzyć kompleksowe raporty. Jeśli chcesz zaprojektować nowy plik bazy danych, możesz wybrać jeden z wielu gotowych szablonów lub samodzielnie zdefiniować wymagane pola danych. Możesz wybierać spośród standardowych typów pól, takich jak tekst, waluta, notatka lub liczba, a także pól wyszukiwania i relacji dla odnośników między tabelami, pól obliczeniowych lub pól załączników, które są używane do przechowywania rekordów, takich jak zdjęcia lub dokumenty PDF. Praktyczne jest zintegrowanie gotowych "części aplikacji", np. bazy danych kontaktów. Oprócz dostarczonych "części" można również "przechowywać" własne tabele lub raporty jako szablony do późniejszego wykorzystania.

Oprócz stacjonarnych baz danych "Access" pozwala na tworzenie tzw. aplikacji internetowych Access. Korzystając z tego typu bazy danych, można w kilku krokach utworzyć kompletne struktury bazy danych, w tym niezbędne widoki do dodawania i edycji danych. Wszystkie ważne polecenia nawigacyjne i edycyjne są również zintegrowane automatycznie. Wygenerowane w ten sposób bazy danych mogą być uruchamiane w każdej przeglądarce internetowej. Jedynym wymaganiem jest posiadanie serwera SharePoint lub pakietu Office 365 jako hosta. Dostęp" jest wymagany tylko w celu zmiany podstawowych parametrów, takich jak struktura lub układ. Projektując maski dla użytkownika końcowego, można dać wolną rękę swojej kreatywności, ponieważ "Access" oferuje szeroką gamę narzędzi do profesjonalnych układów, zarówno funkcjonalnie jak i wizualnie. Wstawiaj przyciski, hiperłącza, pola listy i pola kombi lub używaj grafiki i tekstu napisów za pomocą jednego kliknięcia. Dzięki "Projektom biurowym" nadasz swoim formom jednolity wygląd kombinacji kolorów i czcionek. Jako alternatywę dla "pracy ręcznej" przy układaniu masek, "Access 2013" oferuje również kreator do tej pracy.

Warunkowe formatowanie może być bardzo pouczające dla Twoich raportów. Na podstawie zdefiniowanych warunków, paski danych pokazują optyczne proporcje lub trendy ocenianych informacji, które są widoczne na pierwszy rzut oka. Jeśli potrzebujesz informacji z Twojej bazy danych, które nie są bezpośrednio dostępne poprzez pole, możesz wygenerować specjalne zapytania z tzw. Składają się one z operatorów, stałych, funkcji lub nazw pól lub tabel. Dzięki "Generatorowi Ekspresji" praca ta jest jednak zredukowana do minimum. Na przykład dzięki "IntelliSense" wystarczy wpisać początek funkcji i pojawi się lista wyboru możliwych opcji. Dostęp" ułatwia również użytkownikowi "programowanie" makr (np. dla przycisków), ponieważ kreator makr upraszcza procedurę, a także ogranicza możliwe źródła błędów.

Dostęp" jest również elastyczny podczas importowania danych. Na przykład, można zintegrować informacje z usług internetowych, takich jak katalog online lub "SharePoint 2010 Business Connectivity Services" z bazami danych. Dostęp do zewnętrznych źródeł, takich jak tabele Excel lub serwer SQL jest również możliwy. W połączeniu z "Outlookiem" można nawet zbierać i przesyłać dane z wiadomości e-mail, na przykład do ankiet lub raportów o stanie.

Wniosek systemowy:

Składnik

Wymagania

Komputer i procesor

1 Gigahertz lub szybszy - procesor x86 lub x64-bitowy

Pamięć robocza

256 MB pamięci RAM lub więcej

Dysk twardy

3,0 Gigabajtów (GB) dostępnej przestrzeni na dysku twardym

Ekran

Karta graficzna kompatybilna z DirectX10 i o minimalnej rozdzielczości 1024 x 576 pikseli

System operacyjny

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2 lub Windows Server 2012

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online programu Microsoft Access 2010.
 • Zweryfikowany bezpośredni link z Microsoftu w celu uzyskania szybkiego i bezpiecznego oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Właściwości: "Microsoft Access 2010"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2010
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Access 2010"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2010
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Access 2010"
18 paź 2020

Top Digital selling website

I always worried to make purchase online but its been few years now that this website gained so much of my trust and they are the best really

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany