Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Access 2016

204,43 zł * 318,31 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964598
 • 077-07131
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Jeśli szukasz oprogramowania, które jest łatwe w użyciu i efektywne w tworzeniu baz... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2016"


Jeśli szukasz oprogramowania, które jest łatwe w użyciu i efektywne w tworzeniu baz danych typu desktop, jesteś we właściwym miejscu. Microsoft Access 2016 to narzędzie, które pozwala na szybkie i łatwe tworzenie aplikacji bazodanowych w przeglądarce. Ponadto, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich informacji i danych, ponieważ wszystko to jest automatycznie przechowywane w bazach danych SQL, co czyni je jeszcze bezpieczniejszymi i pozwala na łatwe udostępnianie aplikacji. Uzyskaj lepszą kontrolę nad swoją firmą dzięki Access 2016

Właściwości

Aktualizacja

Jeśli używasz już Microsoft Access 2016, dobrą wiadomością jest to, że możesz przejść na Microsoft Access 2016. Nie musisz się martwić, że korzystanie z Access 2016 może być trudne, ponieważ obie wersje są podobne w wyglądzie. Możesz zacząć pracę w kilka minut bez czytania samouczków.

Proste polecenia i działania za pomocą TellMe Box

Po uruchomieniu Microsoft Access 2016 na wstążce pojawi się prawdopodobnie małe pole tekstowe. Pole tekstowe zawiera tekst, który mówi, "Co chcesz zrobić?" Pewnie już zgadłeś, jaki jest tego główny cel. Tutaj możesz pisać wyrażenia lub słowa związane z tym, co chcesz zrobić i szybko zostaniesz przeniesiony do funkcji, które mogą spełnić to życzenie.

Jest to świetny sposób na szybki dostęp do narzędzi i funkcji lub wykonywanie czynności. Na przykład, możesz napisać "Filtr" w polu TellMe i otrzymasz wszystkie funkcje, narzędzia i opcje związane z filtrem.

Nowe tematy i nowy wygląd

Kolejną rzeczą, którą zauważysz od razu po uruchomieniu Microsoft Access 2016, jest możliwość zmiany motywów. Teraz możesz wybrać jeden z dwóch różnych motywów pakietu Office, które możesz zastosować w aplikacji Access. Możesz sprawić, że Access 2016 będzie wyglądał kolorowo lub biało. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do Plik> Opcje> Ogólne, a następnie po prostu wybierz nowy motyw z rozwijanego menu tuż obok motywów pakietu Office.

Efektywniejsze zarządzanie danymi dzięki szablonom

Możesz użyć szablonów baz danych na pulpicie, aby ułatwić zarządzanie i organizowanie swoich danych. W programie Microsoft Access 2016 najbardziej popularne szablony zostały przeprojektowane, aby nadać im bardziej nowoczesny wygląd. Jeśli chcesz wypróbować niektóre z tych szablonów zaraz po uruchomieniu własnej kopii Microsoft Access 2016, musisz przejść do menu Plik>Nowy i stamtąd możesz wyszukać Zarządzanie zadaniami, Studenci, Kontakty, Śledzenie zasobów lub Zarządzanie zdarzeniami.

Pokaż okno dialogowe tabeli

Jednym z największych problemów, jakie użytkownicy mieli z Microsoft Access 2016 było okno dialogowe Show Table. Był za mały i nie widziałeś wystarczająco dużo nazw zapytań i tabel w swojej bazie danych. Microsoft był dobroduszny i postanowił posłuchać swoich użytkowników. W programie Microsoft Access 2016 okno dialogowe Pokaż tabelę jest teraz większe i można szybko i łatwo zobaczyć więcej informacji.

Łatwy eksport danych do Excela

Microsoft Access 2016 posiada wbudowaną funkcję, która pozwala na łatwe tworzenie listy wszystkich danych z bazy danych w programie Excel. Można to łatwo zrobić za pomocą okna dialogowego Menedżer odnośników do tabeli. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do menu Dane zewnętrzne> Menedżer odnośników do tabel. Stamtąd możesz wybrać połączone źródła danych, które chcesz wyeksportować do Excela, a następnie po prostu kliknąć przycisk Eksportuj Excel.

 

Stwórz najlepsze wyniki za pomocą Office 2016Professional. Otrzymujesz Premium wersje programów PowerPoint, Word, Excel, Outlook i inne.

 

Wymagania systemowe

Procesor

 • PC: 1 Gigahertz (GHz) lub szybszy procesor x86-bit lub x64-bit z zestawem instrukcji SSE2

Pamięć robocza

 • PC: 2 GB PAMIĘCI RAM

Miejsce na dysku twardym

 • PC: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku twardym

Wyświetlacz

 • PC: rozdzielczość ekranu 1024 x 768

Grafika

 • PC: Akceleracja graficzna wymaga karty graficznej DirectX 10.

System operacyjny

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do internetowej aktywacji Microsoft Access 2016
 • Zweryfikowany bezpośredni link z Microsoftu w celu uzyskania szybkiego i bezpiecznego oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "Microsoft Access 2016"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2016
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Access 2016"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2016
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Access 2016"
31 gru 2017

Zusatzprodukt zum MS Office Home

Ich brauchte zusätzlich zum MS Office Home 2016 noch Access 2016. Der Kauf ging zügig vonstatten. Die E-Mail-Bestätigung zum Kauf, der downloadlink und die Rechnung per E-Mail kamen auch schnell. Nur vorerst fehlte der Produktkey. Habe schon über Widerruf nachgedacht, dann kam der Produktkey mit einigen Minuten Verspätung in einer weiteren Mail. Sollte es auch mal jemandem so gehen: Ruhe bewahren.
Alles in allem bin ich superzufrieden und kann sowohl das Produkt als den shop uneingeschränkt empfehlen.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany