Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Access 2019

285,04 zł * 855,78 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820140
 • 543-06601
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Gatunek Pełna wersja Ilość 1 użytkownik Język Niemiecki,... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2019"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Gatunek Pełna wersja
Ilość 1 użytkownik
Język Niemiecki, wielojęzyczny
Zakres stosowania Zastosowania biurowe
Informacje dodatkowe Odpowiedni serwer terminala

 

Kup Microsoft Access 2019 pod adresem Blitzhandel24

System baz danych Microsoft Access 2019 to sprawdzony klasyk firmy Microsoft. Od lat 80. XX wieku jest stale rozwijany i dostosowywany do potrzeb użytkowników na całym świecie - na przykład Microsoft Access 2019 jest już 12. wersją cenionego oprogramowania.

Wszechstronne funkcje i szablony sprawiają, że Access 2019 jest idealnym narzędziem do tworzenia i łatwego zarządzania bazami danych. Zainteresowane osoby i firmy, które chciałyby zakupić Access, otrzymają produkt, który może być wykorzystany do tworzenia baz danych dla różnych obszarów, takich jak zarządzanie towarami lub zarządzanie projektami. Dane, kontakty lub zadania mogą być zarządzane w krótkim czasie.

 

Kup dostęp - skorzystaj z rozbudowanego systemu baz danych

Ta wersja oprogramowania zawiera również sprawdzone i znane funkcje. Access 2019 pozwala nie tylko na tworzenie indywidualnych baz danych, ale również na dostęp do istniejących szablonów baz danych. Ponieważ w międzyczasie istnieje szeroka oferta bezpłatnych szablonów.

Specjalne działy firmy takie jak sprzedaż i zakupy mogą obsługiwać całe swoje procesy za pomocą baz danych Microsoft Access 2019.

Tworzone bazy danych mogą być wypełnione danymi z plików PDF, poczty elektronicznej, plików Excel, dBase lub XML. Możliwa jest również integracja obrazów. Access 2019 może być również używany do tworzenia tzw. aplikacji Access, które mogą być przechowywane na serwerze SQL lub w bazie danych Microsoft Azure. To dodatkowe połączenie z SharePointem umożliwia kolejnym pracownikom i uczestnikom projektu dostęp do tej bazy danych.

Microsoft Access umożliwia korzystanie z makr interfejsu użytkownika i makr danych. Makra interfejsu użytkownika to makra, które są powiązane z polami tekstowymi, przyciskami poleceń lub raportami. Mogą być one wykorzystywane do zautomatyzowania pewnych działań, takich jak otwieranie obiektu. Makra danych mogą wyzwalać zdarzenie lub być wykonywane jako reakcja.

 

Dostęp 2019 - z naciskiem na sprawozdania

Za pomocą tego oprogramowania można tworzyć wiele różnych raportów. Informacje o bazie danych mogą być wyświetlane, sortowane, grupowane, formatowane i podsumowywane. Na przykład, prosty raport może składać się z numerów telefonów istniejących kontaktów. Za pomocą opcji filtrowania można również wygenerować raport o obrotach w danym okresie.

Jednakże obszar objęty sprawozdaniem jest również odpowiedni do tego celu:

 • podsumowanie danych może być przeglądane i rozpowszechniane
 • Zrzuty danych mogą być archiwizowane
 • Szczegóły zapisu są dostępne w każdej chwili
 • W ten sposób na etykietach można tworzyć następujące elementy


Raporty mogą być również edytowane w sposób przejrzysty poprzez optymalne formatowanie. Dodatkowo można dostosować kolory i czcionki, co pozwala na atrakcyjną wizualizację konkretnych informacji z bazy danych, które mogą pomóc firmie zrobić profesjonalne wrażenie.

 

Kup Microsoft Access 2019 - rozpocznij natychmiast

Nawet osoby posiadające niewielką wiedzę z zakresu programowania mogą z łatwością odnaleźć się w systemie Microsoft Access. Jeśli dana funkcja nie jest oczywista, do obsługi programu wystarczy krótka instrukcja. Ta łatwość obsługi jest wielką zaletą systemu Microsoft Access.

Prawa dostępu do bazy danych mogą być przydzielane i zmieniane w ramach projektu: Jedna baza danych może być tylko przeglądana, podczas gdy inna może być edytowana.

Dzięki szerokiej dystrybucji programu, duży asortyment darmowych szablonów można znaleźć online.
Czym jest Microsoft Access 2019?

Za pomocą tego programu biurowego można szybko i łatwo tworzyć bazy danych i zarządzać nimi.


Kto jest grupą docelową Access 2019?

Zarówno klienci prywatni, jak i małe przedsiębiorstwa oraz duże firmy mogą czerpać korzyści z systemu Access 2019.


Dlaczego firmy powinny kupować Microsoft Access 2019?

Access 2019 umożliwia firmom i przedsiębiorstwom tworzenie i rozwijanie odpowiednich aplikacji biznesowych i baz danych - dla własnej firmy lub dla klientów.


Który system operacyjny jest kompatybilny z Access 2019?

Dostęp do 2019 wymaga systemu operacyjnego Windows 10.


Jakie korzyści oferuje Access 2019?

Dzięki łatwości obsługi, nawet osoby nieprogramowalne szybko znajdą się w systemie Access 2019. Podstawowe funkcje są w dużej mierze zrozumiałe.

 

Kolejną rzeczą, którą zauważysz od razu po uruchomieniu Microsoft Access 2019, jest możliwość zmiany motywów. Teraz możesz wybrać jeden z dwóch różnych motywów pakietu Office, które możesz zastosować w aplikacji Access. Możesz sprawić, że Access 2019 będzie wyglądał kolorowo lub biało. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do Plik> Opcje> Ogólne, a następnie po prostu wybierz nowy motyw z rozwijanego menu tuż obok motywów pakietu Office.

Zarządzaj swoimi danymi bardziej efektywnie dzięki szablonom

Możesz użyć szablonów baz danych na pulpicie, aby ułatwić zarządzanie i organizowanie swoich danych. W programie Microsoft Access 2016 najbardziej popularne szablony zostały przeprojektowane, aby nadać im bardziej nowoczesny wygląd. Jeśli chcesz wypróbować niektóre z tych szablonów zaraz po uruchomieniu własnej kopii Microsoft Access 2019, musisz przejść do Plik>Nowy i stamtąd możesz wyszukać Zarządzanie zadaniami, Studenci, Kontakty, Śledzenie aktywów lub Zarządzanie zdarzeniami.

Pokaż okno dialogowe tabeli

Jednym z największych problemów, jakie użytkownicy mieli z Microsoft Access 2019 było okno dialogowe Show Table. Był za mały i nie widziałeś wystarczająco dużo nazw zapytań i tabel w swojej bazie danych. Microsoft był dobroduszny i postanowił posłuchać swoich użytkowników. W Microsoft Access 2019 okno dialogowe Pokaż tabelę jest teraz większe i można szybko i łatwo zobaczyć więcej informacji.

Łatwy eksport danych do Excela

Microsoft Access 2019 posiada wbudowaną funkcję, która pozwala na łatwe tworzenie listy wszystkich danych z bazy danych w programie Excel. Można to łatwo zrobić za pomocą okna dialogowego Menedżer odnośników do tabeli. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do menu Dane zewnętrzne> Menedżer odnośników do tabel. Stamtąd możesz wybrać połączone źródła danych, które chcesz wyeksportować do Excela, a następnie po prostu kliknąć przycisk Eksportuj Excel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Access 2019, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane łącze szybkiego pobierania w celu szybkiego i bezpiecznego uzyskania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Program Word 2019 można również nabyć jako część każdego pakietu biurowego:


Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku tward

ym - Wyświetlacz


: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny:Windows10, Windows Server 2019 ESSENTIAL! Windows 7 i starsze nie są już obsługiwane -
Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "Microsoft Access 2019"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2019
System operacyjny:
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Access 2019"
Aplikacje Office:
Access
Rok:
2019
System operacyjny:
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Access 2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany