Infolinia +49 3221 2292585
 
Microsoft Access 2021

Microsoft Access 2021

550,57 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241821985
 • DG7GMGF0D7FV:0001
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Access 2021 - numer 1 dla baz danych Zwłaszcza dla dużych firm główną rolę odgrywa... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Access 2021"

Microsoft Access 2021 - numer 1 dla baz danych

Zwłaszcza dla dużych firm główną rolę odgrywa zarządzanie własnymi zasobami danych, tak przejrzystymi i dobrze zebranymi, jak to tylko możliwe. W tym momencie Microsoft Access 2021 staje się praktyczną pomocą do oceny i obliczania dużych zasobów danych bez większego wysiłku. Ułatwia to znacznie pracę z zestawami skompresowanych danych. Ale co dokładnie oferuje nowy Microsoft Access 2021 i dlaczego warto go uaktualnić w Twoim konkretnym przypadku?

Microsoft Access 2021

Access staje się najlepszym wyborem w tych obszarach

Zasadniczo oczywiście wiadomo, że bazy danych nie są ważne dla każdego użytkownika. Ale szczególnie w przypadku zarządzania zapasami i innymi wydatkami, ważne jest, aby zawsze polegać na odpowiednich rozwiązaniach i zmniejszyć wysiłek. Microsoft Access 2021 staje się w tym momencie skuteczną pomocą, którą można zabezpieczyć nawet bez wiedzy programistycznej. Zarówno jako samodzielna aplikacja, jak i jako część jednego z pakietów Office, można korzystać ze wszystkich funkcji. Na dłuższą metę pozwala to na korzystanie z niezwykle logicznego interfejsu.

Jeśli chodzi o zalety programu Microsoft Access 2021, na pierwszy plan wysuwa się łatwość obsługi bez skomplikowanego kodu. Na korzyść oprogramowania przemawia również możliwość korzystania z programu i jego praktycznych treści przez kilku użytkowników. W bezpośrednim porównaniu z kompleksowym programowaniem nowych baz danych, Access wypada więc znacznie łatwiej. Dzięki temu nawet bez zewnętrznego programowania można dobrze odwzorować ważne procesy.

Oto jak konkretnie rozwinął się Microsoft Access 2021

Przede wszystkim projekt i szczegóły techniczne zostały opracowane zasadniczo w programie Microsoft Access 2021. Dotyczy to na przykład nowego trybu ciemnego, który jest zawarty we wszystkich 2021 narzędziach pakietu Office. Jednocześnie w tej wersji ponownie wiele zrobiono dla poprawy wydajności, aby tworzenie centralnych baz danych było jeszcze szybsze. Istotne są tutaj następujące innowacje:

 • Łatwiejsza aktualizacja i łączenie tabel
 • Wyświetlanie zakładek nad obiektami bazy danych
 • Optymalizacja istniejącego widoku SQL w narzędziu
 • Łatwiejsza obsługa poprzez okno "Relacje"
 • Szybsze i bardziej intuicyjne tworzenie tabel

Ci, którym udało się dobrze pracować z poprzednią wersją, mają gwarancję, że w przyszłości będą mogli to robić z Microsoft Access 2021. Wynika to po prostu z faktu, że w sterownikach nic się nie zmieniło. Jednocześnie jednak znacznie poprawiono przejrzystość, aby jeszcze bardziej ułatwić odnalezienie wielu funkcji. Ułatwia to korzystanie z programu Microsoft Access 2021.

Microsoft Access 2021

Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta nie wymagają wcześniejszej wiedzy

Decydującą zaletą jest jednak to, że do korzystania z nich nie jest konieczna obszerna wiedza. Dzięki temu nie są Państwo w żadnym wypadku uzależnieni od wiedzy programistycznej, jeśli chodzi o wykorzystanie Microsoft Access 2021 w Państwa firmie. Uproszczenia przy tworzeniu nowych baz danych również przyczyniają się do tego, że Microsoft Access 2021 jest odpowiedni dla każdej grupy docelowej. Oznacza to, że w przyszłości nie będą Państwo musieli zatrudniać dodatkowych specjalistów, ale zachowają Państwo kontrolę.

Połączenie nowoczesnego wyglądu i praktycznych pomocy dla lepszej współpracy sprawia, że Microsoft Access 2021 jest dobrym rozwiązaniem. Nie bez powodu Access staje się najlepszym wyborem dla różnych zastosowań przemysłowych w celu projektowania bardziej zaawansowanych procesów. Jeśli zależy Ci na znaczących bazach danych, będzie to najlepsze podejście na dłuższą metę.

Kup teraz Microsoft Access 2021 i zabezpiecz się!

W Blitzhandel24 chętnie pomożemy Państwu w usprawnieniu procesów wewnętrznych i wykorzystaniu nowoczesnych baz danych. Dobrym rozwiązaniem staje się w tym momencie Microsoft Access 2021, który jest również zawarty w Office 2021 Professional oraz Office 2021 Professional Plus. Jeśli jednak nie potrzebujesz żadnych innych aplikacji, możesz również kupić tylko Microsoft Access 2021 bezpośrednio u nas. Daje to Państwu możliwość wyboru, w jaki sposób rozwijać procesy w Państwa firmie.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
System: Windows
Zawiera: Access
Rok: 2021
Właściwości: "Microsoft Access 2021"
System: Windows
Zawiera: Access
Rok: 2021
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Access 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany