Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Excel 2007

Microsoft Excel 2007

87,20 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822331
 • 065-04944
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Excel jest jednym z najpotężniejszych programów arkuszy kalkulacyjnych na świecie.... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2007"

Microsoft Excel jest jednym z najpotężniejszych programów arkuszy kalkulacyjnych na świecie. Dzięki programowi Microsoft Excel 2007 możesz ułatwić sobie codzienną pracę w biurze, korzystając z rozbudowanych formuł i funkcji.
Wykorzystaj wszechstronne opcje wizualizacji i twórz znaczące wykresy dla swoich danych.

Wyniki raportu można wyeksportować do wielu różnych formatów w arkuszu kalkulacyjnym Microsoft Excel 2007.

W formacie programu Microsoft Excel 2007 raporty są tworzone w natywnym formacie Excel XML (znanym również jako XLSX). Pozwala to na szybkie tworzenie natywnych arkuszy Excela dla programów Microsoft Excel 2002, Microsoft Excel 2003 i Microsoft Excel 2007. Użytkownicy programów Microsoft Excel 2002 i Microsoft Excel 2003 muszą zainstalować pakiet zgodności Microsoft Office. Zawiera on funkcje umożliwiające otwieranie i zapisywanie nowego formatu

Aby szybko i sprawnie korzystać z programu Microsoft Excel 2007, musimy poznać podstawy struktury i działania arkusza kalkulacyjnego Microsoft Excel.

Używamy tabel do obliczeń z liczbami - jak na razie wciąż logicznych. Ważne jest, abyśmy umieli wyraźnie nazwać poszczególne elementy naszej tabeli, tak abyśmy mogli później uzyskać dostęp do wartości w określonych komórkach podczas obliczeń.

Dla komórki mamy

 • kolumna, w której znajduje się komórka,
 • wiersz w tabeli
 • może być więcej niż jeden arkusz tabeli (arkusz roboczy) (ale nie musi być)
 • Jeśli potrzebujemy kilku sąsiadujących ze sobą komórek, nazywamy to zakresem.

Oznaczenie kolumn w Microsoft Excel 2007

Kolumny tabeli są oznaczone wielkimi literami i zaczynają się od litery "A". W naszym przykładzie wartość "12" znajduje się w kolumnie "B".

Na dwudziestej szóstej kolumnie jesteśmy przy literze "Z". W zależności od zastosowania może być jednak konieczne zastosowanie więcej niż 26 kolumn. Teraz po prostu pracujemy z podwójnymi literami jako oznaczeniem - 27 kolumna ma wtedy oznaczenie "AA". Na 702. kolumnie z oznaczeniem "ZZ" kończą się dwucyfrowe oznaczenia. Następnie kontynuujemy pracę z 3 literami. Mamy więc wystarczające możliwości.

Kto na imprezach potrzebuje jeszcze trybu smart-ass. Są dwie odpowiedzi na pytanie, ile kolumn można mieć w Excelu. Od programu Microsoft Excel 2007 możliwe jest utworzenie 16 384 kolumn - ostatnią kolumną w programie Excel jest XFD. Przed programem Excel 2007 można było korzystać z "tylko" 256 kolumn.

Kombinacja klawiszy, która umożliwia przejście do ostatniej kolumny, to: CTRL + strzałka w prawo (MAC: CMD + strzałka w prawo) (spróbuj też w drugą stronę).

Numeracja wierszy w Microsoft Excel 2007

Numer rzędu jest podawany kolejno w liczbach dziesiętnych po lewej stronie. Zaczyna się od liczby 1 i sięga do wiersza 1 048 576 (przed programem Excel 2007 było możliwe tylko 65 636 wierszy).

Położenie wartości można opisać, podając kolumnę i wiersz (Excel zawsze postępuje w tej kolejności). Nasza przykładowa liczba "34,5" z powyższego przykładu znajduje się więc na pozycji C2.
Pozycja komórki

Informacje o pozycji są wyświetlane w Excelu u góry, po lewej stronie. W powyższym przykładzie widzimy pozycję "C2" dla naszej zawartości "34.5". W tym polu możemy przejść bezpośrednio do pozycji, wpisując nazwę pozycji. Wpisz tutaj "Z6" i potwierdź. Następnie zostajemy przeniesieni bezpośrednio do celi "Z6".

Arkusz tabeli (arkusz roboczy) - więcej niż 1 dla większego komfortu

Dzięki określeniu kolumny i wiersza mamy stosunkowo jasne określenie pozycji - jednak nadal musimy określić arkusz tabeli, jeśli pracujemy z więcej niż jednym arkuszem tabeli (arkuszem roboczym).

W programie Excel możemy pracować z więcej niż jednym arkuszem. Ma to sens w zależności od zastosowania. Etykieta arkusza znajduje się w stopce tabeli i ma domyślną nazwę "Tabela1".
W najnowszej wersji programu Microsoft Excel 2019 podczas tworzenia nowego skoroszytu z góry tworzony jest tylko jeden arkusz. W poprzednich wersjach zawsze były to 3 arkusze jednocześnie.

W razie potrzeby można utworzyć dodatkowe arkusze. Można również zmienić ich nazwy, dzięki czemu nie będziemy już mieli do czynienia z bezsensowną nazwą "Tabela1". Więcej na ten temat później.

Zakres - kilka sąsiadujących ze sobą komórek

Jeśli chcemy uwzględnić w obliczeniach kilka sąsiadujących ze sobą komórek, używamy zakresu. Zakres jest określony przez komórkę początkową (np. "B2") i komórkę końcową (np. "B5"). Dla tego zakresu mamy więc komórki "B2", "B3", "B4" i "B5" - taki zapis byłby oczywiście zbyt skomplikowany. Dlatego w Excelu mamy zapis z dwukropkiem "B2:B5".

Można to zrobić w ten sam sposób po prawej stronie - zakres "B2:D2" zawiera komórki "B2", "C2" i "D2".

Powyżej można zdefiniować także bloki kompletne - definicja "B2:C4" zawiera B2, B3, B4, C2, C3 i C4.

Prezentacja treści jest ważna - wyrównanie w komórkach

Wyrównanie, czyli to, czy coś jest wyświetlane jako wyrównane do prawej czy do lewej, mówi coś o zawartości odpowiedniej komórki.

Wszystkie liczby i wartości, które można obliczać, są wyświetlane z wyrównaniem do prawej strony, chyba że ręcznie ingerujesz w projekt.

Wszystkie teksty są wyświetlane z wyrównaniem do lewej strony. Zawartość tych komórek ma charakter informacyjny, dlatego w najlepszym wypadku można obliczyć długość tekstu.

Po poznaniu podstawowej struktury arkusza kalkulacyjnego Excel ważne jest, aby wiedzieć, jak szybko i celowo poruszać się po nim. Więcej na ten temat w następnym rozdziale.

Excel dostarcza w pełni sformatowane raporty do wykorzystania w programie Microsoft Excel 2007.

Wynik jest podobny do innych formatów Excela, z następującymi wyjątkami:

 • Wykresy są wyświetlane jako statyczne obrazy.
 • Wysokość wierszy może ulec zmianie w raporcie, aby poprawić jego wierność.
 • W programie Microsoft Excel 2007 szerokości kolumn, które są jawnie określone w raportach, są ignorowane.
 • Połączone komórki są używane do optymalizacji wyświetlania raportu.
 • Domyślny rozmiar arkusza to 65 536 wierszy i 256 kolumn.

Wymagania systemowe programu Microsoft Excel 2007

 • Windows 10     
 • Windows 8 i 8.1     
 • Windows 7     
 • Windows Vista      
 • Windows XP
 • Pamięć 256 MB RAM lub więcej
 • Dysk twardy 2 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Procesor Procesor 500 MHz lub wyższy
Właściwości: "Microsoft Excel 2007"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Excel 2007"
Aplikacje Office:
Excel
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Excel 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany