Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Standard 2007

Microsoft Office 2007 Standard

136,21 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822160
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office Standard 2007 udostępnia niezbędne narzędzia i funkcje, o które prosili... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2007 Standard"

Microsoft Office Standard 2007 udostępnia niezbędne narzędzia i funkcje, o które prosili użytkownicy, aby ułatwić sobie pracę przy komputerze. Dzięki ulepszonym menu i paskom narzędzi, ulepszonej grafice i formatowaniu, narzędziom do zarządzania czasem i pocztą elektroniczną oraz poprawionym zabezpieczeniom będziesz pod takim wrażeniem, że będziesz się zastanawiać, jak mogłeś się bez niego obejść. Office 2007 sprawia, że załatwianie spraw staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. Nowe widoki kalendarza i narzędzia do tworzenia harmonogramów pomagają organizować czas i komunikację Łatwa subskrypcja kanałów RSS Outlook 2007 ma nowe narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania, które pomaga znaleźć wszystkie potrzebne informacje - pocztę, kalendarz, zadania i inne Ulepszone funkcje bezpieczeństwa chronią przed śmieciową pocztą i phishingiem Bezpieczne udostępnianie dokumentów dzięki funkcji Document Inspector - wykrywanie i usuwanie niechcianych komentarzy, ukrytego tekstu i innych informacji

Zastosowania pakietu Microsoft Office Standard 2007

 • Microsoft Word: edytor tekstu
 • MicrosoftExcel: program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych
 • MicrosoftOutlook: klient poczty elektronicznej z kalendarzem i zarządzaniem kontaktami
 • MicrosoftPowerPoint: program do tworzenia prezentacji

Cechy pakietu Microsoft Office Standard 2007

Ulepszony interfejs użytkownika
Interfejs użytkownika pakietu Office Standard 2007 ułatwia korzystanie z aplikacji pakietu Office. Dzięki uproszczonemu układowi ekranu i dynamicznym, zorientowanym na wyniki galeriom możesz bardziej skupić się na swojej pracy, a mniej czasu poświęcać na próby nakłonienia aplikacji do zrobienia tego, czego od niej oczekujesz. Dzięki interfejsowi Office Standard 2007 możesz tworzyć piękne dokumenty, rozbudowane prezentacje, efektywne arkusze kalkulacyjne i wydajne aplikacje bazodanowe.

Wstążka
Office Standard 2007 zawiera Wstążkę, nowe urządzenie, które wyświetla polecenia w serii zakładek zamiast tradycyjnych menu i pasków narzędzi. Zakładki na Wstążce zawierają polecenia, które są najważniejsze dla każdego obszaru zadań w aplikacjach. Na przykład w Wordzie zakładki grupują polecenia dotyczące takich czynności, jak wstawianie obiektów, takich jak zdjęcia i tabele, układ strony, praca z odwołaniami, tworzenie listów i recenzowanie. Zakładka Strona główna zapewnia łatwy dostęp do najczęściej używanych poleceń. Excel ma podobny zestaw zakładek przydatnych w pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, w tym zakładki do pracy z formułami, zarządzania danymi i przeglądania. Zakładki te ułatwiają dostęp do funkcji poprzez uporządkowanie poleceń tak, by odpowiadały bezpośrednio zadaniom, które wykonujesz w aplikacji, z której korzystasz.

Przycisk Microsoft Office
Wiele z najcenniejszych funkcji w poprzednich wersjach pakietu Office nie było związanych z tworzeniem dokumentów, ale ze wszystkimi funkcjami, które możesz wykonać z dokumentem: Udostępniaj, Chroń, Drukuj, Publikuj i Wysyłaj. Choć takie podejście miało swoje zalety, we wcześniejszych wersjach brakowało centralnego miejsca, w którym użytkownik mógłby zobaczyć wszystkie te funkcje w jednym miejscu. Jednak nowy interfejs pakietu Office Standard 2007 łączy funkcje systemu Office w jednym punkcie wejścia: przycisku Microsoft Office. Ten przycisk oferuje dwie główne korzyści. Po pierwsze, pomaga użytkownikom znaleźć te cenne cechy. Po drugie, upraszcza proces tworzenia, pozwalając wstążce skupić się na tworzeniu świetnych dokumentów.

Zakładkikontekstowe
Office Standard 2007 posiada zakładki kontekstowe, które informują użytkowników o ważnych i odpowiednich opcjach poleceń dokładnie wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Niektóre zestawy poleceń mają znaczenie tylko wtedy, gdy edytowane są obiekty określonego typu. Na przykład polecenia dotyczące edycji wykresu są istotne tylko wtedy, gdy wykres pojawia się w arkuszu kalkulacyjnym, a użytkownik chce go zmienić. W aktualnych wersjach aplikacji Office te polecenia mogą być trudne do znalezienia. Jednak w Excelu kliknięcie w wykres powoduje wyświetlenie kontekstowej zakładki z poleceniami do edycji wykresu. Zakładki kontekstowe pojawiają się tylko wtedy, gdy są potrzebne, i znacznie ułatwiają znalezienie i użycie poleceń potrzebnych do wykonania danej operacji.

Galerie
Galerie są sercem przeprojektowanych aplikacji. Oferują one szereg przejrzystych wyników, które możesz wybrać podczas pracy nad swoimi dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami czy bazami danych Access. Przedstawiając prosty zestaw możliwych wyników, a nie skomplikowane okno dialogowe z wieloma opcjami, galerie mogą uprościć proces tworzenia profesjonalnie wyglądającej pracy. Dla tych, którzy wolą mieć większą kontrolę nad wynikiem operacji, nadal dostępne są tradycyjne interfejsy z okienkami dialogowymi.

Podgląd nażywo
Office Standard 2007 oferuje Podgląd na żywo, nową i innowacyjną technologię, która wyświetla wyniki zmiany edycji lub formatowania po najechaniu kursorem na wyniki wyświetlane w galerii. Ta dynamiczna funkcja usprawnia proces tworzenia układu, edycji i formatowania, dzięki czemu możesz szybciej wykonać swoją pracę.

Wymagania systemowe

 • Procesor: co najmniej 500 MHz; zalecany 1 GHz lub szybszy
 • RAM: co najmniej 256 MB; zalecane 512 MB lub więcej
 • Dostępne miejsce na dysku twardym: 2 GB lub więcej
 • Rozdzielczość ekranu: 1024 x 768 lub wyższa
 • System operacyjny: Windows XP SP2 lub nowszy; Windows Server 2003 SP1 lub nowszy
Właściwości: "Microsoft Office 2007 Standard"
Aplikacje Office:
Excel
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2007 Standard"
Aplikacje Office:
Excel
Outlook
Powerpoint
Word
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2007 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany