Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Office 2016 Professional Plus Open License Terminal Server, licencja woluminowa

570,32 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820246
 • 269-05823
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Office 2016ProfessionalPlus   Dzięki pakietowi Microsoft Office 2016ProfessionalPlus... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2016 Professional Plus Open License Terminal Server, licencja woluminowa"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Office 2016ProfessionalPlus

 

Dzięki pakietowi Microsoft Office 2016ProfessionalPlus masz dostęp do wygodnej wersji dla każdego możliwego projektu. To sprawia, że jest to dobry wybór, aby korzystać z trwałych systemów do pracy strukturalnej i grać go bezpiecznie z licencją głośności Microsoft. Dzięki temu wielu użytkowników może jednocześnie korzystać z wielu funkcji i aplikacji Office, co oznacza, że można korzystać z wszystkich możliwych programów. Office 2016ProfessionalPlus zawiera następujące programy, które są odpowiednie zarówno do użytku biznesowego, jak i osobistego:

 

 

Różne funkcje w codziennym życiu biurowym

Liczne programy wyraźnie pokazują, jak wszechstronne są możliwości aplikacji i jak łatwo można wzbogacić swoją codzienną pracę o aplikacje. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2016ProfessionalPlus użytkownik nie tylko otrzymuje rozwiązanie, ale także może polegać na szerokiej gamie opcji dla swojej własnej aplikacji.

 

Dzięki licencji Office 2016ProfessionalPlus Volume License można wyposażyć kompletną grupę roboczą lub całe biuro w różnorodne programy. W ten sposób wszystkie odpowiednie pełne wersje są dostępne bez żadnych trudności w zastosowaniu. Ale nie tylko aplikacja, ale również wygląd optyczny może być dostosowany dokładnie do życzeń użytkownika. Pozwala to na personalizację własnego pakietu biurowego w dowolnym momencie.

 

Idealny do pracy zespołowej

W ten sposób Office 2016ProfessionalPlus jest nowoczesnym rozwiązaniem, które jak najlepiej dostosowuje się do potrzeb codziennej pracy. Jednak aplikacja szczególnie ułatwia współpracę w zespole i zmierzenie się z istniejącymi zadaniami o odpowiedniej strukturze. Office 2016ProfessionalPlus został zaprojektowany tak, aby był łatwiejszy w obsłudze, łatwiejszy w nawigacji i łatwiejszy w użyciu.

 

Pozytywny wpływ na pracę zespołową ma w szczególności powiązanie z chmurą i związane z nią opcje pamięci masowej. W ten sposób można uzyskać dostęp do tego samego pliku za pomocą różnych Urządzeniai dokonywać regulacji krok po kroku. Ułatwia to współpracę i dzielenie się pracą nad ważnymi projektami w różnych lokalizacjach.

 

Największe zalety licencji ilościowej

 • Zoptymalizowana komunikacja
 • Strukturalne zastosowanie wszystkich programów
 • Ochrona danych własnych
 • Doskonały system współpracy
 • Pełne wersje 9 programów
 • Prosta użyteczność dla każdego

 

Różne modele licencji dla każdej potrzeby

Dzięki licencji Office 2016ProfessionalPlus Open-NL można zakupić 5 kluczy produktów. W zależności od wymagań możliwe są tu również dalsze rozszerzenia, co pozwala krok po kroku rozszerzać własne licencje. Drugi sposób zakupu to dopasowana licencja Office 2016ProfessionalPlus KMS. Nie ma żadnych ograniczeń co do częstotliwości udzielania licencji w tej formie.

 

Inaczej jest w przypadku opcji Office 2016ProfessionalPlus MAK. Posiada on zintegrowany licznik, który określa liczbę możliwych aktywacji. Jeśli ten numer zostanie w dowolnym momencie zużyty, należy zakupić nowy kod. W przypadku częstego korzystania z klucza zaleca się zatem korzystanie z licencji KMS dla własnych operacji.

 

Wygodny dostęp przez wszystkie urządzenia

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących korzystania z programów na własnych urządzeniach. Użytkownik sam decyduje, na jakich urządzeniach chce korzystać z aplikacji i jakie funkcje są wymagane. Dzięki współpracy w ramach zespołu, nietrudno jest skoordynować stosowanie poszczególnych programów wokół pakietu Microsoft Office 2016ProfessionalPlus i wrócić do bezpiecznej aplikacji. Efektywna praca nie jest już wyzwaniem, ale raczej szansą dla przedsiębiorców i osób pracujących na własny rachunek.

 

Kup Office 2016ProfessionalPro teraz

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz znaleźć dobre rozwiązanie dla swoich własnych potrzeb, możesz polegać na licznych produktach, które zapewnią dobrą jakość. Dzięki temu znacznie łatwiej jest trwale zwiększyć komfort i uzyskać dostęp do odpowiedniego programu w zależności od potrzeb. Dzięki pakietowi Microsoft Office 2016ProfessionalPlus nie stanowi to już problemu, jeśli chodzi o efektywną i ukierunkowaną pracę operacyjną.

 

Wygląd kafelków odświeża wygląd biura: Microsoft konsekwentnie wdraża również znany już system Metro look w Office 2016. Modern Style UI" zapewnia uporządkowany nowy wygląd w programach Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook itp. Interfejs jest biały, ale każda aplikacja ma swój własny kod kolorystyczny. Kolory, używane dyskretnie, oparte są na ich poprzedniku: Word jest niebieski, Excel jest zielony, PowerPoint jest czerwony i tak dalej. Z jednej strony paski menu są bardziej kątowe, ale z drugiej strony są bardziej przestronne, z większą przestrzenią pomiędzy poszczególnymi przyciskami.


Interfejsy użytkownika poszczególnych aplikacji (Word, Excel, PowerPoint) wydają się bardzo uporządkowane, pierwsze wrażenie jest pozytywne. Domyślnie pasek menu o nazwie "wstążka" jest nieaktywny, zamiast tego znane kategorie "Plik", "Edycja", "Widok" itp. są wyświetlane na wąskim pasku u góry. Ich zawartość jest rozszerzana tylko po kliknięciu na mały symbol strzałki w prawym górnym rogu paska menu. Ogólnie rzecz biorąc, interfejs Metra tnie zaskakująco dobrą figurę we wszystkich aplikacjach biurowych, wszystko wydaje się jasne i intuicyjne.


Ponieważ Office 2016jest opracowywany również z myślą o tabletkach, jednym z głównych celów jego rozwoju jest optymalizacja pracy z ekranami dotykowymi. W oddzielnym trybie, obsługa za pomocą wejść palcowych została ułatwiona, na przykład poprzez powiększenie powierzchni dotykowych. Do tego celu zoptymalizowano również wirtualną klawiaturę. Pełna integracja Microsoft SkyDrive ułatwia synchronizację dokumentów pomiędzy różnymi urządzeniami. Pozwala to na połączenie dokumentów utworzonych na komputerze domowym lub na tablecie w jedno konto.

 

Gatunek Pełna wersja
Platforma Windows
Ilość 1 użytkownik/ 1PC
Język Niemiecki, angielski/ wszystkie dostępne języki
Zakres stosowania

aplikacje biurowe, serwery terminali

 

Wymagania systemowe:

 • Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz oraz zestawem instrukcji SSE2
 • Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
 • Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
 • System operacyjny: Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 Service Pack 1, Windows Server 2008 R2 i .NET Framework 3.5
 • Graficzne: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online Microsoft Office 2016ProfessionalPlus Full Version Open License Terminal Server, Volume License
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "Microsoft Office 2016 Professional Plus Open License Terminal Server, licencja woluminowa"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Rok:
2016
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2016 Professional Plus Open License Terminal Server, licencja woluminowa"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Rok:
2016
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2016 Professional Plus Open License Terminal Server, licencja woluminowa"
22 paź 2020

Top Top

Fast Delivery , Code worked easily, thumps up is the most valuable business resource we have EVER purchased. Fast Delivery , Code worked easily, thumps up was the best investment I ever made."

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany