Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Office 2021 Professional Plus Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa

1227,71 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821495
 • DG7GMGF0D7FX:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Office 2021 Professional Plus jako licencja zbiorcza - inteligentny i zawsze aktualny Jeśli... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Professional Plus Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"

Office 2021 Professional Plus jako licencja zbiorcza - inteligentny i zawsze aktualny

Jeśli szukasz oryginalnej wersji objętościowej pakietu Office 2021, z pewnością znajdziesz to, czego szukasz w pakiecie Professional Plus. Dzięki licznym programom i ofertom pomocy można bez większego wysiłku tworzyć dokumenty i mieć oko na każdą aplikację. Office 2021 Professional Plus to rozwiązanie zarówno do celów prywatnych, jak i do codziennej pracy w firmie. W ten sposób możesz polegać na najnowocześniejszym i najdalej idącym rozwiązaniu, które zoptymalizuje przepływ pracy w Twojej firmie.

 

Office Professional Plus 2021 OPEN-NL

 

Codzienne rozwiązania programowe dla Twoich projektów

Podstawowe programy, takie jak Word, Excel i PowerPoint są nadal częścią pakietu Office. Dotyczy to również Office 2021 Professional Plus, mimo że zastosowania tego narzędzia zostały znacznie rozszerzone o Access i Publisher. Wspólna baza techniczna jest bardzo ważna dla wielu firm, dlatego udostępniamy Państwu Office 2021 w formie licencji wolumenowej.

Microsoft Office 2021 Professional Plus oferuje w tym momencie nowoczesny pakiet całościowy, który umożliwia korzystanie z prawdziwej różnorodności funkcjonalnej. Przede wszystkim zoptymalizowana współpraca z innymi użytkownikami w zespole sprawia, że Office 2021 Professional Plus jest doskonałym rozwiązaniem. Ma to tę zaletę, że można wygodnie pracować nad ważnymi dokumentami i treściami na miejscu z domowego biura. Z odpowiednią licencją objętościową, możesz zawsze uaktualnić swój zespół.

 

Większe korzyści dzięki naszej wersji objętościowej

Oprócz wymienionych już zalet, Office 2021 Professional Plus oferuje wiele innych pozytywnych funkcji do codziennego użytku. Na przykład, Office jest w zasadzie dobrze przystosowany dla każdego użytkownika, aby uzyskać dostęp do inteligentnych i nowoczesnych rozwiązań programowych. Dzięki poniższym aspektom jesteś więc po bezpiecznej stronie, jeśli chodzi o Office 2021 Professional Plus:

Intuicyjna obsługa

Przejrzysta i zrozumiała struktura istniejącego menu ułatwia obsługę programu. Zawsze wiadomo, jakie treści i funkcje oferuje Office 2021 Professional Plus i czego konkretnie można się spodziewać.

Inteligentne narzędzia

Funkcje takie jak automatyczne zapisywanie czy wykrywanie błędów sprawiają, że praca z pakietem Office 2021 staje się o wiele bardziej profesjonalna. Dotyczy to również wersji Professional Plus, którą oferujemy Państwu zarówno indywidualnie, jak i w formie licencji zbiorczej bezpośrednio od nas.

Łączenie chmur

Dzięki Office 2021 Open License możesz polegać na nowoczesnej i inteligentnej chmurze. Ułatwia to dostęp do szerokiej gamy narzędzi i funkcji w dowolnym momencie, zgodnie z Twoimi potrzebami. Szczególnie w przypadku licencji objętościowej Office 2021 udaje się to optymalnie.

Najwyższe bezpieczeństwo

Dzięki Office 2021 for Terminal Server nie musisz się martwić o bezproblemowe i przede wszystkim zawsze bezpieczne użytkowanie. Jako produkt na licencji Open Licence, Office 2021 Professional Plus został stworzony na najwyższym poziomie, co oznacza, że jesteś po bezpiecznej stronie.

 

Microsoft Teams jako nowa platforma komunikacyjna

Jedną z decydujących innowacji jest integracja z Microsoft Teams. Ma to tę zaletę, że komunikacja odbywa się na znacznie wyższym poziomie niż dotychczas. Skype nie jest już częścią systemu z Office 2021 Professional Plus, co oznacza, że masz dostęp do nowego rozwiązania zgodnie z Twoimi życzeniami. Oznacza to, że aplikacje Office są zawsze odpowiednie do codziennego użytku.

Nawet w przypadku większej ilości licencji na Office 2021 Professional Plus jesteś u nas po bezpiecznej stronie. W ten sposób mogą Państwo postawić na dobre rozwiązania dla całego zespołu, tak aby byli Państwo optymalnie rozmieszczeni na miejscu w firmie. Jeśli wybierzesz aktywację Office 2021 Professional Plus MAK, jest ona również możliwa w dowolnym momencie w ramach licencjonowania objętościowego. To samo dotyczy aktywacji Office 2021 KMS, którą również my w Blitzhandel24 umożliwiamy Państwu w każdej chwili.

 

Microsoft Office Professional Plus 2021 Wersja Volume

 

Bezpośrednie porównanie wersji pakietu Office 2021

Oczywiście, nie tylko Office 2021 Professional Plus otrzymasz u nas. Pozostałe popularne wersje są również bezpośrednio dostępne, ale różnią się znacznie pod względem zakresu. Podczas gdy narzędzia takie jak Word, Excel i PowerPoint są zawsze uwzględnione, nie dotyczy to wszystkich innych aplikacji. Dlatego poniższa tabela szybko dostarczy Państwu niezbędnego przeglądu:

 

Dom i student

Standard

Professional Plus

Obsługa programów Word i Excel

Tak

Tak

Tak

Perspektywy

Nie

Tak

Tak

Dostarczenie programu PowerPoint

Tak

Tak

Tak

Zapewnienie dostępu

Nie

Nie

Tak

Zapewnienie wydawcy

Nie

Tak

Tak

Użytek prywatny i służbowy

Nie

Tak

Tak

Praca z Microsoft Teams

Tak

Tak

Tak

Integracja z pamięcią masową w chmurze

Nie

Nie

Nie

Użyteczność na urządzeniach mobilnych

Nie

Nie

Nie

Stałe użytkowanie narzędzia

Tak

Tak

Tak


Najważniejsze podstawowe narzędzia w życiu codziennym

Zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, programy Word, PowerPoint i Excel są jednymi z najważniejszych narzędzi w codziennym życiu. Pozwalają one na obliczanie nowych arkuszy kalkulacyjnych, pisanie dokumentów i tworzenie prezentacji. Ponieważ wszystkie te narzędzia znajdują się również w pakiecie Office 2021 Professional Plus, zakup tej rozbudowanej wersji jest opłacalny dla każdej firmy. Jeśli chcesz, możesz nawet wyposażyć kilka urządzeń bezpośrednio w zawartość, aby odczuwalnie zwiększyć komfort. W tym celu zapraszamy do skorzystania z licencji wolumenowej Office 2021 Professional Plus w sklepie.

 

Nowe funkcje dla wszystkich popularnych narzędzi

Jednak nie tylko podstawowe funkcje, ale także wiele nowych funkcji i treści sprawiają, że Office 2021 Professional Plus jest interesującym wyborem. Dotyczy to na przykład widoczności użytkowników, którzy aktualnie znajdują się również w Twoim dokumencie. Nowe funkcje specjalnie dla programu Excel, takie jak dynamiczna macierz czy widoki tabel, również przyczyniają się do dynamizmu pakietu Office 2021 Professional Plus. Licencja objętościowa umożliwia aktualizację każdego urządzenia.

Nowością jest również aktualizacja wizualizacji bezpośrednio w wielu narzędziach. Ponadto istnieje możliwość korzystania z pakietu Office 2021 Professional Plus w trybie ciemnym, co pozwala na jeszcze bardziej elastyczną pracę. W połączeniu z innymi nowościami dla programu PowerPoint, takimi jak nagrywanie prezentacji slajdów, warto zaktualizować go do najnowszej wersji.

PowerPoint 2021

 

Kup teraz Office 2021 Professional Plus i zaoszczędź!

Chcesz korzystać z Microsoft Office w ramach licencji wolumenowej dla swojego projektu? Wtedy jesteś po bezpiecznej stronie z wersją dostarczoną przez nas. Chętnie pomożemy Ci wyposażyć się w odpowiednią wersję dla Ciebie i Twojej firmy oraz uzyskać dostęp do niezbędnych treści. Zarówno w systemie Windows 10, jak i w nowo wydanym systemie Windows 11 jesteś po bezpiecznej stronie. Dlatego teraz i Ty możesz polegać na Office 2021 Professional Plus.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server 2019/2021

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Procesor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB

Wymagania dodatkowe

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Office 2021 Professional Plus Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Professional Plus Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
Aplikacje Office:
Access
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Skype for Business
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2021 Professional Plus Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany