Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Office 2021 Standard Open License

Microsoft Office 2021 Standard Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa

1068,51 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822060
 • DG7GMGF0D7FZ:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Office 2021 Standard jako licencja woluminowa - najlepsze narzędzia zwiększające produktywność... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Office 2021 Standard Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"

Office 2021 Standard jako licencja woluminowa - najlepsze narzędzia zwiększające produktywność

Prosta obsługa arkuszy kalkulacyjnych, dokumentów tekstowych i prezentacji ma ogromne znaczenie w wielu dziedzinach. W przypadku pakietu Microsoft Office 2021 Standard zapewniamy zatem odpowiedni klucz produktu, który umożliwia dostęp do praktycznych rozwiązań bez konieczności ponoszenia stałych kosztów subskrypcji. Dzięki temu można łatwo uzyskać dostęp do odpowiednich licencji objętościowych i mieć do dyspozycji skuteczny, wszechstronny system. Chętnie pomożemy Państwu poprawić koordynację w życiu codziennym.

 

Microsoft Office Standard 2021 Licencja Volume

 

Dobry wybór dla początkujących, zaawansowanych użytkowników i ekspertów

Znajomość obsługi pakietu Office jest istotnym warunkiem w wielu dziedzinach codziennego życia biznesowego. Dlatego warto, aby każdy użytkownik zaopatrzył się w Office 2021 Standard i korzystał z dostępnych usług. Intuicyjna obsługa sprawia, że jest to również dobre i trwałe rozwiązanie do ciągłego doskonalenia cyfrowej pracy biurowej z licencją objętościową na miejscu.

Jeśli masz już doświadczenie z pakietem Office i jesteś zainteresowany najnowszą wersją, również chętnie Ci pomożemy. Szczególnie dla zaawansowanych użytkowników i ekspertów, Office 2021 Standard odgrywa ważną rolę jako wersja woluminowa, aby zachować kompatybilność. Ulepszenia zawartości dla programów Excel, Word, PowerPoint i Microsoft Teams są również naturalnie dołączone do pakietu Office 2021 Standard. Dzięki temu masz dostęp do najnowszych funkcji i treści.

 

Pakiet Office 2021 Standard oferuje te programy jako licencję objętościową

Mimo, że w nowej wersji Microsoft Office wiele się zmieniło, to w bezpośrednim porównaniu narzędzia pozostają bez zmian. Dzięki temu mają Państwo dostęp do wszystkich ważnych treści i mogą korzystać z logicznej struktury oraz przejrzyście uporządkowanych funkcji. Następujące programy są zatem od samego początku dołączone do pakietu Office 2021 Standard, niezależnie od tego, czy posiadasz licencję objętościową, czy nie.

 • Słowo

Jeśli chodzi o przejrzyste i łatwe do tworzenia dokumenty, Word jest pierwszym wyborem. Żadne inne narzędzie nie jest tak przejrzyste i nie pozwala łączyć treści z elementami graficznymi i tabelami. W ten sposób dokumenty mogą być tworzone cyfrowo w krótkim czasie.

 • Excel

Nowoczesne tabele są prawdopodobnie najważniejszym elementem umożliwiającym sprawne obliczenia. Dlatego właśnie Excel jest już popularnym wyborem w wielu firmach i gospodarstwach domowych, stanowiąc część szerokiej gamy procesów roboczych. W pakiecie Office 2021 Standard jest oczywiście jak zawsze dołączony program Excel.

 • PowerPoint

Szczególnie dla uczniów i studentów, ale także w życiu zawodowym, prezentacje odgrywają bardzo ważną rolę. PowerPoint oferuje wiele możliwości tworzenia unikalnych prezentacji z wizualnym wsparciem i dobrym wyjaśnieniem poszczególnych zagadnień.

 • OneNote

Notatki są często nieuporządkowane i trudne do rozpoznania. Dzięki programowi OneNote możesz uporządkować swoje notatki i zawsze korzystać z płynnego procesu. W ten sposób możesz mieć cały czas aktywny podgląd na swoje nowe notatki.

 • Outlook

Dla jasnego i zwięzłego zarządzania pocztą elektroniczną, Outlook staje się niezwykle ciekawym wyborem. Dzięki połączeniu z wieloma innymi aplikacjami firmy Microsoft nic nie stoi na przeszkodzie, aby wdrożenie przebiegało całościowo i bezproblemowo.

 • Wydawca

Publisher to ekscytujący wybór do tworzenia nowoczesnych publikacji drukowanych. W ten sposób można nadać ostateczny szlif treściom medialnym, takim jak teksty, obrazy i grafiki. Dzięki temu można łatwo edytować ważne układy i koordynować projekty.

 

Oto jak szczegółowo rozwijał się standard Office 2021

Mimo że na pierwszy rzut oka z pakietem Office nie są dostarczane żadne nowe narzędzia, jest kilka nowych i ekscytujących funkcji. Dotyczy to na przykład integracji Microsoft Teams, który w zasadzie zastąpił Skype'a we wszystkich wersjach pakietu Office. Dostosowanie do systemu operacyjnego Windows 11 sprawia, że nowy pakiet Office jest ekscytującym i nowoczesnym wyborem.

Dzięki Office 2021 Open Licence, współpraca w zespole została jednocześnie usprawniona. Dzięki temu podczas tworzenia dokumentu można na żywo zobaczyć, kto znajduje się w tym samym dokumencie i jakie poprawki są wprowadzane. Blitzhandel24 jest również właściwym partnerem do rozmów w sprawie udzielenia licencji ilościowej. W ramach licencji Office 2021 Standard MAK, jak również Office 2021 KMS możliwa jest aktywacja nowego pakietu.

 

Microsoft Word 2021 Licencja Volume

 

Różnice między wersjami Office 2021 w skrócie

Przy tak wielu wersjach pakietu Office 2021 łatwo jest stracić orientację w ich wszystkich. Niemniej jednak bardzo ważne jest, aby przed zakupem poznać różnice i mieć przegląd poszczególnych funkcji. Czym jednak Office 2021 Standard różni się od innych oferowanych wersji? W poniższej tabeli podsumowaliśmy ważne funkcje i różnice:

 

Standard

Dom i Biznes

Professional Plus

Obsługa programów Excel i Word

Tak

Tak

Tak

Zapewnienie wydawcy

Tak

Nie

Tak

Zapewnienie dostępu

Nie

Nie

Tak

Dostarczenie programu PowerPoint

Tak

Tak

Tak

Zautomatyzowana archiwizacja

Nie

Nie

Nie

Zastosowanie handlowe

Tak

Nie

Tak

Użycie kluczy licencyjnych wolumenu

Tak

Nie

Tak

Integracja retencji poczty elektronicznej

Nie

Nie

Nie

Integracja kontroli aktualizacji

Tak

Nie

Tak

Integracja Microsoft Teams

Tak

Tak

Tak


Maksymalny komfort w nowej stylistyce

Jedną z najważniejszych cech pakietu Office 2021 Standard jest nowy, odświeżony wygląd. Dotyczy to nie tylko praktycznego trybu Dark Mode, ale także wielu ulepszeń w zakresie poprawy jakości obrazu. Dzięki temu zawsze wiadomo, kto jest w dokumencie i jakie szczegóły są niezbędne do sprawnego wdrożenia. Nawet poza narzędziami zawsze widać, że wiele aplikacji należy do pakietu Office Suite. To sprawia, że Office 2021 Standard jest w dłuższej perspektywie dobrym rozwiązaniem do zwiększenia własnej wydajności w firmie z licencją wolumenową.

 

Idealny do celów prywatnych i biznesowych

Jak dokładnie wykorzystasz daną licencję na objętość, zależy oczywiście od Ciebie. Biuro 2021 Standard może być wykorzystywane zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych, aby w dłuższej perspektywie wybrać odpowiednie rozwiązania. Dzięki integracji z Microsoft Teams, znaczenie Office 2021 Standard ponownie znacznie wzrosło, aby elastycznie i szybko przeprowadzać ważne konferencje. Dzięki temu współpraca bezpośrednio w narzędziu staje się jeszcze bardziej zauważalnie łatwiejsza.

Jeśli natomiast chcesz korzystać z Office 2021 Standard ze względu na jego podstawowe funkcje, pakiet ten będzie dobrym wyborem również dla uczniów i studentów. Nawet bez wcześniejszego doświadczenia, aplikacja może być szybko opanowana, tak abyś mógł pracować nad arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami lub prezentacjami za pomocą kilku kliknięć. Opcje graficzne i zawartości są zawsze dostępne w pakiecie Office 2021 Standard.

 

Microsoft Excel 2021 Licencja Volume

 

Wybierz Office 2021 Standard!

Chciałbyś z powodzeniem używać Office'a i szukasz odpowiedniej wersji? Pakiet Office 2021 Standard to najlepsze rozwiązanie na pierwszy start, dzięki któremu można wykorzystać wszystkie nowe narzędzia i funkcje. Zarówno z systemem Windows 11, jak i bez niego, dostępna u nas licencja wolumenowa oferuje Państwu niezbędne wsparcie. Dlatego cieszymy się, że możemy przenieść Państwa pracę w biurze na nowy poziom i zapewnić Państwu optymalny pakiet Office 2021 Standard.

 

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11
 • Windows Server 2019/2021

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Procesor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB

Wymagania dodatkowe

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Office 2021 Standard Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Dla ilu użytkowników przeznaczony jest pakiet Office?
Klasyczne użycie Microsoft Office 2021 Standard jest ograniczone do jednego użytkownika. Jeśli szukasz wersji dla całej firmy, polecamy Professional lub Professional Plus. W razie potrzeby dostępne są również bezpośrednio licencje wolumenowe.
Jakie programy oferuje Office 2021 Standard?
Jak już przedstawiono, z Microsoft Office 2021 Standard można polegać na Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook i Publisher. Microsoft Teams jest również dostępny jako podstawa do wspólnej wymiany informacji w celu usprawnienia pracy nad projektem w najlepszy możliwy sposób.
Jakie nowe funkcje oferuje ta wersja?
Nawet jeśli nie pojawią się nowe narzędzia i programy, to takie rozwiązania jak bezpośrednio zintegrowany Dark Mode staną się dobrym dodatkiem. To samo dotyczy różnych pomocy technicznych i regulacji, które w połączeniu z nowym designem stają się dla Ciebie idealną podstawą.
Jakie są wymagania dotyczące eksploatacji?
Aby bezproblemowo korzystać z Microsoft Office 2021 Standard, potrzebny jest system Windows 10 lub Windows 11, a także wystarczająca ilość miejsca na dysku twardym i pamięci RAM. W naszych szczegółach dowiesz się, jakie są wymagania dla Twojej wersji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Office 2021 Standard Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
Aplikacje Office:
Excel
OneNote
Outlook
Powerpoint
Publisher
Word
Rok:
2021
System operacyjny:
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Office 2021 Standard Open License, Serwer terminali, licencja wolumenowa"
19 paź 2022

Windows 2022 with RDS environment

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany