Infolinia 0800 702813
 
Microsoft OneNote 2007

Microsoft OneNote 2007

18,55 € *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822157
 • 0694976017072
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Office OneNote 2007 to cyfrowy notatnik, który zapewnia elastyczny sposób zbierania i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft OneNote 2007"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Office OneNote 2007 to cyfrowy notatnik, który zapewnia elastyczny sposób zbierania i organizowania notatek i informacji, potężne możliwości wyszukiwania, dzięki którym szybko znajdziesz to, czego szukasz, oraz łatwe w użyciu notatniki do pracy zespołowej, umożliwiające bardziej efektywną współpracę.

Zbieraj i organizuj wszystko w jednym miejscu dzięki Microsoft OnenNote 2007

W natłoku informacji, które otrzymujesz - i to w tak wielu różnych formach - potrzebujesz miejsca, w którym będziesz mógł je wszystkie przechowywać, oraz narzędzia wystarczająco elastycznego, by je przechwycić. W przeciwnym razie informacje, które mogłyby pomóc ci podejmować lepsze decyzje lub zwiększyć efektywność, zostaną utracone lub trudno będzie je odzyskać. W przeciwieństwie do systemów opartych na papierze, edytorów tekstu, systemów poczty elektronicznej czy innych programów zwiększających produktywność, OneNote 2007 oferuje elastyczność w przechwytywaniu i organizowaniu tekstu, obrazów, cyfrowego pisma odręcznego, nagrań audio i wideo oraz innych elementów - a wszystko to w cyfrowym notatniku na komputerze. Dzięki temu oprogramowaniu możesz być bardziej produktywny, mając zawsze pod ręką potrzebne informacje i spędzając mniej czasu na szukaniu ich w mailach, notatnikach, segregatorach i wydrukach.

Oszczędzaj czas, konsolidując informacje

Robienie notatek na papierze i przepisywanie ich później może być czasochłonne i trudne, a ponadto istnieje ryzyko, że zgubisz ważne strony. Ponadto w tradycyjnym papierowym notatniku trudno jest dzielić się danymi i nadaje się on tylko do jednego rodzaju informacji: odręcznych notatek. Kiedy przychodzi czas na zbieranie informacji z innych źródeł i w inny sposób, mogą pojawić się kolejne trudności. Ponieważ większość ludzi nie ma możliwości cyfrowego zapisywania nieustrukturyzowanych informacji, często drukują np. wyniki badań internetowych i trzymają je w segregatorach lub na biurku, co może być trudne do odnalezienia i niedostępne, gdy nie ma cię w pobliżu. A dzielenie się informacjami z innymi może być wyzwaniem - nawet gdy korzystasz z poczty elektronicznej, trudno jest dowiedzieć się, jaki jest plan bez czytania długich wątków e-maili, które mogą, ale nie muszą zawierać potrzebnych informacji. Jednak Microsoft OnenNote 2007 oferuje Ci rozwiązanie w postaci elastycznego programu, który pozwala na gromadzenie praktycznie wszystkich rodzajów informacji w jednym miejscu. Kiedy masz informacje szybko pod ręką, jesteś lepiej przygotowany i poinformowany.

Microsoft OnenNote 2007 pomoże Ci szybko znaleźć to, czego potrzebujesz

Microsoft OnenNote 2007 sprawia, że wyszukiwanie informacji jest szybkie i łatwe, ponieważ nie musisz się domyślać, gdzie przechowujesz ważne informacje. Nie musisz już przekopywać się przez teczki z dokumentami i kartki papierowych zeszytów, by znaleźć informacje, których szukasz. Rozbudowane możliwości wyszukiwania pozwalają na szybkie znajdowanie informacji przy przeszukiwaniu nowych typów zawartości, takich jak tekst w zeskanowanych dokumentach lub obrazach oraz słowa mówione w nagraniach audio i wideo. Mając łatwiejszy dostęp do faktów, ty i twój personel możecie podejmować lepsze decyzje.

Chroń swoją własność intelektualną dzięki Microsoft OnenNote 2007

Microsoft OnenNote 2007 pomaga konsolidować różne rodzaje informacji - w tym notatki tekstowe, zdjęcia, dokumenty, pliki z innych programów systemu Microsoft Office oraz multimedia - i organizować je w sposób, który najlepiej się sprawdza. A ponieważ wszystko jest przechowywane w jednym miejscu, nie musisz się martwić o częste zapisywanie lub tworzenie kopii zapasowych informacji - Microsoft OnenNote 2007 zrobi to za Ciebie.

Idealny dla firm

Kiedy bierzesz udział w ważnym spotkaniu i nie chcesz polegać na swojej pamięci, po prostu nagrywaj notatki ze spotkania w Microsoft OnenNote 2007, aby stworzyć żywe repozytorium decyzji grupy i sesji burzy mózgów, które zapewni ciągłość i kontekst dla kolejnych spotkań. Możesz też utrwalać wszystkie szczegóły spotkań i rozmów z klientami, synchronizując notatki pisane na maszynie lub odręcznie z nagraniami audio i wideo ze strony Microsoft OnenNote 2007. Kiedy pracujesz poza biurem, możesz zbierać informacje na urządzeniach z systemem Microsoft Windows Mobile (w tym notatki, nagrania audio i zdjęcia) i przenosić je na stronę Microsoft OnenNote 2007.

A kiedy nadejdzie czas, by podzielić się danymi z kolegami, skorzystaj z interfejsu programowania eksportu Microsoft OnenNote 2007, by łatwo przenieść informacje zapisane w Microsoft OnenNote 2007 do systemów biznesowych organizacji, eliminując błędy i marnowanie czasu na ponowne wprowadzanie tych samych informacji do różnych systemów. Potrzebujesz skopiować, wkleić lub wydrukować informacje z innych programów systemu Microsoft Office 2007? Nie ma problemu z OneNote; umożliwia on dostęp do informacji i dzielenie się nimi w programach Word, Excel, Outlook i PowerPoint. Możesz nawet korzystać z narzędzi do rysowania i tabel dostępnych na stronie Microsoft OnenNote 2007, aby w łatwy sposób dodawać adnotacje, organizować i zarządzać informacjami.

Opcje wyszukiwania i łącza

Dzięki Microsoft OnenNote 2007 możesz szybko przeszukiwać i znajdować słowa kluczowe w tekście, obrazach i nagraniach audio, których dokonałeś w aplikacji. Możesz także wyświetlać hiperłącza do wyników wyszukiwania w okienku zadań podsumowujących; jedno kliknięcie przeniesie cię do odpowiednich wyników. Dla jeszcze większej wygody możesz przeglądać wszystkie otwarte notatniki naraz, przeciągać i upuszczać, aby uporządkować swoje notatki, oraz dodawać hiperłącza do innych stron w notatniku, aby szybko znaleźć odpowiednie treści. Łatwo zarządzaj zadaniami dzięki dwukierunkowej synchronizacji między Microsoft OnenNote 2007 a Outlookiem w wersjach 2003 i 2007, a także łącz notatki i inne informacje z określonymi kontaktami w Outlooku 2007 lub Outlooku 2003, aby lepiej przygotowywać się do spotkań i łatwo wyszukiwać informacje. Kiedy chcesz podkreślić szczególnie ważny punkt, datę lub inną informację, oznaczaj notatki znacznikami notatek, atrakcyjnymi wizualnie ikonami, które ułatwiają powrót do przypomnień, zadań i innych elementów działań.

Współpracuj bardziej efektywnie

Kiedy członkowie zespołu pracują w różnych miejscach i nad wieloma projektami, komunikacja, koordynacja i dzielenie się informacjami mogą utrudniać efektywność i produktywność grupy. Zespoły często polegają na wiadomościach e-mail, aby dzielić się informacjami, co prowadzi do zamieszania i zapełnienia skrzynek odbiorczych. Zadania, punkty akcji, agendy i sprawy przechowywane w statycznych dokumentach lub systemach zarządzania dokumentami są trudne do aktualizowania, śledzenia i wyszukiwania, a ponadto uniemożliwiają wielu osobom jednoczesną pracę z tymi samymi informacjami. Microsoft OnenNote 2007 pomaga ludziom współpracować, usuwając bariery, które powstają, gdy informacje są przechowywane w izolacji w papierowych notatkach, teczkach lub na komputerze. Grupy mogą łatwo dzielić się informacjami, pracować bardziej produktywnie i lepiej śledzić projekty, problemy i cele. Osoby mogą pracować razem nad tym samym notatnikiem - zarówno online, jak i offline - korzystając z notatników współdzielonych. Microsoft OnenNote 2007 zarządza zmianami dokonanymi w tym samym notatniku, eliminując konieczność śledzenia wersji lub przesyłania zmian.

Możesz też stworzyć zespołową bazę wiedzy, aby wszyscy mieli dostęp do tych samych informacji. Pomaga to nowym członkom zespołu szybko się wdrożyć i minimalizuje powielanie działań. Możesz też udostępniać swoje notatki użytkownikom spoza programu OneNote 2007, wysyłając je w postaci plików HTML, tak aby każdy, kto ma klienta poczty elektronicznej lub przeglądarkę internetową, mógł je obejrzeć, a ponadto zachowujesz kontrolę nad swoimi informacjami, wybierając, które notatniki chcesz udostępnić kolegom z zespołu, a które zachować jako prywatne. Możesz nawet używać OneNote 2007 jako współdzielonej tablicy cyfrowej, dzięki czemu wirtualne zespoły mogą współpracować w czasie rzeczywistym, przeglądając i edytując te same notatki.

Wymagania systemowe

 • procesor 500 MHz lub szybszy
 • 256 MB RAM lub więcej
 • 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym; część tego miejsca zostanie zwolniona po instalacji, kiedy oryginalny pakiet do pobrania zostanie usunięty z dysku twardego.
 • Napęd CD-ROM lub DVD
 • Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej
 • System operacyjny Microsoft Windows® XP z dodatkiem Service Pack (SP) 2 lub nowszym lub Microsoft Windows Server® 2003 z dodatkiem Service Pack 1 lub nowszym
 • Niektóre funkcje wymagają Microsoft Windows Desktop Search 3.0, Microsoft Windows Media® Player 9.0, Microsoft DirectX® 9.0b, Microsoft ActiveSync® 4.1, mikrofonu, urządzenia wyjściowego audio, urządzenia do przechwytywania wideo (takiego jak kamera internetowa), cyfrowego aparatu fotograficznego lub skanera zgodnego ze standardem TWAIN, smartfonu z systemem Microsoft Windows Mobile® 2003 lub smartfonu z systemem Windows Mobile 5, komputera kieszonkowego lub routera obsługującego standard Universal Plug and Play (UPnP).
 • Microsoft Internet Explorer® 6 lub nowsza, tylko 32-bitowa przeglądarka.
 • Do korzystania z internetu wymagany jest dostęp do internetu (może być płatny).
Właściwości: "Microsoft OneNote 2007"
Aplikacje Office:
OneNote
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft OneNote 2007"
Aplikacje Office:
OneNote
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft OneNote 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany