Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook 2007

87,20 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822158
 • 0882224155663
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2007"

Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami oraz umożliwia nawiązywanie kontaktów ponad granicami. Zawsze masz kontrolę nad tym, co dzieje się z informacjami, które otrzymujesz. Program Office Outlook 2007 oferuje innowacje, które pomagają szybko wyszukiwać wiadomości, organizować pracę i lepiej dzielić się informacjami z innymi - a wszystko to z jednej centralnej lokalizacji.

Zarządzaj swoim czasem i informacjami za pomocą programu Microsoft Outlook 2007

Szybko przeszukuj wszystkie swoje informacje. Znajdź wszystkie informacje, których szukasz, bezpośrednio w interfejsie użytkownika programu Office Outlook 2007 dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu błyskawicznemu, które pozwala przeszukiwać informacje, w tym załączniki wiadomości e-mail, według słów kluczowych. Uzyskaj bardziej szczegółowe wyniki wyszukiwania, zawężając je za pomocą przydatnych kryteriów w obszarze Instant Search.

Zarządzaj swoimi codziennymi priorytetami. Użyj paska zadań, by uporządkować swój dzień i zarządzać priorytetami. Pasek zadań daje Ci skonsolidowany widok kalendarza, nadchodzących spotkań, zadań i oznaczonych wiadomości e-mail, dzięki czemu możesz łatwo wykorzystać te informacje w praktyce.

Szybciej uzyskuj lepsze wyniki dzięki przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika. Program Office Outlook 2007 zawiera przeprojektowany interfejs użytkownika do tworzenia wiadomości e-mail. Dzięki temu komponowanie i formatowanie wiadomości e-mail oraz związane z nimi działania są łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Wszystkie bogate cechy i funkcje programu Office Outlook 2007 są teraz łatwo dostępne i umieszczone w wiadomości.

Identyfikuj informacje wizualnie. Kategorie kolorów w programie Office Outlook 2007 ułatwiają personalizację i dodawanie kategorii do każdego rodzaju informacji. Kategorie kolorystyczne ułatwiają wizualne rozróżnianie przedmiotów. Ułatwia to zarządzanie danymi i wyszukiwanie informacji.

Otwieraj podglądy załączników jednym kliknięciem. Uzyskiwanie dostępu do załączników wiadomości e-mail jest często procesem wieloetapowym i nie ma prostego sposobu na szybkie sprawdzenie ich zawartości. Dzięki podglądom załączników możesz otwierać podglądy załączników jednym kliknięciem bezpośrednio w Office Outlook 2007.

Połączenia ponad granicami dzięki Microsoft Outlook 2007

Tworzenie i subskrybowanie kalendarzy internetowych. Kalendarze internetowe pozwalają na przeglądanie bieżących wydarzeń branżowych lub kalendarzy i terminarzy opartych na twoich osobistych zainteresowaniach. Możesz używać programu Office Outlook 2007, aby dodać statyczny kalendarz internetowy, subskrybować kalendarz dynamiczny i tworzyć własne kalendarze internetowe, którymi możesz dzielić się z innymi.

Wysyłaj informacje z kalendarza do innych osób za pomocą migawek z kalendarza. Potrzebujesz łatwego sposobu na dzielenie się informacjami z kalendarza? Dzięki Migawkom Kalendarza program Office Outlook 2007 tworzy reprezentację HTML twojego kalendarza, którą możesz udostępniać innym.

Opublikuj swój kalendarz internetowy w usłudze Microsoft Office Online. Możesz łatwo utworzyć nowy kalendarz internetowy w programie Office Outlook 2007 i opublikować go w usłudze Office Online 2007, aby podzielić się nim z innymi. Posiadając poświadczenia Microsoft Passport, możesz zaprosić grupę współpracowników, klientów, przyjaciół i członków rodziny do przeglądania i pracy z Twoim kalendarzem. W ten sposób każda osoba otrzymuje najświeższe informacje.

Korzystaj z pełnej integracji z technologią Microsoft Windows SharePoint Services. Dzięki programowi Office Outlook 2007 możesz w pełni korzystać z informacji przechowywanych w technologii Windows SharePoint Services w dowolnym miejscu i czasie. Możesz podłączyć kalendarze, dokumenty, kontakty i zadania z Windows SharePoint Services do Office Outlook 2007, aby uzyskać wszechstronne możliwości edycji. Wszelkie zmiany, których dokonasz w informacjach przechowywanych w Outlooku 2007, zostaną odzwierciedlone w wersji na serwerze.

Lepsza funkcjonalność i współpraca z serwerem Microsoft Exchange Server 2007 Gdy program Office Outlook 2007 i serwer Microsoft Exchange Server 2007 są używane razem, użytkownicy mają dostęp do ulepszonych funkcji współpracy i ulepszeń zabezpieczeń. Exchange Server 2007 umożliwia i udostępnia dynamiczne połączenia skrzynek pocztowych, funkcje ujednoliconej wiadomości oraz lepszą, zaawansowaną ochronę przed śmieciami.

Wysyłaj wygodnie wiadomości tekstowe z Outlooka za pomocą jednego kliknięcia myszki. Usługa Outlook Mobile to funkcja programu Outlook, która umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i obrazkowych między programem Office Outlook 2007 a dowolnym telefonem komórkowym. Dzięki usłudze Outlook Mobile możesz także wysyłać wiadomości e-mail, kontakty, terminy i zadania programu Outlook jako wiadomości tekstowe do siebie lub innych osób. Możesz skonfigurować program Office Outlook 2007 tak, aby automatycznie wysyłał wiadomości e-mail, przypomnienia i twój kalendarz w formie wiadomości tekstowych bezpośrednio na twój telefon komórkowy.

Praca z subskrypcjami RSS w Office Outlook 2007 Możesz teraz subskrybować i współdziałać z kanałami RSS (Really Simple Syndication) bezpośrednio w Office Outlook 2007 - najlepszym miejscu do zarządzania tego typu informacjami. Pierwsze kroki w dodawaniu kanałów RSS ze strony głównej subskrypcji RSS w programie Office Outlook 2007 są proste.

Dostosuj i udostępniaj elektroniczne wizytówki. Elektroniczne wizytówki to łatwy sposób na tworzenie, personalizowanie i dzielenie się informacjami z klientami lub przyjaciółmi. Możesz dodać do swojej karty zdjęcia, logo firmy lub inne osobiste informacje, aby odbiorcy mogli ją łatwo zidentyfikować.

Więcej ochrony i bezpieczeństwa dla Twoich wiadomości e-mail dzięki Microsoft Outlook 2007

Unikaj śmieciowej poczty elektronicznej i zmniejsz ryzyko korzystania ze złośliwych stron internetowych. Filtr wiadomości-śmieci wprowadzony już w programie Microsoft Office Outlook 2003 zapobiega lądowaniu wiadomości-śmieci w twojej skrzynce odbiorczej. Filtr wiadomości-śmieci w programie Office Outlook 2007 zawiera dodatkowe funkcje, które chronią Cię przed podawaniem swoich danych osobowych. Nowe funkcje antyphishingowe wyłączają niebezpieczne linki i ostrzegają Cię przed wiadomościami, które mogą być złośliwe lub pochodzić od phisherów.

Ulepszona ochrona i bezpieczeństwo z serwerem Exchange 2007 Office Outlook 2007 i serwer Exchange 2007 oferują nowy filtr wiadomości-śmieci z technologią antyphishingową. Exchange Sever 2007 najpierw skanuje przychodzącą pocztę, określa, czy wiadomość jest prawdziwa, i dezaktywuje wszystkie zawarte w niej linki lub adresy URL, aby chronić użytkowników.

Kontroluj rozpowszechnianie informacji poufnych. Chroń zasoby swojej firmy, uniemożliwiając odbiorcom przekazywanie, kopiowanie lub drukowanie ważnych wiadomości e-mail dzięki funkcji zarządzania prawami do informacji. Możesz nawet ustawić datę wygaśnięcia wiadomości, po której nie będzie można jej już przeglądać ani używać w żaden inny sposób. Zarządzanie prawami do informacji wymaga systemu Microsoft Windows Server 2003 lub nowszego z usługą Microsoft Windows Rights Management Services (RMS).

Zapewnij zgodność z zarządzanymi folderami poczty elektronicznej. Exchange Server 2007 oferuje zarządzane foldery poczty elektronicznej, nowe podejście do przechowywania dokumentów, archiwizacji i zgodności z przepisami. Użytkownicy mogą przeglądać i korzystać z tych folderów w programie Office Outlook 2007 tak, jak z każdego innego folderu poczty elektronicznej, ale wiadomości przechowywane w takim folderze są traktowane zgodnie z zasadami przechowywania, archiwizacji i wygasania dokumentów zdefiniowanymi przez administratora. Dzięki zarządzanym folderom poczty elektronicznej użytkownicy i administratorzy mogą łatwo dostosować się do różnego rodzaju regulacji zewnętrznych i wewnętrznych korporacyjnych zasad przechowywania wiadomości.

 Upewnij się, że wiadomości e-mail są autentyczne, używając pieczęci Office Outlook 2007. Dzięki pieczęci poczty elektronicznej Office Outlook 2007 możesz mieć pewność, że wiadomości e-mail przychodzące do twojej skrzynki odbiorczej są zgodne z prawem i że klient poczty elektronicznej odbiorcy zaufa twojej poczcie wysłanej za pomocą programu Office Outlook 2007. Tworzenie wiadomości e-mail z pieczęcią poczty elektronicznej wykorzystuje nową technologię opracowaną przez Microsoft w ramach walki ze śmieciową pocztą. Ta technologia prosi komputer nadawcy o wykonanie jakiegoś obliczenia lub zadania. Ta praca jest przypisana do wiadomości e-mail jako znak legalności. Pieczęcie poczty elektronicznej sprawiają, że wysyłanie masowych wiadomości, takich jak spam, jest bardzo czasochłonne i technologicznie wyniszczające, ale nie przeszkadzają legalnym użytkownikom w wysyłaniu wiadomości.

Cechy programu Microsoft Outlook 2007

 • Zoptymalizowane wyszukiwanie błyskawiczne pozwala szybko i łatwo znaleźć wszystkie rodzaje informacji: dane kontaktowe, załączniki do e-maili, terminy spotkań i wiele innych.
 • Łatwa organizacja. Użyj Listy rzeczy do zrobienia, aby uporządkować swój dzień i lepiej zarządzać nadmiarem codziennych informacji - w skonsolidowanym przeglądzie kalendarza z wieloma opcjami wyświetlania.
 • Uprość sposób postępowania z mailami. Skorzystaj z ulepszonego interfejsu użytkownika, aby tworzyć i formatować wiadomości e-mail, nadawać wiadomościom priorytety za pomocą kolorowych kodów i wyświetlać zawartość załączników za pomocą jednego kliknięcia.
 • Praca z kalendarzami internetowymi. Twórz i subskrybuj kalendarze internetowe oraz udostępniaj je współpracownikom, aby zapewnić optymalną współpracę.
 • Praca z subskrypcjami RSS w programie Office Outlook 2007.
 • Ochrona przed spamem i złośliwymi stronami internetowymi. Ulepszone filtrowanie poczty śmieciowej sprawia, że Twoja skrzynka odbiorcza jest wolna od niechcianych wiadomości, a funkcje antyphishingowe zapewniają Ci bezpieczeństwo.

Wymagania systemowe

 • Windows XP z dodatkiem SP2 / Server 2003 z dodatkiem SP1
 • Procesor o częstotliwości co najmniej 500 MHz
 • co najmniej 256 MB RAM
 • 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zostanie częściowo zwolnione po instalacji)
 • Napęd CD-ROM lub DVD
 • Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej
 • Internet Explorer 6.0 lub nowszy
 • do rozpoznawania głosu wymagany jest mikrofon do mówienia z bliska i urządzenie do odtwarzania dźwięku
 • mS Windows Desktop Search 3.0 jest wymagany do natychmiastowego wyszukiwania
 • MS Windows XP Tablet PC Edition to
 • do korzystania z niektórych zaawansowanych funkcji wymagany jest serwer MS Exchange Server 2000, MS Office SharePoint Server 2007 lub MS Windows Server 2003 SP1 z MS Windows SharePoint Services.Właściwości: "Microsoft Outlook 2007"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Outlook 2007"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2007
System operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Outlook 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany