Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Outlook 2007

Microsoft Outlook 2007

81,45 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822158
 • 0882224155663
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Outlook 2007"

Microsoft Certified Reseller badge
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cie w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytan, skorzystaj z wyjatkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymac spersonalizowane oferty, skontaktuj sie z nami droga mailowa: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Program Microsoft Office Outlook 2007 stanowi zintegrowane rozwiązanie do zarządzania czasem i informacjami oraz umożliwia nawiązywanie kontaktów ponad granicami. Zawsze masz kontrolę nad tym, co dzieje się z informacjami, które otrzymujesz. Program Office Outlook 2007 oferuje innowacje, które pomagają szybko wyszukiwać wiadomości, organizować pracę i lepiej dzielić się informacjami z innymi - a wszystko to z jednej centralnej lokalizacji.

Zarządzaj swoim czasem i informacjami za pomocą programu Microsoft Outlook 2007

Szybko przeszukuj wszystkie swoje informacje. Znajdź wszystkie informacje, których szukasz, bezpośrednio w interfejsie użytkownika programu Office Outlook 2007 dzięki wbudowanemu wyszukiwaniu błyskawicznemu, które pozwala przeszukiwać informacje, w tym załączniki wiadomości e-mail, według słów kluczowych. Uzyskaj bardziej szczegółowe wyniki wyszukiwania, zawężając je za pomocą przydatnych kryteriów w obszarze Instant Search.

Zarządzaj swoimi codziennymi priorytetami. Użyj paska zadań, by uporządkować swój dzień i zarządzać priorytetami. Pasek zadań daje Ci skonsolidowany widok kalendarza, nadchodzących spotkań, zadań i oznaczonych wiadomości e-mail, dzięki czemu możesz łatwo wykorzystać te informacje w praktyce.

Szybciej uzyskuj lepsze wyniki dzięki przeprojektowanemu interfejsowi użytkownika. Program Office Outlook 2007 zawiera przeprojektowany interfejs użytkownika do tworzenia wiadomości e-mail. Dzięki temu komponowanie i formatowanie wiadomości e-mail oraz związane z nimi działania są łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Wszystkie bogate cechy i funkcje programu Office Outlook 2007 są teraz łatwo dostępne i umieszczone w wiadomości.

Identyfikuj informacje wizualnie. Kategorie kolorów w programie Office Outlook 2007 ułatwiają personalizację i dodawanie kategorii do każdego rodzaju informacji. Kategorie kolorystyczne ułatwiają wizualne rozróżnianie przedmiotów. Ułatwia to zarządzanie danymi i wyszukiwanie informacji.

Otwieraj podglądy załączników jednym kliknięciem. Uzyskiwanie dostępu do załączników wiadomości e-mail jest często procesem wieloetapowym i nie ma prostego sposobu na szybkie sprawdzenie ich zawartości. Dzięki podglądom załączników możesz otwierać podglądy załączników jednym kliknięciem bezpośrednio w Office Outlook 2007.

Połączenia ponad granicami dzięki Microsoft Outlook 2007

Tworzenie i subskrybowanie kalendarzy internetowych. Kalendarze internetowe pozwalają na przeglądanie bieżących wydarzeń branżowych lub kalendarzy i terminarzy opartych na twoich osobistych zainteresowaniach. Możesz używać programu Office Outlook 2007, aby dodać statyczny kalendarz internetowy, subskrybować kalendarz dynamiczny i tworzyć własne kalendarze internetowe, którymi możesz dzielić się z innymi.

Wysyłaj informacje z kalendarza do innych osób za pomocą migawek z kalendarza. Potrzebujesz łatwego sposobu na dzielenie się informacjami z kalendarza? Dzięki Migawkom Kalendarza program Office Outlook 2007 tworzy reprezentację HTML twojego kalendarza, którą możesz udostępniać innym.

Opublikuj swój kalendarz internetowy w usłudze Microsoft Office Online. Możesz łatwo utworzyć nowy kalendarz internetowy w programie Office Outlook 2007 i opublikować go w usłudze Office Online 2007, aby podzielić się nim z innymi. Posiadając poświadczenia Microsoft Passport, możesz zaprosić grupę współpracowników, klientów, przyjaciół i członków rodziny do przeglądania i pracy z Twoim kalendarzem. W ten sposób każda osoba otrzymuje najświeższe informacje.

Korzystaj z pełnej integracji z technologią Microsoft Windows SharePoint Services. Dzięki programowi Office Outlook 2007 możesz w pełni korzystać z informacji przechowywanych w technologii Windows SharePoint Services w dowolnym miejscu i czasie. Możesz podłączyć kalendarze, dokumenty, kontakty i zadania z Windows SharePoint Services do Office Outlook 2007, aby uzyskać wszechstronne możliwości edycji. Wszelkie zmiany, których dokonasz w informacjach przechowywanych w Outlooku 2007, zostaną odzwierciedlone w wersji na serwerze.

Lepsza funkcjonalność i współpraca z serwerem Microsoft Exchange Server 2007 Gdy program Office Outlook 2007 i serwer Microsoft Exchange Server 2007 są używane razem, użytkownicy mają dostęp do ulepszonych funkcji współpracy i ulepszeń zabezpieczeń. Exchange Server 2007 umożliwia i udostępnia dynamiczne połączenia skrzynek pocztowych, funkcje ujednoliconej wiadomości oraz lepszą, zaawansowaną ochronę przed śmieciami.

Wysyłaj wygodnie wiadomości tekstowe z Outlooka za pomocą jednego kliknięcia myszki. Usługa Outlook Mobile to funkcja programu Outlook, która umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i obrazkowych między programem Office Outlook 2007 a dowolnym telefonem komórkowym. Dzięki usłudze Outlook Mobile możesz także wysyłać wiadomości e-mail, kontakty, terminy i zadania programu Outlook jako wiadomości tekstowe do siebie lub innych osób. Możesz skonfigurować program Office Outlook 2007 tak, aby automatycznie wysyłał wiadomości e-mail, przypomnienia i twój kalendarz w formie wiadomości tekstowych bezpośrednio na twój telefon komórkowy.

Praca z subskrypcjami RSS w Office Outlook 2007 Możesz teraz subskrybować i współdziałać z kanałami RSS (Really Simple Syndication) bezpośrednio w Office Outlook 2007 - najlepszym miejscu do zarządzania tego typu informacjami. Pierwsze kroki w dodawaniu kanałów RSS ze strony głównej subskrypcji RSS w programie Office Outlook 2007 są proste.

Dostosuj i udostępniaj elektroniczne wizytówki. Elektroniczne wizytówki to łatwy sposób na tworzenie, personalizowanie i dzielenie się informacjami z klientami lub przyjaciółmi. Możesz dodać do swojej karty zdjęcia, logo firmy lub inne osobiste informacje, aby odbiorcy mogli ją łatwo zidentyfikować.

Więcej ochrony i bezpieczeństwa dla Twoich wiadomości e-mail dzięki Microsoft Outlook 2007

Unikaj śmieciowej poczty elektronicznej i zmniejsz ryzyko korzystania ze złośliwych stron internetowych. Filtr wiadomości-śmieci wprowadzony już w programie Microsoft Office Outlook 2003 zapobiega lądowaniu wiadomości-śmieci w twojej skrzynce odbiorczej. Filtr wiadomości-śmieci w programie Office Outlook 2007 zawiera dodatkowe funkcje, które chronią Cię przed podawaniem swoich danych osobowych. Nowe funkcje antyphishingowe wyłączają niebezpieczne linki i ostrzegają Cię przed wiadomościami, które mogą być złośliwe lub pochodzić od phisherów.

Ulepszona ochrona i bezpieczeństwo z serwerem Exchange 2007 Office Outlook 2007 i serwer Exchange 2007 oferują nowy filtr wiadomości-śmieci z technologią antyphishingową. Exchange Sever 2007 najpierw skanuje przychodzącą pocztę, określa, czy wiadomość jest prawdziwa, i dezaktywuje wszystkie zawarte w niej linki lub adresy URL, aby chronić użytkowników.

Kontroluj rozpowszechnianie informacji poufnych. Chroń zasoby swojej firmy, uniemożliwiając odbiorcom przekazywanie, kopiowanie lub drukowanie ważnych wiadomości e-mail dzięki funkcji zarządzania prawami do informacji. Możesz nawet ustawić datę wygaśnięcia wiadomości, po której nie będzie można jej już przeglądać ani używać w żaden inny sposób. Zarządzanie prawami do informacji wymaga systemu Microsoft Windows Server 2003 lub nowszego z usługą Microsoft Windows Rights Management Services (RMS).

Zapewnij zgodność z zarządzanymi folderami poczty elektronicznej. Exchange Server 2007 oferuje zarządzane foldery poczty elektronicznej, nowe podejście do przechowywania dokumentów, archiwizacji i zgodności z przepisami. Użytkownicy mogą przeglądać i korzystać z tych folderów w programie Office Outlook 2007 tak, jak z każdego innego folderu poczty elektronicznej, ale wiadomości przechowywane w takim folderze są traktowane zgodnie z zasadami przechowywania, archiwizacji i wygasania dokumentów zdefiniowanymi przez administratora. Dzięki zarządzanym folderom poczty elektronicznej użytkownicy i administratorzy mogą łatwo dostosować się do różnego rodzaju regulacji zewnętrznych i wewnętrznych korporacyjnych zasad przechowywania wiadomości.

 Upewnij się, że wiadomości e-mail są autentyczne, używając pieczęci Office Outlook 2007. Dzięki pieczęci poczty elektronicznej Office Outlook 2007 możesz mieć pewność, że wiadomości e-mail przychodzące do twojej skrzynki odbiorczej są zgodne z prawem i że klient poczty elektronicznej odbiorcy zaufa twojej poczcie wysłanej za pomocą programu Office Outlook 2007. Tworzenie wiadomości e-mail z pieczęcią poczty elektronicznej wykorzystuje nową technologię opracowaną przez Microsoft w ramach walki ze śmieciową pocztą. Ta technologia prosi komputer nadawcy o wykonanie jakiegoś obliczenia lub zadania. Ta praca jest przypisana do wiadomości e-mail jako znak legalności. Pieczęcie poczty elektronicznej sprawiają, że wysyłanie masowych wiadomości, takich jak spam, jest bardzo czasochłonne i technologicznie wyniszczające, ale nie przeszkadzają legalnym użytkownikom w wysyłaniu wiadomości.

Cechy programu Microsoft Outlook 2007

 • Zoptymalizowane wyszukiwanie błyskawiczne pozwala szybko i łatwo znaleźć wszystkie rodzaje informacji: dane kontaktowe, załączniki do e-maili, terminy spotkań i wiele innych.
 • Łatwa organizacja. Użyj Listy rzeczy do zrobienia, aby uporządkować swój dzień i lepiej zarządzać nadmiarem codziennych informacji - w skonsolidowanym przeglądzie kalendarza z wieloma opcjami wyświetlania.
 • Uprość sposób postępowania z mailami. Skorzystaj z ulepszonego interfejsu użytkownika, aby tworzyć i formatować wiadomości e-mail, nadawać wiadomościom priorytety za pomocą kolorowych kodów i wyświetlać zawartość załączników za pomocą jednego kliknięcia.
 • Praca z kalendarzami internetowymi. Twórz i subskrybuj kalendarze internetowe oraz udostępniaj je współpracownikom, aby zapewnić optymalną współpracę.
 • Praca z subskrypcjami RSS w programie Office Outlook 2007.
 • Ochrona przed spamem i złośliwymi stronami internetowymi. Ulepszone filtrowanie poczty śmieciowej sprawia, że Twoja skrzynka odbiorcza jest wolna od niechcianych wiadomości, a funkcje antyphishingowe zapewniają Ci bezpieczeństwo.

Wymagania systemowe

 • Windows XP z dodatkiem SP2 / Server 2003 z dodatkiem SP1
 • Procesor o częstotliwości co najmniej 500 MHz
 • co najmniej 256 MB RAM
 • 1,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym (zostanie częściowo zwolnione po instalacji)
 • Napęd CD-ROM lub DVD
 • Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej
 • Internet Explorer 6.0 lub nowszy
 • do rozpoznawania głosu wymagany jest mikrofon do mówienia z bliska i urządzenie do odtwarzania dźwięku
 • mS Windows Desktop Search 3.0 jest wymagany do natychmiastowego wyszukiwania
 • MS Windows XP Tablet PC Edition to
 • do korzystania z niektórych zaawansowanych funkcji wymagany jest serwer MS Exchange Server 2000, MS Office SharePoint Server 2007 lub MS Windows Server 2003 SP1 z MS Windows SharePoint Services.Właściwości: "Microsoft Outlook 2007"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Outlook 2007"
Aplikacje Office:
Outlook
Rok:
2007
System Operacyjny:
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Outlook 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany