Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Project 2021 Professional

Microsoft Project 2021 Professional

2455,64 zł * 6135,12 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821981
 • H30-05939
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Project 2021 Professional - idealny do zarządzania projektami Dobre zarządzanie... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project 2021 Professional"

Microsoft Project 2021 Professional - idealny do zarządzania projektami

Dobre zarządzanie projektami wymaga wydajnych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Microsoft Project 2021 Professional zapewnia dobrą podstawę do śledzenia bieżących postępów w każdym punkcie. Ułatwia to dalsze pełne planowanie nowych aplikacji i pracę nad kolejnymi sukcesami. Właśnie u nas możesz więc zdecydować się na nowy Microsoft Project 2021 Professional i zawsze pozostać bezpiecznym.

Microsoft Project 2021 Professional

Skuteczne planowanie dla imponujących sukcesów projektów

Wiele z nowych aplikacji pakietu Office koncentruje się na tym, aby produktywność stawała się coraz bardziej centralna. Tak jest również w przypadku Microsoft Project 2021 Professional. Narzędzie ułatwia przedstawienie złożonych tematów i powiązań w przejrzysty sposób, zapewniając w ten sposób dobrze zorganizowane projekty. Struktura i wartość dodana pozostają zawsze podane.

Microsoft Project 2021 Professional jest jednak nie tylko dobrą pomocą do planowania otwartego, ale także do oceny nowych projektów i praktycznych usług. Dzięki temu uzyskuje się niezliczone usprawnienia, zwłaszcza w przypadku działalności komercyjnej. Dzięki programowi Project 2021 można łatwo uprościć prezentację ważnych faktów i tworzyć niezależne plany produktów. Jednocześnie, za pomocą kilku kliknięć można ustalić nowe priorytety i udostępnić zasoby.

Jakie są korzyści z nowego Microsoft Project 2021 Professional?

Po prostu Microsoft Project 2021 Professional staje się ważnym programem z jego wieloma funkcjami dla nowego i przejrzystego planowania. Przede wszystkim integracja z chmurą ułatwia samodzielne przechowywanie bieżących danych. W ten sposób można uzyskać dostęp do odpowiednich planów i administracji z każdego miejsca i zapewnić sprawne działanie. W związku z tym mogą Państwo oczekiwać licznych korzyści związanych z Microsoft Project 2021 Professional, które teraz przedstawimy Państwu bardziej szczegółowo w tym miejscu:

 • Skuteczne zarządzanie planami nowych produktów
 • Profesjonalne tworzenie dynamicznych diagramów
 • Skuteczna prezentacja i udostępnianie danych
 • Bezpośredni i niezależny od władz lokalnych dostęp do informacji
 • Interaktywna pomoc przy tworzeniu nowych planów
 • Optymalna kontrola zasobów i finansów

Ci, którzy polegają na potężnym narzędziu w swoich własnych projektach operacyjnych, pozostają po bezpiecznej stronie z Microsoft Project 2021 Professional. Program jest doskonale przystosowany do codziennej pracy w firmie i upraszcza tworzenie nowych planów. Administracja odgrywa również ważną rolę w utrzymywaniu przeglądu wszystkich obszarów. Jeśli chodzi o dobre i nowoczesne zarządzanie projektami dla Twoich aplikacji, Project 2021 jest najlepszym wyborem.

Microsoft Project 2021 Professional

Lepsze projektowanie orientacji bezpośrednio w programie

Decydującą rolę odgrywa nie tylko lepsza organizacja pracy, ale również poprawa wzornictwa. Dostosowując się do nowego systemu Windows 11, można oczekiwać znacznie bardziej zróżnicowanego wyglądu programu Microsoft Project 2021 Professional. Dzięki temu można lepiej rozróżnić i wyróżnić istniejące obszary planistyczne.

Inne zalety, takie jak przesyłanie timesheets, również należą do podstawy pomocnego programu i zapewniają dodatkowy komfort. Dzięki temu można zawsze samodzielnie tworzyć ważną dokumentację, a jednocześnie mieć dostęp do odpowiedniego oprogramowania. Dobra wymiana z innymi współpracownikami jest również częścią usług Microsoft Project 2021 Professional i znacznie upraszcza współpracę. Jest to szczególnie ważne w dużych zespołach.

Oto czym różnią się Microsoft Project 2021 Professional i Standard

Aktualizacja do nowej wersji Microsoft Project jest więc w większości przypadków opłacalna również dla Ciebie. Przy tak wielu produktach i różnicach nie jest jednak łatwo śledzić je wszystkie i ustalić właściwe priorytety. Z tego powodu opracowaliśmy najczęstsze różnice pomiędzy Microsoft Project 2021 Professional a wersją Standard:

 

Microsoft Project 2021
Standard

Microsoft Project 2021 Professional

Łatwe zarządzanie zadaniami

Tak

Tak

Sprawozdawczość i kontrola biznesowa

Tak

Tak

Rozszerzenia w programie Project Server

Tak

Tak

Szeroki wybór szablonów

Nie

Tak

Zarządzanie podstawowymi interfejsami API

Nie

Tak

Nowa integracja z Microsoft Teams

                      Tak           

Tak

Zaprojektowany do użytku biznesowego

Nie

Tak

Szeroki dostęp bezpośrednio w zespole

Nie

Tak


Optymalne dostosowanie w połączeniu z systemem Windows 11

Równocześnie z nowym Microsoft Project 2021 Professional i związaną z nim wersją Office, Microsoft wydał również nowy Windows 11. To sprawia, że łatwo jest korzystać z dynamicznej i nowoczesnej bazy roboczej, która pomoże Ci w najlepszy możliwy sposób. Nawet jeśli jest to tylko subtelna zmiana w zakresie treści, to zmiana w zastosowaniu staje się prawdziwą zaletą. Ułatwia to korzystanie z projektu 2021 w bardziej wydajnym środowisku.

Jeśli również zdecydowałeś się na korzystanie z nowego systemu operacyjnego, warto przejść na Microsoft Project 2021 Professional. Jeśli natomiast chcielibyście Państwo poczekać nieco dłużej, to oczywiście nie ma problemu. Dzięki Projektowi 2021 możesz również oczekiwać pożądanej kompatybilności z Windows 10, dzięki czemu będziesz mógł nadal korzystać ze wszystkich zalet.

Idealny do połączenia z niezliczoną ilością indywidualnych aplikacji

Mimo że Microsoft Project 2021 Professional nie jest częścią klasycznego pakietu Office, wyniki pracy można oczywiście połączyć z innymi aplikacjami. Dzięki temu Państwa zespół ma w każdej chwili niezbędny przegląd, aby szybko i dokładnie koordynować nowe projekty. Dzięki wideokonferencjom za pośrednictwem Microsoft Teams, które od 2021 roku są jeszcze mocniej zintegrowane, można jeszcze bardziej skupić się na wymianie. W ten sposób żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

Innowacje takie jak praktyczny Dark Mode znacznie upraszczają tworzenie nowych planów i stają się dobrą podstawą. Z punktu widzenia użytkownika ułatwia to pracę w późnych godzinach wieczornych, nie zakłócając jej ostrym światłem. W połączeniu z wieloma innymi szczegółami technicznymi i ulepszeniami, obsługa pozostaje zawsze przejrzysta.

Kup Microsoft Project 2021 Professional tutaj z nami teraz!

Jeśli i Ty chciałbyś w przyszłości planować swoje projekty w sposób łatwiejszy i bardziej ukierunkowany, powinieneś już teraz kupić Microsoft Project 2021 Professional. W ten sposób w dłuższej perspektywie skorzystasz z nowoczesnych i różnorodnych aplikacji oraz postawisz na wydajne systemy dopasowane do Twoich potrzeb. Dlatego cieszymy się, że możemy udostępnić Państwu nową wersję właśnie u nas. W związku z tym, nie czekaj dłużej, ale zabezpiecz się Microsoft Project 2021 Professional już teraz.

 

Opis produktu Microsoft Project Professional 2021
Typ produktu Pobierz + klucz produktu
Kategoria Aplikacje biurowe - Projekty / Procesy
Numer 1
Szczegóły licencji Krajowy handel detaliczny, Click-to-Run - ESD
Platforma Windows
Język Wszystkie języki
Środki dostawy Pobierz
Właściwości: "Microsoft Project 2021 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Project
Rok:
2021
Jakie innowacje oferuje Microsoft Project 2021?
Przede wszystkim, design i szczegóły techniczne po raz kolejny wyraźnie rozwinęły się w nowej wersji Project. Dzięki temu można zapewnić znacznie wydajniejszą pracę i usprawnić użytkowanie. Planowanie i zarządzanie projektami nigdy nie było łatwiejsze.
Czy warto przejść na wersję 2021?
W połączeniu z Windows 11 jako nowym systemem operacyjnym i związanym z nim designem, warto również przejść na Microsoft Project 2021 Professional. W nowej wersji po raz pierwszy obsługiwane jest również korzystanie z aplikacji pakietu Office na wielu oknach.
Jaka jest różnica w stosunku do programu standardowego?
W programie Microsoft Project 2021 Professional możesz liczyć na znacznie bogatszą pomoc i oferty. W ten sposób planowanie projektu z pewnością nie będzie stanowiło przeszkody. Aby odkryć więcej szczegółów, zapraszamy do zapoznania się z naszą przejrzystą tabelą tutaj.
W jakich obszarach pomocny jest Microsoft Project?
Microsoft Project 2021 Professional to prawdziwe ułatwienie, zwłaszcza w przypadku dużych projektów, których zakres nie zawsze da się dobrze oszacować od samego początku. Różnorodność informacji i szczegółów technicznych sprawia, że łatwo jest zawsze zachować zwarty zapis każdego szczegółu.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Project 2021 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Project
Rok:
2021
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Project 2021 Professional"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany