Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Project Professional 2007

Microsoft Project Professional 2007

436,98 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822163
 • 0882224156776
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
W konkurencyjnym, nastawionym na wyniki i bogatym w pomysły środowisku, rozpoczynanie i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Project Professional 2007"

W konkurencyjnym, nastawionym na wyniki i bogatym w pomysły środowisku, rozpoczynanie i kończenie projektów, które przynoszą rezultaty, ma kluczowe znaczenie. Microsoft Office Project 2007 Professional pomaga zorganizować zasoby i wykorzystać wszystkie procesy do realizacji i komunikowania pomysłów, celów i przewidywań.

Microsoft Office Project Professional 2007 zawiera wszystkie funkcje Office Project Standard 2007, a dodatkowo, w połączeniu z Microsoft Office Project Server 2007, udostępnia funkcje do zespołowego zarządzania projektami w przedsiębiorstwie. Śledź i analizuj projekty w sposób efektywny oraz uzyskaj lepszy wgląd w harmonogram i wpływ zmian. Skorzystaj z lepszej kontroli finansowej i bardziej wszechstronnej analizy.

Office Project Professional 2007 dostarcza solidnych narzędzi do zarządzania projektami, które łączą w sobie łatwość użycia, możliwości i elastyczność, aby umożliwić pracownikom bardziej wydajne i skuteczne zarządzanie projektami. Klienci są w stanie efektywniej zarządzać pracą nad projektami, harmonogramami i finansami. Dzięki integracji narzędzi ze znanymi programami Microsoft Office, wydajnym raportom, planowaniu z przewodnikiem oraz elastycznym narzędziom, zespoły projektowe mogą stać się bardziej zgrane i produktywne. W przypadku zaawansowanych potrzeb w zakresie zarządzania projektami i współpracy, Office Project Professional 2007 może być połączony z serwerem Project Server 2007 i zawiera wszystkie funkcje samodzielne oferowane w Office Project Standard 2007. Niestandardowe wskaźniki pomagają śledzić dane istotne dla projektu - Procent ukończenia, Budżet vs. Rzeczywistość, Earned Value i inne Śledź wyniki projektu przez cały czas jego trwania, zapisując migawki projektu w maksymalnie 11 liniach bazowych Dostosuj oprogramowanie do swoich potrzeb - wybierz własne panele wyświetlania; zmieniaj paski narzędzi, formuły, wskaźniki graficzne i raporty; używaj XML, Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) oraz dodatków Component Object Model (COM), aby ułatwić wymianę danych i tworzenie niestandardowych rozwiązań

Zrozumieć i kontrolować plany projektów za pomocą Microsoft Office Project Professional 2007

Project 2007 pomaga efektywnie śledzić i analizować projekty, lepiej rozumiejąc harmonogram i wpływ zmian, a także korzystając z lepszej kontroli finansowej i bardziej wszechstronnych analiz. Ta aplikacja daje teraz możliwość szybkiego identyfikowania czynników wpływających na dane zadanie i łatwego znajdowania przyczyn problemów. W szczególności ulepszone sterowniki zadań pomagają określić czynnik wpływający na datę rozpoczęcia zadania (np. zależność od zadania, ograniczenia kalendarzowe, harmonogram lub czas urlopu), dzięki czemu możesz prześledzić łańcuch czynników, aby znaleźć przyczynę konkretnego opóźnienia. Project 2007 automatycznie podświetla także wszystkie elementy, które są opóźnione z powodu ostatnich zmian. Możesz nawet cofać zadania lub grupy zadań z makr, co daje ci możliwość testowania wielu scenariuszy typu "co by było, gdyby", aby w pełni zrozumieć wpływ każdej decyzji, gdy zmienia się zakres projektu.

Skutecznie komunikuj się i prezentuj informacje o projekcie

Project Standard 2007 oferuje rozbudowane funkcje planowania i zaawansowane funkcje, które pomogą ci usprawnić organizację twoich projektów. Łatwość raportowania i przekazywania informacji w różnych formatach, w zależności od potrzeb interesariuszy. Nowe wykresy i grafy dźwigni przyciągają uwagę dzięki funkcji Raporty wizualne, która wykorzystuje Excel i Visio Professional do tworzenia widoków tabeli przestawnej, wykresów, grafów i diagramów na podstawie danych z Projektu. Możesz też zmienić kolor tła komórki lub wiersza za pomocą funkcji Podświetlanie komórki na tle. Zacieniuj komórki, podobnie jak w Excelu, aby przekazać dodatkowe znaczenie. Ponadto każdy użytkownik może łatwo zdefiniować własne szablony raportów i udostępnić je innym użytkownikom Projektu.

Elastyczne śledzenie projektów

Project 2007 umożliwia elastyczne śledzenie i analizowanie projektów, pozwalając na obliczanie i śledzenie metryk specyficznych dla danego projektu poprzez definiowanie własnych pól na podstawie formuł. Aby utrzymać się na właściwym kursie, wskaźniki graficzne mogą ostrzegać, gdy spełnione zostaną określone warunki.

Ulepszone widoki i udostępnianie

Dzięki nowym ulepszeniom interfejsu kalendarza i dodaniu trójwymiarowych pasków Gantta, Project 2007 pozwala na tworzenie jeszcze bardziej rozbudowanych raportów. Kiedy nadejdzie czas na dzielenie się, użyj przestrzeni roboczych Microsoft Windows SharePoint Services (wymaga Microsoft Windows Server 2003 lub nowszego) zintegrowanych z panelem zadań Project Guide, interaktywnym przewodnikiem krok po kroku, który pomaga tworzyć projekty, zarządzać zadaniami i zasobami, śledzić status i tworzyć raporty dotyczące projektów.

Wymagania systemowe

Procesor: 500 MHz lub szybszy
Pamięć główna: co najmniej 256 MB
System operacyjny: Microsoft Windows XP Service Pack (SP) 2 lub nowszy
Ekran: zalecany jestekran o rozdzielczości 1024x768 lub wyższej
Napęd: CD lub DVD

Właściwości: "Microsoft Project Professional 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Project
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Project Professional 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Project
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Project Professional 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany