Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Publisher 2007

Microsoft Publisher 2007

96,92 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

  • 241822159
  • 0885370456325
  • Ważny bezterminowo
  • Wszystkie języki
  • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Łatwe tworzenie i drukowanie własnych materiałów marketingowych we własnym zakresie... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2007"

Łatwe tworzenie i drukowanie własnych materiałów marketingowych we własnym zakresie dzięki Microsoft Publisher 2007

Twórz i drukuj własne materiały marketingowe w prosty sposób we własnym zakresie. Dzięki Microsoft Office Publisher 2007 Twoi klienci mogą tworzyć i rozpowszechniać własne materiały marketingowe do druku, w sieci i przez e-mail, by budować swoją markę, zarządzać listami klientów i śledzić kampanie marketingowe.

Zacznij szybko i spraw, by Twoja marka została zauważona

Dzięki stworzonym przez projektantów szablonom w różnych kategoriach, twoi klienci mogą łatwo rozpocząć i szybko ukończyć swoje publikacje. Wybieraj z biblioteki setek dostosowywanych szablonów projektów lub pustych publikacji, takich jak magazyny, broszury, ulotki, pocztówki, strony internetowe i formaty e-mailowe. Zobacz wszystkie szablony Publisher w dynamicznym podglądzie z elementami marki Twoich klientów, takimi jak kolory, czcionki, loga i informacje o firmie, wyświetlane na stronie
. Dzięki Office Publisher 2007 teraz jeszcze łatwiej jest twoim klientom umieszczać nazwę firmy, dane kontaktowe i logo we wszystkich publikacjach.

Microsoft Publisher 2007 bez wysiłku tworzy i edytuje wysokiej jakości publikacje

Twórz własne materiały, importując tekst i obrazy ze standardowych źródeł, takich jak arkusze kalkulacyjne i bazy danych w programach Office Excel® 2007, Office Access™ 2007, Office Outlook® 2007
Powiększ
i innych formatach. Dzięki nowej bibliotece treści Twoi klienci mogą pobierać i przechowywać często używane elementy projektu, tekst i grafikę w celu wykorzystania ich w innych publikacjach Publisher. Zadania programu Office Publisher zawierają przydatne funkcje, w tym wskazówki dotyczące rozpoczęcia pracy, tworzenia i dystrybucji publikacji oraz śledzenia kampanii marketingowej. Przed dystrybucją lub drukiem publikacji użyj narzędzia Design Detective, aby zidentyfikować i naprawić błędy w projekcie.

Personalizuj publikacje i materiały marketingowe

Office Publisher 2007 oferuje nowe funkcje mail merge oraz ulepszenia w zakresie mail merge i katalogów baz danych. Dzięki temu wysyłanie spersonalizowanych e-maili i drukowanie materiałów marketingowych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Ulepszona integracja z Office Outlook 2007 z Business Contact Manager zapewnia nowe narzędzia, które pomagają klientom w zarządzaniu i śledzeniu kampanii marketingowych oraz nowych możliwości biznesowych.

Łatwo rozpowszechniaj, drukuj i publikuj dzięki programowi Microsoft Publisher 2007

Dzięki programowi Office Publisher 2007 Twoi klienci mogą zapisywać dokumenty w formacie PDF lub XML Paper Specification (XPS) w celu łatwego udostępniania i drukowania *** Zastosuj szablon e-mail do wielostronicowych publikacji, takich jak czasopisma, i rozpowszechniaj je jako wiadomości e-mail. Używaj szablonów stron internetowych, by tworzyć strony z wieloma stronami, hiperłączami i paskiem nawigacyjnym, który można dostosować do własnych potrzeb. Skorzystaj z kompleksowego wsparcia profesjonalnego dostawcy usług druku, aby uzyskać długie serie i wysoką jakość druku.

Wymagania systemowe:

  • System operacyjny Microsoft Windows® XP z dodatkiem Service Pack (SP) 2 lub wyższym lub Microsoft Windows Server® 2003 z dodatkiem Service Pack 1 lub wyższym
  • Microsoft Internet Explorer® 6 lub nowsza, tylko przeglądarka 32-bitowa
  • procesor 500 MHz lub szybszy
  • 256 MB RAM lub więcej
  • 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym; część tego miejsca zostanie zwolniona po instalacji, jeśli oryginalny pakiet do pobrania zostanie usunięty z dysku twardego.
  • Napęd CD-ROM lub DVD
  • Monitor o rozdzielczości 1024 x 768 lub wyższej
  • Do korzystania z internetu wymagany jest dostęp do internetu.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2007
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2007
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

  • Wiązka objętościowa
  • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
  • Przywóz bezpośredni
  • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
  • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
  • Centralna i chuda administracja.
  • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
  • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Publisher 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany