Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Publisher 2013

Microsoft Publisher 2013

142,40 zł * 237,68 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820059
 • 543-01502
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
MS Publisher 2013 pomoże Ci zaprojektować profesjonalnie wyglądające broszury, ulotki,... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2013"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.


MS Publisher 2013 pomoże Ci zaprojektować profesjonalnie wyglądające broszury, ulotki, ulotki, zaproszenia itp. zarówno dla celów prywatnych, jak i biznesowych. Aplikacja wspiera Państwa licznymi gotowymi, aktualnymi projektami. Jeśli szukasz łatwego w użyciu, a jednocześnie wszechstronnego programu do publikowania na pulpicie, to Microsoft Publisher 2013 jest doskonałym wyborem.

Prosty przepływ pracy z Wydawnictwem 2013

W przypadku Microsoft Publisher 2013 można wybrać istniejący projekt lub wybrać zupełnie nowy projekt. Następnie sam decydujesz, z których opcji projektowych chciałbyś skorzystać: Importuj istniejące obrazy i grafiki do MS Publisher 2013 i wstawiaj je w żądane miejsce z milimetrową dokładnością dzięki funkcji linijki. Twórz nowe teksty i wzbogacaj je o efekty, aby dopasować projekt graficzny dokładnie do swoich życzeń.

Cechy w Microsoft Publisher 2013

 • Edycja wielu zdjęć jest znacznie łatwiejsza w Publisher 2013 dzięki dedykowanej kolumnie w obszarze projektowania.
 • Za pomocą metody "przeciągnij i upuść" można szybko i intuicyjnie zastąpić istniejące obrazy.
 • Liczne nowe efekty wizualne - takie jak wstawianie cieni, efektów poświaty, efektów 3D lub odbicia - dodatkowo wzmacniają ten program do publikowania na pulpicie.
 • Możesz dodawać cienie, odbicia lub skosy do istniejących tekstów w Publisher 2013 za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.
 • Korzystasz z serwisu fotograficznego online, aby wydrukować swoje projekty? Microsoft Publisher 2013 pozwala również na zapisywanie gotowych publikacji w formacie JPG, dzięki czemu można je łatwo przesłać do preferowanego dostawcy.

Edycja obrazów bezpośrednio w programie do publikowania na pulpicie

Wstawione zdjęcia mogą być edytowane w Publisher 2013 z dużym nakładem pracy: Na przykład, zmień odcień lub intensywność kolorów istniejącej grafiki, przyciąć obrazy do żądanego formatu i rozciągnąć je lub obrócić za pomocą kilku kliknięć. Jesteś zadowolony ze swojego projektu i chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi lub kolegami z pracy? Dodawaj adresy do seryjnych wiadomości e-mail bezpośrednio w tym potężnym programie do publikowania pulpitu bez konieczności objazdu przez inne aplikacje pocztowe!

Personalizuj projekty z Wydawnictwem 2013

MS Publisher 2013 pomoże Ci lepiej, bardziej osobiście i szybciej dotrzeć do pożądanej grupy docelowej. Nazwiska, zdjęcia, a nawet linki internetowe są spersonalizowane dla Twoich audycji w Publisher 2013 za pomocą jednego kliknięcia myszką, dzięki czemu możesz zwrócić się do każdego adresata osobiście, nawet jeśli masz broszury dla dużej liczby osób. Układ jest prawie identyczny z jego poprzednikiem, dzięki czemu można używać znanych narzędzi do tworzenia znacznie lepszych projektów.

Dzięki rozbudowanym opcjom projektowania i drukowania, ten program do publikowania na pulpicie uwzględnia również Twoje potrzeby: Wysokiej jakości opcje wydruku końcowego są dostępne w Microsoft Publisher 2013, a także prostsze opcje projektowania i drukowania, które mogą być odpowiednie dla zaproszeń urodzinowych. Ostatecznie, MS Publisher 2013 jest osobistym, bardzo potężnym narzędziem, które pomaga tworzyć wysokiej jakości projekty - i zapisywać je oraz używać jako wiadomość e-mail, plik PDF lub nawet plik XPS.

Ten wariant MS Publisher 2013 jest kluczem produktowym dla dokładnie jednej stacji roboczej. Oferta jest więc idealna zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i samozatrudnionych oraz freelancerów lub małych biur, którzy chcą przekonać się o zaletach aplikacji.

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Publisher 2013, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego uzyskania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


 

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB wolnego miejsca na dysku tward

ym


- Wyświetlacz: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows Server 2008 R2, oraz .NET Framework 3.5
- Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Publisher 2013"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2013
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2013"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2013
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Publisher 2013"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany