Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Publisher 2019

285,04 zł * 855,78 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820136
 • LQ-545465463
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Publisher 2019 - Profesjonalny projekt graficzny ułatwiający drukowanie... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2019"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Publisher 2019 - Profesjonalny projekt graficzny ułatwiający drukowanie

Microsoft Publisher to popularne oprogramowanie do publikowania na komputerach stacjonarnych z pakietu Office firmy Microsoft. Ulotki, plakaty lub całe książki mogą być rozwijane i układane w profesjonalny, atrakcyjny wygląd. Wraz z obecną wersją Microsoft Publisher 2019, Microsoft modernizuje aplikację i dodaje szereg praktycznych funkcji i właściwości. Microsoft Publisher 2019 można kupić w blitzhandel24 w atrakcyjnych cenach. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych ofert, zamawiając za naszym pośrednictwem, korzystają Państwo z błyskawicznej i szybkiej dostawy kluczy licencyjnych drogą elektroniczną - bezpośrednio po otrzymaniu płatności, szybko i niezawodnie.


Co może zrobić Wydawca 2019

Wydawca jest pod wieloma względami podobny do programu Microsoft Word. Słowo ma jednak głównie funkcje, które mają na celu wspieranie przepływu pisania i opiera się na stałych układach. Wydawcy natomiast dają użytkownikom pełną kontrolę nad układem strony. Ramki, grafiki i wiele innych elementów można umieszczać, przesuwać i definiować względem siebie z dokładnością do pikseli.

Dodatkowe efekty, takie jak odbicia lub miękkie cienie, pomagają w dalszej poprawie importowanej zawartości. Wydrukowany produkt końcowy staje się jeszcze bardziej profesjonalny. Poprzez osadzenie grafiki wektorowej SVG tworzysz doskonale skalowane produkty nawet w druku. Nowością w Publisher 2019 jest możliwość włączenia obiektów 3D do projektów graficznych, np. w celu odpowiedniego zilustrowania instrukcji lub tekstów reklamowych. Pozwala to na ustawienie idealnego kąta widzenia wyświetlanego obiektu podczas tworzenia dokumentu.


Dzięki licznym eleganckim szablonom i szablonom nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą z łatwością projektować eleganckie broszury, kalendarze czy ulotki do prezentacji. Skoncentruj się całkowicie na treści, układanie jest dziecinnie proste z Wydawnictwem. Jednak jeszcze bardziej doświadczeni użytkownicy korzystają z szerokiej gamy funkcji i wielu możliwości dostosowania nawet najdrobniejszych szczegółów przy składaniu czcionek lub projektowaniu stron. Magazyny, książki reportażowe lub całe książki mogą być szczegółowo zaplanowane i zaprojektowane na ekranie.


Wydawcy zyskują znacząco w połączeniu z innymi produktami biurowymi w szczególności. Na przykład, zaimportuj wykresy i tabele z programu Excel lub wstępnie sformatowany tekst z programu Word i wyślij swoje produkty wydawnictwa jako pliki PUB lub PDF do współpracowników za pośrednictwem programu Outlook. Dzięki temu praca zespołowa jest bardzo łatwa. To dobry powód, by nie tylko kupić wydawnictwo, ale może nawet zdecydować się na kompletny pakiet biurowy.


 

Te warianty licencji Wydawnictwa 2019 są dostępne w następujących wersjach

Wydawnictwo 2019 można zakupić jako pojedynczą licencję na system Microsoft Windowslub jako część pakietu Microsoft Office 2019Professional. Wydawnictwo jest również zawarte w różnych wersjach usługi subskrypcji Office 365 i dlatego może być używane na komputerach z systemem Windows. Ponadto Wydawnictwo, podobnie jak inne aplikacje biurowe, jest dostępne jako licencja woluminowa w ramach programu Microsoft Open License Program dla przedsiębiorstw.Czy nadal nie jesteś pewien, czy chcesz kupić jedną licencję dla Microsoft Publisher 2019? W razie potrzeby można zainwestować w pakiet Microsoft Office 2019, Office 365 lub nawet licencję z programu Microsoft Open License Program. Chętnie Państwu doradzimy. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, pocztą elektroniczną lub bezpośrednio na stronie internetowej za pośrednictwem czatu. Nasz przyjazny personel poinformuje Cię następnie o różnych dostępnych opcjach.Co to jest Microsoft Publisher 2019?

Wydawnictwo 2019 jest narzędziem do publikowania na pulpitach, wchodzącym w skład pakietu Microsoft Office. Wydawca umożliwia tworzenie szablonów dla wszystkich typów produktów do druku za pomocą łatwego w użyciu interfejsu. Zakup Wydawcy oznacza uzyskanie dostępu do jednego z najlepszych i najprostszych w obsłudze programów do profesjonalnego wykorzystania.Kto powinien kupić Microsoft Publisher 2019?

Wydawnictwo jest skierowane w równym stopniu do prywatnych i profesjonalnych użytkowników biznesowych. Prosty, przejrzyście ułożony interfejs oprogramowania pomaga w tworzeniu umiejętnie zaprojektowanych szablonów wydruków: Nie ma znaczenia, czy są to zaproszenia ślubne, czy raporty biznesowe.Dlaczego powinienem kupić Publisher 2019?

Wydawca elegancko zarządza aktem balansującym pomiędzy profesjonalną funkcjonalnością a prostą, intuicyjną użytecznością. Dla prawdziwych profesjonalistów branży wydawniczej może to nadal oznaczać kompromis, ale ci, którzy od czasu do czasu tworzą tylko mniejsze produkty do druku lub pliki PDF do użytku na ekranie są znacznie lepiej z wydawcą niż z InDesign, QuarkXPress i Co.
 

Funkcje w Microsoft Publisher 2019

 • Edycja wielu obrazów jest znacznie łatwiejsza w Publisher 2019 dzięki dedykowanej kolumnie w obszarze projektowania.
 • Za pomocą metody "przeciągnij i upuść" można szybko i intuicyjnie zastąpić istniejące obrazy.
 • Liczne nowe efekty wizualne - takie jak wstawianie cieni, efektów poświaty, efektów 3D lub odbicia - jeszcze bardziej wzmacniają ten program do publikowania na pulpicie.
 • Możesz dodawać cienie, odbicia lub skosy do istniejących tekstów w Publisher 2019 za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszką.
 • Czy korzystasz z serwisu fotograficznego online, aby wydrukować swoje projekty? Microsoft Publisher 2019 pozwala również na zapisywanie gotowych publikacji w formacie JPG, dzięki czemu można je łatwo przesłać do preferowanego dostawcy.

 

Edycja obrazów bezpośrednio w programie do publikowania na pulpicie

Wstawione zdjęcia mogą być edytowane w wydawnictwie 2019 z dużym nakładem pracy: Na przykład, zmień odcień lub intensywność kolorów istniejących grafik, przyciąć obrazy do żądanego formatu i rozciągnąć je lub obrócić za pomocą kilku kliknięć. Jesteś zadowolony ze swojego projektu i chcesz podzielić się nim z przyjaciółmi lub kolegami z pracy? Dodawaj adresy do seryjnych wiadomości e-mail bezpośrednio w tym potężnym programie do publikowania pulpitu bez konieczności objazdu przez inne aplikacje pocztowe!

 

Personalizuj projekty z Wydawnictwem 2019

MS Publisher 2019 pomaga lepiej, bardziej osobiście i szybciej dotrzeć do pożądanej grupy docelowej. Nazwiska, zdjęcia, a nawet linki internetowe są spersonalizowane dla Państwa korespondencji w Publisher 2019 za pomocą jednego kliknięcia myszką, dzięki czemu mogą Państwo zwracać się do każdego adresata osobiście, nawet jeśli mają Państwo broszury dla dużej liczby osób. Układ jest prawie identyczny z jego poprzednikiem, dzięki czemu można używać znanych narzędzi do tworzenia znacznie lepszych projektów.

Dzięki rozbudowanym opcjom projektowania i drukowania, ten program do publikowania na pulpicie uwzględnia również Twoje potrzeby: Wysokiej jakości opcje drukowania końcowego są dostępne w Microsoft Publisher 2019, a także prostsze opcje projektowania i drukowania, które mogą być odpowiednie dla zaproszeń urodzinowych. Ostatecznie, MS Publisher 2016 jest osobistym, bardzo potężnym narzędziem, które pomaga tworzyć wysokiej jakości projekty - i zapisywać je oraz używać jako wiadomość e-mail, plik PDF lub nawet plik XPS.

Ten wariant MS Publisher 2019 jest kluczem produktowym dla dokładnie jednej stacji roboczej. Oferta jest więc idealna zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i samozatrudnionych oraz freelancerów lub małych biur, którzy chcą przekonać się o zaletach aplikacji.

 

 

 

 

 

 

Zakres dostawy:

- Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji Microsoft Publisher 2019, pełna wersja 1PC, bez subskrypcji
- Zweryfikowane szybkie łącze do pobrania w celu szybkiego i bezpiecznego uzyskania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z Microsoft.
- faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
- Instrukcja łatwego montażu.


Microsoft Publisher 2019 jest zawarty w >Office 2019 Office 2019, Professional2019 Office 20192019 Office 2019

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Gatunek Pełna wersja
Ilość 1 użytkownik
Język Niemiecki, wielojęzyczny
Zakres stosowania Zastosowania biurowe

 

Wymagania systemowe:

- Komputer i procesor: procesor x86/x64 z co najmniej 1 GHz i zestawem instrukcji SSE2
- Pamięć: 1 GB RAM dla wersji 32-bitowych; 2 GB RAM dla wersji 64-bitowych
- Dysk twardy: 3,0 GB dostępnego miejsca na dysku tward

ym - Wyświetlacz


: Monitor o rozdzielczości 1,366 × 768
- System operacyjny:Windows10, Windows Server 2019 ESSENTIAL! Windows 7 i starsze nie są już obsługiwane -
Grafika: Akceleracja sprzętowa wymaga karty graficznej z DirectX 10
Właściwości: "Microsoft Publisher 2019"
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2019
System operacyjny:
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2019"
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2019
System operacyjny:
Windows 8.1
Windows 10
Windows 11
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Publisher 2019"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany