Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Publisher 2021

Microsoft Publisher 2021

409,08 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821990
 • DG7GMGF0D7FQ:0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Publisher 2021 - idealny dla indywidualnych publikacji Dzięki programowi Microsoft... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Publisher 2021"

Microsoft Publisher 2021 - idealny dla indywidualnych publikacji

Dzięki programowi Microsoft Publisher 2021 Twoja kreatywność znajdzie się w centrum uwagi. Do dyspozycji masz wiele ciekawych narzędzi do własnych publikacji, które w nowej wersji zostały ponownie wyraźnie rozszerzone. Jeśli chodzi o planowanie i projektowanie własnych prac, Microsoft Publisher 2021 jest więc najlepszym wyborem. U nas mogą Państwo kupić potrzebny klucz, aby zawsze mieć pod ręką odpowiednie narzędzia. Chętnie pomożemy Państwu w ten sposób.

Microsoft Publisher 2021

Kreatywne impulsy do tworzenia nowych dokumentów

Szczególnie w zakresie prezentacji produktów i marketingu, Publisher daje Ci dokładnie taki impuls, jaki jest potrzebny. Jeśli ważne są dla Ciebie nowoczesne i wartościowe układy, wiele możliwości aranżacji będzie właściwym podejściem. W nowym programie Microsoft Publisher 2021 dodano wiele funkcji i układów, które jeszcze bardziej ułatwiają pracę nad projektami.

Nawet dodawanie zwartych tekstów, indywidualnych sloganów i grafik jest zawsze możliwe z programem Publisher. W ten sposób optymalnie wspierają Państwo swoją kreatywność i są w stanie zaplanować swoje publikacje w sposób uporządkowany i całościowy. Celem tego praktycznego oprogramowania jest uzyskanie wyników gotowych do druku i samodzielne korzystanie z atrakcyjnych projektów. Nie bez powodu Microsoft Publisher 2021 staje się ważną podstawą dla wielu nowych projektów w wielu firmach.

Czym Publisher 2021 różni się od swojego poprzednika

Spojrzenie na poprzednią wersję pokazuje, jak bardzo Microsoft Publisher 2021 zmienił się na przestrzeni wielu lat. Najnowsza wersja jest ponownie pełna różnorodnych dodatkowych funkcji i dobrych podejść, aby rozszerzyć swoją kreatywność. Poniższe zalety są zatem dobrą zachętą do zakupu nowego Microsoft Publisher 2021 dla siebie tutaj u nas.

 • Nowy wygląd: Całkowicie w stylu nowego pakietu Office 2021 oraz systemu Windows 11
 • Tryb ciemny: Wszystkie nowe aplikacje pakietu Office są wyświetlane w ciemniejszym kolorze
 • Wydajność: Znacznie krótsze czasy ładowania dla bardziej efektywnej pracy
 • Stabilność: Unikanie spontanicznych awarii jako gwarancja bezpieczeństwa danych
 • Różnorodność: Nowe układy i ciekawe opcje dla stylowego programu

Nowe treści i funkcje sprawiają, że program Microsoft Publisher 2021 jest jeszcze bardziej elastyczny niż dotychczas. Jeśli zależy Ci szczególnie na zoptymalizowanych układach dla Twoich projektów, najlepszym rozwiązaniem jest indywidualny zakup Wydawnictwa. Alternatywnie, można oczywiście kupić klucze do Microsoft Office 2021 tutaj z nami. W ten sposób otrzymasz Microsoft Publisher 2021, a także wiele innych praktycznych aplikacji. Dzięki temu można zapewnić bardziej produktywne podejście.

Microsoft Publisher 2021

Prostota, intuicyjność i profesjonalna obsługa

Przede wszystkim powiązanie z Windows 11 sprawia, że nowa wersja jest dobrym dodatkiem. Dzięki zauważalnej poprawie w dziedzinie bezpieczeństwa danych, pliki są oczywiście znacznie lepiej chronione również za pośrednictwem programu Publisher. W ten sposób różnorodne ulepszenia przyczyniają się do zwiększenia cyfrowej produktywności i stają się doskonałym miejscem do pracy. Dlaczego więc nie zdecydować się na przyszłościowe oprogramowanie, nawet z Microsoft Publisher 2021, aby łatwiej realizować nowe projekty?

W połączeniu z praktycznymi projektami i układami, nie jest trudno nawigować do właściwego miejsca za pomocą kilku kliknięć. Dodatkowe usprawnienia, takie jak funkcja "przeciągnij i upuść", ułatwiają również integrację obrazów i innych źródeł zewnętrznych. Dzięki temu łatwo stworzysz swój własny szablon dla nowych projektów i zawsze będziesz mógł pracować nad produktywnymi projektami.

Kup teraz Microsoft Publisher 2021

Czy chcesz teraz samodzielnie zaktualizować swoją wersję programu Publisher? Wtedy Microsoft Publisher 2021 będzie najlepszym wyborem dla Ciebie. Nowe układy i funkcje takie jak Dark Mode sprawiają, że jeszcze łatwiej jest dostosować się do indywidualnych życzeń i potrzeb. Dzięki temu można dokładnie zaplanować, co jest ważne podczas korzystania z różnych narzędzi. Jeśli i Ty chciałbyś kupić Microsoft Publisher 2021, to trafiłeś we właściwe miejsce.

 

Wymagania systemowe

Obsługiwany system operacyjny

 • Windows 10
 • Windows 11

Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows - Dual Core Procesor - 1.1 GHz - RAM 4 GB - HD 4 GB

Wymagania dodatkowe

Połączenie z Internetem

Właściwości: "Microsoft Publisher 2021"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2021
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Publisher 2021"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Aplikacje Office:
Publisher
Rok:
2021
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Publisher 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany