Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822411
 • 76M-01598
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dostęp do Microsoft SharePoint Server 2016 Standard oparty na urządzeniach z wykorzystaniem... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL"

Dostęp do Microsoft SharePoint Server 2016 Standard oparty na urządzeniach z wykorzystaniem Device CALs

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL to rodzaj licencji, która umożliwia urządzeniu dostęp do systemu SharePoint Server 2016 Standard oraz dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji oprogramowania serwera. CAL jest oparty na urządzeniu, co oznacza, że każda osoba korzystająca z tego urządzenia będzie miała dostęp do serwera SharePoint. Jest to przeciwieństwo CAL-a użytkownika, który jest przypisany do konkretnego użytkownika niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta.

 

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard CAL

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard zapewnia światowej klasy doświadczenie i sprawia, że infrastruktura lokalna Twojej organizacji zyskuje na skalowalności, niezawodności i wydajności. Ożyw swoją firmę, korzystając z możliwości chmury dla wszystkich swoich innowacyjnych pomysłów i projektów. Witryny intranetowe są licencjonowane w modelu Server/CAL (Client Access License). SharePoint Server 2016 jest wymagany dla każdej działającej instancji oprogramowania, a licencje CAL są wymagane dla każdej osoby lub urządzenia mającego dostęp do serwera SharePoint. Ten produkt to licencja CAL do pobrania na Microsoft SharePoint Server 2016 Standard.

Infrastruktura w chmurze

Ponieważ warunki biznesowe zmieniają się i musisz być bardziej elastyczny, musisz zainwestować w rozwiązania, które zapewnią Ci niezawodność i wybór. SharePoint Server 2016 jest wystarczająco elastyczny, aby dostosować wdrożenie do konkretnych potrzeb biznesowych.
 

Ulepszone doświadczenie użytkownika dzięki Microsoft SharePoint Server 2016

Możliwość szybszego podejmowania decyzji i pozostawania w kontakcie z zespołem jest kluczowa dla zwiększenia efektywności Twojej firmy. Dostęp do informacji w podróży za pomocą urządzeń mobilnych stał się koniecznością w miejscu pracy. SharePoint Server 2016 sprawił, że przechowywanie plików i współpraca z dokumentami stały się znacznie bardziej zorientowane na człowieka, zapewniając obsługę wielu urządzeń, doświadczenia oparte na dotyku oraz lepszy dostęp do treści, osób i aplikacji z urządzeń mobilnych. SharePoint Server 2016 zwiększa doświadczenia i możliwości użytkowników w oparciu o innowacje w Office 365.
 

Zgodność wokół ludzi

W dzisiejszym świecie utrata danych nie jest możliwa, a nadmierne ujawnianie informacji może mieć poważne konsekwencje prawne i związane z przestrzeganiem przepisów. SharePoint Server 2016 oferuje wiele funkcji i możliwości, dzięki którym wrażliwe informacje pozostają bezpieczne, a dostęp do nich mają tylko odpowiednie osoby.
 

Cechy

Niektóre z cech Microsoft SharePoint Server 2016 Standard CAL to:

 • Jedna zintegrowana sieć infrastruktury dla wszystkich firmowych stron internetowych
 • Zintegrowana platforma współpracy umożliwiająca członkom zespołu lepszą współpracę
 • Zarządzanie treścią w przedsiębiorstwie
 • Standardowe wyszukiwanie oraz funkcje, takie jak wyszukiwanie podmiotów, wyszukiwanie wideo i rekomendacje przedmiotów

 

Wysokiej jakości wsparcie dla Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CALs w Blitzhandel24

Ważnym elementem każdego udanego rozwiązania programowego jest dostępność wysokiej jakości usług wsparcia technicznego. Dotyczy to zwłaszcza oprogramowania takiego jak Microsoft SharePoint Server 2016, które jest niezbędne do sprawnego funkcjonowania firmy.

Dobra wiadomość dla firm, które potrzebują Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL jest taka, że są one dostępne w Blitzhandel24, u wiarygodnego dostawcy licencji na oprogramowanie. Co więcej, firmy mogą liczyć na doskonałe wsparcie Blitzhandel24, jeśli potrzebują pomocy w konfiguracji lub użytkowaniu oprogramowania. Wsparcie techniczne Blitzhandel24 ma na celu szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów, zapewniając firmom pełny dostęp do funkcji i narzędzi Microsoft SharePoint Server 2016 przez cały czas.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SharePoint Server 2016 Standard Device CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany