Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CAL

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CAL

181,69 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822412
 • 76M-01600
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Rozszerzaj bazę użytkowników, korzystając z indywidualnych CAL-ów dla Microsoft SharePoint... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CAL"

Rozszerzaj bazę użytkowników, korzystając z indywidualnych CAL-ów dla Microsoft SharePoint Server 2016 Standard

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard jest skalowalny i dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy. Łatwe dodawanie użytkowników poprzez zakup dodatkowych CAL-ów. Licencje dostępu klienta (CAL) pozwalają dodatkowym użytkownikom zalogować się do systemu i uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi i korzyści płynących z oprogramowania serwera. Indywidualne konta CAL to świetny wybór dla małych i średnich firm, które potrzebują niedrogiego sposobu na rozwój.

Światowej klasy doświadczenie z Microsoft SharePoint Server 2016 Standard - wydajność i skalowalność w chmurze dla Twojej firmy

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard zapewnia światowej klasy doświadczenie oraz zwiększa skalowalność, niezawodność i wydajność infrastruktury lokalnej Twojej organizacji. Ożyw swoją firmę, korzystając z możliwości chmury dla wszystkich swoich innowacyjnych pomysłów i projektów. Witryny intranetowe są licencjonowane w modelu Server/CAL (Client Access License). SharePoint Server 2016 jest wymagany dla każdej działającej instancji oprogramowania, a licencje CAL są wymagane dla każdej osoby lub urządzenia mającego dostęp do serwera SharePoint. Ten produkt to licencja CAL do pobrania na Microsoft SharePoint Server 2016 Standard.

Zarządzaj dostępem użytkowników za pomocą indywidualnych certyfikatów Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CALs

Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CAL (Client Access License) to rodzaj licencji, która pozwala użytkownikowi zalogować się do systemu SharePoint Server 2016 Standard i uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji oprogramowania serwera. Te numery CAL są indywidualne i dotyczą tylko jednego użytkownika. Pozwala to organizacjom na zwiększenie liczby użytkowników, którzy mogą uzyskać dostęp do oprogramowania, poprzez zakup dodatkowych CAL-i.

Należy pamiętać, że CAL-i są wymagane do uzyskania dostępu do SharePoint Server 2016 i ważne jest, aby zakupić z wyprzedzeniem wystarczającą liczbę CAL-i, aby obsłużyć dodatkowych użytkowników w przypadku rozwoju organizacji.

Istnieją również inne rodzaje CAL-i, takie jak Device CAL-i, które umożliwiają dostęp do SharePoint Server z określonego urządzenia.

Tanie rozszerzenie bazy użytkowników dzięki Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CALs w Blitzhandel24

Dobrą wiadomością dla firm, które potrzebują tych CAL-ów, jest to, że są one dostępne w Blitzhandel24 w świetnych cenach. Oznacza to, że firmy będą mogły zakupić licencje potrzebne do rozszerzenia bazy użytkowników bez obawy o gwałtowny wzrost kosztów. Należy pamiętać, że do uzyskania dostępu do SharePoint Server 2016 wymagane są certyfikaty CAL i ważne jest, aby zakupić z wyprzedzeniem wystarczającą liczbę CAL-ów, aby obsłużyć dodatkowych użytkowników w przypadku rozwoju firmy.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SharePoint Server 2016 Standard User CAL"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany