Infolinia 0800 702813
 
SQL Server 2019 Enterprise 2 Core

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core

36610,36 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822149
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wieczysta licencja na sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw. Licencja podstawowa.... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"

Wieczysta licencja na sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Licencja podstawowa. Klienci, którzy zdecydują się na ten model licencjonowania, muszą licencjonować wszystkie fizyczne rdzenie na serwerze fizycznym. Wymagane są co najmniej 4 licencje na rdzeń na każdy procesor fizyczny. Nie potrzebujesz licencji na dostęp kliencki, ponieważ licencja Core umożliwia dostęp do oprogramowania dowolnej liczbie użytkowników z dowolnej liczby urządzeń.

Zastosuj inteligencję do wszystkich swoich danych dzięki Microsoft SQL Server 2019. Niezależnie od tego, czy Twoje dane są ustrukturyzowane czy nieustrukturyzowane, możesz je przeszukiwać i analizować za pomocą platformy danych o wiodącej w branży wydajności i bezpieczeństwie.

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise Edition jest idealny dla aplikacji, które wymagają krytycznej dla misji firmy wydajności in-memory, bezpieczeństwa i wysokiej dostępności.

Microsoft SQL Server 2019 jest teraz wyposażony w Apache Spark i Hadoop Distributed File System (HDFS), aby inteligentnie wykorzystywać wszystkie dane. Dzięki Microsoft SQL Server 2019 Standard Edition klienci mogą wdrażać klastry Big Data. Microsoft SQL Server 2019 Big Data Clusters ułatwia zarządzanie środowiskiem Big Data.

Analizuj dowolny typ danych

Uzyskaj wgląd we wszystkie swoje dane, wykonując zapytania do danych relacyjnych, nierelacyjnych, strukturalnych i niestrukturalnych, aby uzyskać pełny obraz swojej działalności dzięki SQL Server 2019 i zintegrowanemu Apache Spark.

Wybierz swój język i platformę

Zyskaj elastyczność w używaniu wybranego języka i platformy dzięki wsparciu open source. Uruchom SQL Server na kontenerach linuksowych z obsługą Kubernetes lub na Windows.

Polegaj na wiodącej w branży wydajności

Skorzystaj z przełomowej skalowalności i wydajności, aby poprawić stabilność i szybkość reakcji swojej bazy danych - bez wprowadzania zmian w aplikacji. Korzystaj z wysokiej dostępności dla aplikacji o znaczeniu krytycznym, hurtowni danych i jezior danych.

Polegaj na dziewięciu latach sprawdzonego bezpieczeństwa

Osiągnij swoje cele związane z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, korzystając z bazy danych, która przez ostatnie dziewięć lat była oceniana jako najmniej podatna na ataki. Wyprzedź przyszłość dzięki wbudowanym funkcjom klasyfikacji danych, ochrony danych, monitorowania i ostrzegania.

Podejmuj szybsze i lepsze decyzje

Zamień dane w odpowiedzi, wykorzystując możliwości raportowania dla przedsiębiorstw oferowane przez SQL Server Reporting Services wraz z dołączonym serwerem raportów Power BI Report Server, który daje użytkownikom dostęp do bogatych, interaktywnych raportów Power BI na dowolnym urządzeniu.

 

Wymagania sprzętowe

Aby używać SQL Server 2019 Enterprise w środowisku, muszą być spełnione następujące wymagania sprzętowe i programowe:

 •     Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 •     Dysk twardy: Co najmniej 6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server.
 •     Grafika: Karta graficzna Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli.
 •     Minimalna pamięć: 4 GB
 •     Typ procesora: Procesor x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T
 •     Szybkość procesora: 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub szybszyJak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany