Infolinia 0800 702813
 
SQL Server 2019 Enterprise 2 Core

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core

36527,16 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822149
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Wieczysta licencja na sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw. Licencja podstawowa.... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Wieczysta licencja na sprzedaż dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Licencja podstawowa. Klienci, którzy zdecydują się na ten model licencjonowania, muszą licencjonować wszystkie fizyczne rdzenie na serwerze fizycznym. Wymagane są co najmniej 4 licencje na rdzeń na każdy procesor fizyczny. Nie potrzebujesz licencji na dostęp kliencki, ponieważ licencja Core umożliwia dostęp do oprogramowania dowolnej liczbie użytkowników z dowolnej liczby urządzeń.

Zastosuj inteligencję do wszystkich swoich danych dzięki Microsoft SQL Server 2019. Niezależnie od tego, czy Twoje dane są ustrukturyzowane czy nieustrukturyzowane, możesz je przeszukiwać i analizować za pomocą platformy danych o wiodącej w branży wydajności i bezpieczeństwie.

Microsoft SQL Server 2019 Enterprise Edition jest idealny dla aplikacji, które wymagają krytycznej dla misji firmy wydajności in-memory, bezpieczeństwa i wysokiej dostępności.

Microsoft SQL Server 2019 jest teraz wyposażony w Apache Spark i Hadoop Distributed File System (HDFS), aby inteligentnie wykorzystywać wszystkie dane. Dzięki Microsoft SQL Server 2019 Standard Edition klienci mogą wdrażać klastry Big Data. Microsoft SQL Server 2019 Big Data Clusters ułatwia zarządzanie środowiskiem Big Data.

Analizuj dowolny typ danych

Uzyskaj wgląd we wszystkie swoje dane, wykonując zapytania do danych relacyjnych, nierelacyjnych, strukturalnych i niestrukturalnych, aby uzyskać pełny obraz swojej działalności dzięki SQL Server 2019 i zintegrowanemu Apache Spark.

Wybierz swój język i platformę

Zyskaj elastyczność w używaniu wybranego języka i platformy dzięki wsparciu open source. Uruchom SQL Server na kontenerach linuksowych z obsługą Kubernetes lub na Windows.

Polegaj na wiodącej w branży wydajności

Skorzystaj z przełomowej skalowalności i wydajności, aby poprawić stabilność i szybkość reakcji swojej bazy danych - bez wprowadzania zmian w aplikacji. Korzystaj z wysokiej dostępności dla aplikacji o znaczeniu krytycznym, hurtowni danych i jezior danych.

Polegaj na dziewięciu latach sprawdzonego bezpieczeństwa

Osiągnij swoje cele związane z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami, korzystając z bazy danych, która przez ostatnie dziewięć lat była oceniana jako najmniej podatna na ataki. Wyprzedź przyszłość dzięki wbudowanym funkcjom klasyfikacji danych, ochrony danych, monitorowania i ostrzegania.

Podejmuj szybsze i lepsze decyzje

Zamień dane w odpowiedzi, wykorzystując możliwości raportowania dla przedsiębiorstw oferowane przez SQL Server Reporting Services wraz z dołączonym serwerem raportów Power BI Report Server, który daje użytkownikom dostęp do bogatych, interaktywnych raportów Power BI na dowolnym urządzeniu.

 

Wymagania sprzętowe

Aby używać SQL Server 2019 Enterprise w środowisku, muszą być spełnione następujące wymagania sprzętowe i programowe:

 •     Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10, Windows Server 2019, 2012 R2
 •     Dysk twardy: Co najmniej 6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym - w zależności od zainstalowanych komponentów SQL Server.
 •     Grafika: Karta graficzna Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800x600 pikseli.
 •     Minimalna pamięć: 4 GB
 •     Typ procesora: Procesor x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T
 •     Szybkość procesora: 1,4 GHz - zalecane: 2,0 GHz lub szybszyJak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2019 Enterprise 2 Core"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany