Infolinia 0800 702813
 
Microsoft SQL Server 2022 Standard

Microsoft SQL Server 2022 Standard

3448,32 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822328
 • DG7GMGF0M80J-0002
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft SQL Server 2022 jest jak dotąd najbardziej kompatybilną z Azure wersją ... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2022 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft SQL Server 2022 jest jak dotąd najbardziej kompatybilną z Azure wersją 

Microsoft SQL Server i oferuje dalsze innowacje w zakresie wydajności, bezpieczeństwa i dostępności. Jest on częścią platformy Microsoft Intelligent Data Platform, która łączy operacyjne bazy danych, analitykę i zarządzanie danymi.  

SQL Server 2022 integruje się z Azure Synapse Link i Microsoft Purview, aby zapewnić klientom głębszy wgląd, przewidywanie i zarządzanie danymi w skali. Integracja z chmurą została wzbogacona o zarządzanie odzyskiwaniem po awarii (DR) na Azure SQL Managed Instance oraz o analitykę w czasie rzeczywistym, dzięki czemu administratorzy baz danych mogą zarządzać swoimi zasobami danych z większą elastycznością i minimalnym wpływem na użytkowników końcowych. Wydajność i skalowalność są automatycznie poprawiane dzięki wbudowanej inteligencji zapytań.

 

Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
         

Ciągłość biznesowa z Azure

Zapewnij dostępność dzięki w pełni zarządzanemu odtwarzaniu po awarii w chmurze, korzystając z funkcji zarządzania łączeniem instancji w Azure SQL. Ciągła replikacja danych do i z chmury.

Całościowa analiza danych operacyjnych w siedzibie firmy.

Uzyskaj wgląd w czasie zbliżonym do rzeczywistego, usuwając podział na magazyn operacyjny i analityczny. Dzięki Azure Synapse Link możesz analizować wszystkie swoje dane runtime Spark i SQL w chmurze.

Wiodąca w branży wydajność i dostępność

Korzystaj z usprawnień wydajności i dostępności, aby umożliwić szybsze wykonywanie zapytań i zapewnić ciągłość działania. Przyspieszenie wydajności i optymalizacji zapytań bez zmiany kodu. Utrzymuj płynne działanie środowisk wielozapisowych, gdy użytkownicy są rozmieszczeni w wielu lokalizacjach.

Jedna z najbezpieczniejszych baz danych od 10 lat

Osiągnij cele związane z bezpieczeństwem i zgodnością z przepisami dzięki bazie danych, która od dziesięciu lat jest jedną z najbezpieczniejszych. Użyj niezmiennej księgi głównej, aby chronić dane przed manipulacją.

Przejrzystość dla całego zbioru danych

Zarządzaj i kontroluj cały zbiór danych oraz pokonaj silosy danych dzięki integracji SQL Server z Azure Purview.

 


Najbardziej pożądane funkcje dla kandydatów na SQL Server 2022 EAP to:

 • Funkcja Link dla Azure SQL Managed Instance1:
  Aby zapewnić czas pracy, SQL Server 2022 jest w pełni zintegrowany z nową funkcją Link w Azure SQL Managed Instance. Dzięki tej funkcji masz teraz wszystkie zalety środowiska Platform-as-a-Service (PaaS) zastosowanego do DR, dzięki czemu poświęcasz mniej czasu na konfigurację i zarządzanie nim, nawet w porównaniu ze środowiskiem Infrastructure-as-a-Service (IaaS). Ogólna dostępność funkcji dwukierunkowego odtwarzania po awarii Link dla Azure SQL Managed Instance nastąpi po ogólnej dostępności SQL Server 2022.

 

 • Azure Synapse Link for SQL:
  Azure Synapse Link for SQL Server 2022 zapewnia analitykę w czasie niemal rzeczywistym oraz hybrydowe przetwarzanie transakcyjne i analityczne przy minimalnym wpływie na systemy operacyjne.

SQL Server 2022

    

 • Integracja zMicrosoft Purview:
  SQL Server 2022 integruje się z Microsoft Purview, usługą ujednoliconego zarządzania danymi, w celu lepszego odkrywania danych, co pozwala na przełamanie silosów danych, oraz zarządzania zasadami kontroli dostępu.

    

 • Ledger:
  Nowa technologia, która wprowadza korzyści płynące z blockchainów do relacyjnych baz danych, łącząc kryptograficznie dane i ich zmiany w strukturze blockchaina, dzięki czemu dane są odporne na manipulacje i możliwe do sprawdzenia. Dzięki wbudowaniu zaufania w silnik bazy danych SQL Server, Ledger ułatwia realizację wielostronnych procesów biznesowych, takich jak systemy łańcucha dostaw, i pozwala uczestnikom na weryfikację integralności centralnie przechowywanych danych bez złożoności i kosztów wydajności sieci blockchain. Ledger może również pomóc klientom usprawnić audyty zgodności, dostarczając audytorom kryptograficzne dowody integralności danych i eliminując potrzebę ręcznej analizy śledczej.

   

 • Ulepszenia w zakresie inteligentnego przetwarzania zapytań:
  Rozbudowujemy kolejne scenariusze oparte na typowych problemach klientów. Na przykład, problem "planu zależnego od parametrów" odnosi się do scenariusza, w którym jeden zbuforowany plan dla sparametryzowanego zapytania nie jest optymalny dla wszystkich możliwych wartości parametrów przychodzących. Dzięki funkcji optymalizacji planu zależnej od parametrów w SQL Server 2022, automatycznie umożliwiamy generowanie wielu aktywnych planów w pamięci podręcznej dla pojedynczego sparametryzowanego wyrażenia. Te zbuforowane plany wykonania uwzględniają różne rozmiary danych w zależności od określonych wartości parametrów runtime.

    

 • Magazynzapytań:
  Dodajemy obsługę replik do odczytu i umożliwiamy korzystanie z podpowiedzi do zapytań, aby poprawić wydajność i szybko rozwiązać problemy bez konieczności zmiany źródła T-SQL. Dodatkowo, w SQL Server 2022 wprowadzono podpowiedzi Query Store. Podpowiedzi Query Store zapewniają przyjazny dla użytkownika sposób projektowania planów zapytań bez zmiany kodu aplikacji.

Microsoft SQL Server 2022 Standard Przegląd

 

Wśród ulepszeń bezpieczeństwa w SQL Server 2022:

Włączenie uwierzytelniania Azure Active Directory, obsługa bogatszych zapytań w trybie Always Encrypted z bezpiecznymi enklawami, tworzenie kopii zapasowych i przywracanie certyfikatów w formacie PFX oraz wiele innych udoskonaleń poprawiających standardową kryptografię w SQL Server, aby sprostać zmieniającym się zagrożeniom.

 

 • Grupy dostępności: Wspiera zarządzanie obiektami (użytkownikami, loginami, uprawnieniami, zadaniami agenta SQL itp.) na poziomie grupy dostępności przy użyciu określonych baz danych systemu w ramach grupy dostępności.

    

 • Replikacja wielokrotnego zapisu: Automatyzujemy zasadę "ostatni pisarz wygrywa". Teraz, gdy zostanie wykryty konflikt, na wszystkich replikach zostanie zachowany najnowszy czas modyfikacji. Dzięki temu scenariusze wielokrotnego zapisu będą przebiegać bez zakłóceń.

    

 • Wirtualizacja jeziora danych i magazynów obiektowych: Możliwość przeszukiwania dowolnego jeziora danych i tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych SQL do magazynów obiektowych zgodnych z S3.

    

 • Dane w języku JavaScript Object Notation (JSON): Nowe funkcje JSON, które poprawiają możliwości wyszukiwania i manipulowania danymi JSON.

 

    

 • Pamięć i współbieżność: Usprawnienie pamięci wewnętrznej dla przetwarzania transakcji online (OLTP) oraz usprawnienie współbieżności blokady strony systemowej.

 

Nowe funkcje w SQL Server 2022

SQL Server 2022 (16.x) Preview jest rozwinięciem platformy SQL Server, bazującym na poprzednich wersjach. Oferuje szeroki zakres języków programowania, typów danych i systemów operacyjnych oraz umożliwia pracę w środowiskach lokalnych i w chmurze.

 

Microsoft SQL Server 2022 Standard

 

SQL Server 2022 - Analiza

Nowa funkcja lub aktualizacja Szczegóły
Azure Synapse Link dla SQL Uzyskiwanie analiz w czasie rzeczywistym na danych operacyjnych w SQL Server 2022 (16.x) Preview. Dzięki płynnej integracji między magazynami operacyjnymi w SQL Server 2022 (16.x) Preview i dedykowanymi pulami SQL z Azure Synapse Analytics, Azure Synapse Link for SQL umożliwia uruchamianie scenariuszy analityki, analityki biznesowej i uczenia maszynowego na danych operacyjnych przy minimalnym wpływie na źródłowe bazy danych dzięki nowej technologii Change Feed.
Integracja z magazynem obiektów W SQL Server 2022 (16.x) Preview przechowywanie obiektów jest zintegrowane z platformą danych, dzięki czemu można zintegrować SQL Server z obiektowym magazynem danych kompatybilnym z S3, a także z Azure Storage. Pierwszym z nich jest Backup przez adresy URL, a drugim Wirtualizacja jeziora danych.
Wirtualizacja danych Wykonywanie zapytań na różnych typach danych z serwera SQL.

 

SQL Server 2022 - Dostępność

Nowa funkcja lub aktualizacja   Szczegóły
Link do Azure SQL Managed Instance  Podłącz swoją instancję SQL Server do Azure SQL Managed Instance. Zobacz funkcję łącza dla Azure SQL Managed Instanc.
Samodzielna grupa dostępności

Utwórz grupę dostępności Always On, która:

 • Zarządza własnymi obiektami metadanych (użytkownicy, loginy, uprawnienia, zadania agenta SQL itp.) na poziomie grupy dostępności oprócz poziomu instancji.
 • Zawiera dedykowane systemowe bazy danych w ramach grupy dostępności.
Rozproszona grupa dostępności Zmiana REQUIRED_SYNCHRONIZED_SECONDARIES_TO_COMMIT jest obsługiwana.
Teraz użyj wielu połączeń TCP, aby lepiej wykorzystać przepustowość sieci przez remotelink z długimi opóźnieniami TCP.
Ulepszone grupy dostępności
 • ParallelRedoThreadPool: Pula wątków na poziomie instancji zwolniona dla wszystkich baz danych, w których występują powtórki. Dzięki temu każda baza danych może korzystać z możliwości równoległego ponawiania prób. Wcześniej było ograniczone do maksymalnie 100 wątków
 • ParallelRedoBatchRedo: Powtarzanie rekordów dziennika zgrupowanych w jednym zatrzasku w celu zwiększenia szybkości działania. Jest to pomocne zarówno przy odtwarzaniu powtórki, jak i przy odtwarzaniu w celu przywrócenia sprawności po awarii.
Ulepszone metadane kopii zapasowych tabela systemowa backupset zwraca ostatni ważny czas przywracania.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Dostępne pliki do pobrania:
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft SQL Server 2022 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany