Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Visio 2019 Professional

1505,93 zł * 3206,22 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820131
 • D87-07425
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Visio 2019 Professional Oprogramowanie wizualizacyjne Microsoft Visio 2019... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2019 Professional"

Microsoft Visio 2019 Professional

Oprogramowanie wizualizacyjne Microsoft Visio 2019 Professionalpomaga w szczególności różnym działom firmy w tworzeniu różnych schematów. Obejmuje to m.in. procesy, wykresy organizacji biznesowych, obwody, plany i plany pięter. Obsługiwane są również standardy branżowe, takie jak UML 2.5, BPMN 2.0 lub SDL. Oprogramowanie charakteryzuje się różnorodnością i elastycznością, ponieważ można nakreślić strukturę firmy, jak również plan projektu. Tak więc rzadko zdarzają się obszary robocze, w których Microsoft Visio 2019 Professionalnie oferuje korzyści.

Znane funkcje z poprzedniej wersji są nadal dostępne dla użytkowników Microsoft Visio. Dokonano jednak wielu ulepszeń i dodano takie cechy jak kształty. Rozwój ten koncentrował się na pracy zespołowej w firmie.

 

Kup Visio 2019: twórz schematy szybko i łatwo

Duży kontyngent różnych nowych szablonów ułatwia rozpoczęcie pracy z Microsoft Visio 2019 Professional. Dwa nowe rodzaje szablonów zostały zaprojektowane specjalnie do tworzenia stron internetowych i oprogramowania. Visio 2019 oferuje również nowe szablony burzy mózgów, schematy organizacyjne i SDL. Dzięki prezentacji internetowej, dane mogą być również udostępniane przez Internet. Dane mogą być również zapisywane i wysyłane jako pliki PDF.

Program Microsoft Visio 2019 Professionalniezależnie sprawdza dane i natychmiast wprowadza zmiany, które miały miejsce. Eliminuje to konieczność ręcznej aktualizacji. Wszyscy uczestnicy pracują więc zawsze nad aktualnym statusem swojego projektu. Ponieważ interfejs oprogramowania jest bardzo podobny do interfejsu biurowego, użytkownicy szybko odnajdą się w Visio 2019.

 

Kup Microsoft Visio - korzystaj z wielu funkcji i możliwości

Firmy lub przedsiębiorstwa, które zakupią nowy Microsoft Visio 2019 Professional, otrzymają oprogramowanie z większą ilością funkcji:

 • Elastyczne przetwarzanie
 • Jednoczesna edycja poszczególnych członków zespołu
 • Wyświetlanie stanu w czasie rzeczywistym
 • Obsługa wielu źródeł danych
 • Generowanie wykresów jest sterowane danymi
 • Schematy ramek dla stron internetowych mogą być teraz tworzone
 • Dostępne są nowe narzędzia UML
 • Lepsze wsparcie dla programu AutoCAD


Nowa funkcja Draw pozwala na dodawanie notatek do każdego diagramu. Jest to jeszcze łatwiejsze podczas pracy z dotykowym tabletem lub smartfonem. Opcja ta pozwala na zmianę układu lub koloru obiektu w inny sposób. Microsoft Visio umożliwia komunikację z innymi programami pakietu Office. Dane z programów Excel, Word lub PowerPoint mogą być importowane do użytku w Visio 2019. W tej wersji został zintegrowany Skype. Podczas działania aplikacji można nawiązać połączenie wideo lub głosowe z kolegą.

 

Microsoft Visio 2019 Professional- ulepszona obsługa programu AutoCAD

Program Visio 2019 umożliwia otwieranie i importowanie rysunków programu AutoCAD z poprzednich wersji programu Visio. Pliki programu AutoCAD można znacznie szybciej importować i skalować w programie Visio 2019. Pliki CAD nakładające się na kształty również nie powodują już opóźnień. Nakładka kształtu będzie teraz miała miejsce natychmiast.

Teraz możliwe jest tworzenie własnych kształtów i dodawanie ich do szablonu Ulubione, aby można było je edytować. Ten szablon staje się Mistrzowskim Kształtem. Można to przeciągnąć na arkusz rysunkowy, tworząc z niego instancję lub kopię.

 

Co to jest Microsoft Visio 2019 Professional?

Microsoft Visio 2019 Professionaljest programem wizualizacyjnym firmy Microsoft, za pomocą którego można tworzyć różne diagramy, takie jak plany budynku lub diagramy przepływu danych.

 

Kto jest grupą docelową dla Microsoft Visio 2019 Professional?

Program Microsoft Visio 2019 Professionaljest skierowany przede wszystkim do firm.

 

Dlaczego firma miałaby kupować Microsoft Visio?

Dzięki Microsoft Visio 2019 Professionalcałe działy mogą pracować razem na jednym wykresie.

 

Jakie są korzyści z Microsoft Visio 2019 Professional?

Integracja oprogramowania Skype'a umożliwia poszczególnym członkom zespołu lepszą i łatwiejszą komunikację ze sobą.

 

Który system operacyjny jest kompatybilny z Microsoft Visio?

Użytkownicy potrzebują systemu operacyjnego Windows 10 lub Windows 10 S jako systemu operacyjnego do korzystania z Microsoft Visio 2019 Professional.

 

Funkcje


Wszechstronne szablony i tysiące kształtów

Wybieraj spośród różnych szablonów, w tym modeli drucianych ramek i tysięcy konfigurowalnych kształtów, aby przekształcać liczby i innowacyjne pomysły w atrakcyjne cyfrowe historie.


Schematy zgodnie z normą branżową

Skorzystaj z obszernej biblioteki kształtów Visio. Znajdziesz tam szablony spełniające standardy branżowe, takie jak UML (Unified Modeling Language) 2.5, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0 oraz SDL (Specification and Description Language).


Zintegrowany przegląd

Sprawdź, czy Twoje diagramy BPMN i schematy przepływu pracy spełniają wszystkie wymagania bezpośrednio w Visio i rozszerz weryfikację na inne typy diagramów za pomocą XML.


Znany interfejs


Korzystaj z intuicyjnych funkcji, takich jak przeciąganie i upuszczanie, wyrównywanie i pozycjonowanie oraz automatyczne łączenie, aby jeszcze bardziej ułatwić tworzenie wykresów. I nadać im profesjonalny wygląd z gotowymi motywami i efektami.


Współdzielenie i edycja wykresów razem


Praca w zespole w tym samym czasie

Twórz diagramy jako zespół, aby przekazać wersję prawdy i zminimalizować konflikty wersji. Śledzenie, kto pracuje nad jaką częścią diagramu, otrzymywanie powiadomień o zmianach i określanie, kiedy zmiany są wprowadzane do pliku głównego.


Funkcja komentarza w aplikacji

Włączyć komentarze najważniejszych zainteresowanych stron i odpowiedzieć bezpośrednio w Visio. Aby uniknąć nieporozumień, można tworzyć komentarze bardziej opisowe za pomocą kształtów diagramów.


Informacje o obecności w czasie rzeczywistym

Używając Skype'a do informacji o obecności w firmie, możesz użyć Visio, aby śledzić, którzy członkowie zespołu są na miejscu. Możesz również rozmawiać bezpośrednio w Visio lub komunikować się z innymi za pomocą głosu lub wideo.


Łatwo i bezpiecznie udostępniaj schematy

Bezpośrednio w Visio można bezpiecznie udostępniać diagramy online poprzez OneDrive for Business i SharePoint* lub eksportować pliki do formatu PDF, PPTX lub DOCX.**.

*OneDrive for Business i SharePoint są dostępne oddzielnie.

**wymaga PowerPoint (PPTX) lub Word (DOCX), które są sprzedawane oddzielnie.


Połączenie wykresów z danymi w czasie rzeczywistym i usprawnienie procesu podejmowania decyzji


Po prostu połącz dane

Połącz kształty i schematy Visio ze wspólnymi wewnętrznymi i zewnętrznymi źródłami danych*, aby wizualizować złożone informacje i uzyskać nowe spojrzenie. Używaj również grafiki lub formatowania do wizualizacji zmian w danych bazowych.


Wykresy dostępu z praktycznie każdego miejsca

Wyświetlanie wykresów z danymi na żywo za pomocą Visio Online w ulubionej przeglądarce - praktycznie wszędzie, nawet bez abonamentu Visio Online.


Inżynieria odwróconej bazy danych (DBRE)

Użyj rozszerzenia DBRE (Database Reverse Engineering) aby utworzyć modele baz danych istniejącej bazy danych.


Dynamiczne schematy organizacyjne

Automatyczne generowanie wykresów organizacyjnych z takich źródeł danych jak Excel, Exchange czy Azure Active Directory. Oszczędza to czas i zmniejsza ryzyko literówek.

*Visio obsługuje wiele źródeł danych, takich jak książki robocze Microsoft Excel, bazy danych Microsoft Access, listy Microsoft SharePoint Foundation, bazy danych Microsoft SQL Server, katalogi Microsoft Exchange Server, informacje Azure Active Directory i inne źródła danych OLEDB lub ODBC.

 

 

Wymagania systemowe:

Komputer i procesor:

procesor x86 lub x64-bitowy pracujący na 1 gigahercie (GHz) lub szybciej i SSE2

Pamięć:

1 GB pamięci RAM (32-bitowej); 2 GB pamięci RAM (64-bitowej)

Wyświetlacz:

Monitor o rozdzielczości 1,024 × 768 lub wyższej

System operacyjny:

Windows® XP SP3 (32 bit), Windows® Vista SP1, Windows® Server 2003 R2 z MSXML 6.0, Windows® Server 2008

Wersja .NET:

3.5, 4.0, lub 4.5

Graficzne:

min. 1280x800

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Visio 2019 Professional
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Właściwości: "Microsoft Visio 2019 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Rok:
2019
Aplikacje Office:
Visio
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visio 2019 Professional"
System operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Rok:
2019
Aplikacje Office:
Visio
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visio 2019 Professional"
22 paź 2020

Awesome price

Great product and service, Visio 2019 rocks! It is intuitive, uses the standard MS interface, and gets out of the way to let create what I need.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany