Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Visio 2021 Standard

Microsoft Visio 2021 Standard

907,29 zł * 2041,86 zł * (Array % ocalony)

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821978
 • D86-05942
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Visio 2021 Standard - większy komfort tworzenia nowych diagramów Nowoczesne schematy... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio 2021 Standard"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Microsoft Visio 2021 Standard - większy komfort tworzenia nowych diagramów

Nowoczesne schematy i przejrzysta grafika ułatwiają pełne przedstawienie ważnych aspektów i treści. Dzięki programowi Microsoft Visio 2021 Standard można w przyszłości wizualizować własne projekty i opracowywać profesjonalne diagramy. Liczne szablony pomagają również przekształcić nowe pomysły w zrozumiałą grafikę. W ten sposób program Microsoft Visio 2021 Standard dostarcza dokładnych danych w czasie rzeczywistym i zapewnia stałą aktualizację.

Microsoft Visio 2021 Standard

Najlepszy wybór dla płynnej współpracy

Jedną z decydujących zalet jest optymalizacja wspólnej współpracy. Dzięki temu można zapewnić elastyczne przetwarzanie i szybko tworzyć pierwsze diagramy. Połączenie z Microsoft Teams również przyczynia się do tego, że możliwa jest praca równoległa bezpośrednio w zespole. W programie Microsoft Visio 2021 Standard można również łączyć różne pliki.

Integracja Microsoft Teams wspiera w ten sposób współpracę przy projektach, nawet jeśli znajdujesz się w zupełnie innej lokalizacji. O ile wcześniejsze wersje nie skupiały się tak bardzo na chmurze, to w przypadku Microsoft Visio 2021 Standard to się całkowicie zmieniło. Dzięki temu można łatwo projektować różnorodne schematy z wygodnego biurka w domu. Nie ma znaczenia, z którego miejsca wywoływane są diagramy.

Praktyczne korzyści z Microsoft Visio 2021 Standard

Nie bez powodu Visio wykorzystywane jest głównie przez ludzi biznesu, którzy potrzebują nowoczesnych i przede wszystkim wyrazistych projektów. Przede wszystkim nowe funkcje, takie jak praktyczny tryb ciemny, ułatwiają pracę nad nowymi projektami w dowolnym momencie. Poza tym Microsoft Visio 2021 Standard przekonuje licznymi zaletami, które chcielibyśmy przedstawić bardziej szczegółowo:

 • Elastyczne i dostosowane do potrzeb klienta tworzenie

Jedną z głównych zalet jest prostota tworzenia diagramów i nowych tabel. Dzięki temu można łatwo stworzyć elastyczny projekt i wybrać żądany typ diagramów. W każdej chwili możliwe są również późniejsze korekty.

 • Niezliczone rodzaje nowych diagramów

Oczywiście nie trzeba z góry decydować, jakie dokładnie diagramy chcemy tworzyć za pomocą programu Microsoft Visio 2021 Standard. Dzięki dużemu wyborowi, zawsze zachowujesz swobodę w projektowaniu. Dzięki temu można łatwo korzystać z kompaktowych rozwiązań nawet w każdej branży.

 • Równoległa praca bezpośrednio w zespole

Wspólna praca jest możliwa nie tylko w pojedynkę, ale także bezpośrednio w zespole. Odbywa się to za pośrednictwem Microsoft Teams, co oznacza, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć się bezproblemowo. Dzięki przechowywaniu w chmurze można szybko odzyskać niezbędne treści.

 • Zawsze diagramy oparte na danych

Dzięki powiązaniu diagramów z aktualnymi ocenami w czasie rzeczywistym, można w prosty sposób automatycznie dalej rozwijać treści. Osiąga się to na przykład poprzez łączenie z innymi aplikacjami Microsoft w celu wykorzystania tych samych treści w programie Visio 2021.

Łatwe łączenie z nowym systemem Windows 11

Nie bez powodu wersja Microsoft Visio 2021 Standard została udostępniona dla Państwa już jakiś czas temu. Windows 11 również został wydany w podobnym czasie i wiele się wydarzyło z nowymi projektami i lepszą wydajnością. Dzięki temu można łatwo korzystać z wielu aplikacji pakietu Office w tym samym stylu i zawsze optymalnie emulować system operacyjny.

W tym momencie można również zauważyć w Microsoft Visio 2021 Standard, jak Microsoft wizualnie dostosował wiele aplikacji i funkcji. Gwarantuje to, że zmiany są głównie powierzchowne i nie dostarczają żadnych istotnych nowych funkcji. Mimo to istnieją odpowiednie rozwiązania z nowo zintegrowanymi gradientami kolorów, schematami aplikacji, pomocami do planowania w miejscu pracy i szablonami AWS. Tak więc i tym razem Visio nadal się rozwija.

Microsoft Visio 2021 Standard

Czym różnią się programy Microsoft Visio 2021 Standard i Professional

Spojrzenie na różne wersje programu pokazuje, że Microsoft Visio 2021 Standard nie jest idealnym wyborem dla każdego użytkownika. Pomimo, że zarówno Standard jak i Professional odnoszą się do zarządzania projektami, istnieje wiele różnic w zakresie schematów. W związku z tym istnieją następujące różnice pomiędzy obiema wersjami Microsoft Visio 2021 w handlu:

 

Microsoft Visio 2021
Standard

Microsoft Visio 2021 Professional

Koncentracja na zarządzaniu projektami

Tak

Tak

Opracowanie nowych schematów organizacyjnych

Tak

Tak

Tworzenie przejrzystych map myśli

Tak

Tak

Interakcja z produktami Microsoft

Tak

Tak

Dostarczanie nowych szablonów BPMN

Tak

Tak

Różne style i formaty graficzne

                      Tak         

Tak

Wykorzystanie schematów ideowych

Nie

Tak

Udostępnianie w czasie rzeczywistym przez przeglądarkę

Nie

Tak


Microsoft Visio 2021 pomaga w następujących branżach

Spojrzenie na różnorodne branże ułatwia wykorzystanie programu Microsoft Visio 2021 Standard w wielu przypadkach. Dotyczy to na przykład ważnych szczegółów w dziedzinie finansów, ale także planowania projektów i instrukcji budowlanych. Dzięki Microsoft Visio 2021 Standard przygotowana grafika jest teraz po raz pierwszy dostępna w formie dobrego reliefu, co dodatkowo zmniejsza koszty tworzenia. Ułatwia to maksymalne ograniczenie własnego wysiłku i wykorzystanie programu Visio w codziennej pracy. Z przyjemnością dostarczymy Państwu żądaną wersję programu Microsoft Visio w tym zakresie.

Unikalne rozwiązania dla płynnych wizualizacji

Jeśli chodzi o dopasowane i nowoczesne wizualizacje, Microsoft Visio 2021 Standard staje się ważną podstawą. Ułatwia to realizację nawet tych projektów, które początkowo wydają się trudne, oraz wizualizację np. planów budowy. Szczegółowe diagramy sieciowe również stanowią część różnorodnych usług, z których można korzystać za pomocą programu Visio 2021. Jeśli jednak zdecydujesz się na Microsoft Visio 2021 Standard, wybór jest naturalnie nieco bardziej ograniczony.

Mimo to, dzięki Visio 2021 bez problemu można projektować profesjonalne diagramy i zasilać je aktualnymi danymi. Nie tylko samodzielnie, ale także, jeśli chcesz, w całym zespole, możesz znaleźć nowe rozwiązania i przekształcić je w diagramy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli konwencjonalne typy diagramów są wystarczające dla Twojej pracy, wersja standardowa jest idealna.

Kup Microsoft Visio 2021 Standard już teraz!

Czy szukasz teraz praktycznego programu, który pozwoli Ci samodzielnie tworzyć diagramy i zdobywać ważne informacje? Wtedy Microsoft Visio 2021 Standard zapewni Ci długotrwałe bezpieczeństwo. W nowej wersji można spodziewać się nie tylko zoptymalizowanego i zaokrąglonego designu. Program Visio zawiera również wiele nowych typów diagramów i rozszerzeń do współpracy. W związku z tym nie czekaj dłużej, ale już teraz kup nowy Microsoft Visio 2021 Standard.

Główne cechy

Opis produktu Microsoft Visio Standard 2021 - Licencja - 1 PC
Typ produktu Pobierz + klucz produktu
Kategoria Aplikacje biurowe - Projekty / Procesy
Ilość 1 PC
Szczegóły licencji Krajowy handel detaliczny, Click-to-Run - ESD
Platforma Windows
Język Wszystkie języki
Media dostarczające Pobierz
Właściwości: "Microsoft Visio 2021 Standard"
System Operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Visio
Dlaczego warto uaktualnić program do wersji Visio 2021?
Aby pracować na dobrych diagramach w dłuższej perspektywie, aktualizacja do najnowszej wersji jest zazwyczaj najprostszym podejściem. Nie tylko do projektowania, ale również do wielu sposobów projektowania diagramów, Microsoft Visio 2021 Standard staje się niezwykle pomocną aplikacją.
Jakie innowacje oferuje wersja 2021?
Praktyczne dodatki, takie jak szablony AWS i przygotowane grafiki, znacznie ułatwiają tworzenie nowych diagramów. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby dobrze przemyślane pod względem technicznym i niezawodne wdrożenie zapewniło Państwu optymalne zabezpieczenie na długi czas.
Kto zdecydowanie powinien kupić Visio?
Jeśli dla Państwa projektów ważne jest tworzenie aktualnych i przejrzystych projektów, to nie powinni Państwo obyć się bez programu Microsoft Visio 2021 Standard. Wariant Professional robi również dobre wrażenie na dłuższą metę, jeśli chodzi o pełny dostęp do wszystkich szczegółów.
Który system operacyjny jest wymagany do pracy?
Mimo że Microsoft Visio 2021 Standard pojawia się równolegle z nowym Windows 11, nie jest to absolutnie konieczne do sprawnego działania. Można go również używać w systemie Windows 10 bez żadnych problemów i bez konieczności rezygnacji z ważnych funkcji.
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visio 2021 Standard"
System Operacyjny:
Windows
Windows 10
Windows 11
Windows Server 2019
Windows Server 2022
Aplikacje Office:
Visio
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visio 2021 Standard"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany