Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Visio Standard 2007

Microsoft Visio Standard 2007

318,13 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822161
 • D86-02755
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki programowi Microsoft Visio Standard 2007 możesz tworzyć diagramy, które wykraczają daleko... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio Standard 2007"

Dzięki programowi Microsoft Visio Standard 2007 możesz tworzyć diagramy, które wykraczają daleko poza standard

Korzystanie z diagramów to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, gdy musisz wykonać skomplikowane instrukcje, ale samodzielne ich tworzenie może być żmudne.
Przynajmniej tak było kiedyś. Teraz, dzięki Microsoft Visio Standard 2007, możesz tworzyć najwyższej jakości diagramy, mając do dyspozycji znacznie więcej narzędzi, które sprawią, że te diagramy pokażą dokładnie to, czego potrzebujesz, oszczędzając czas na każdym etapie procesu.
Dzięki większej liczbie szablonów, kształtów, motywów, lepszej integracji danych i wielu innym funkcjom, pracując z Microsoft Visio Standard 2007 zaoszczędzisz czas i otrzymasz lepszy produkt dla swojej firmy.
Okazuje się, że to nie jest produkt Microsoft Visio, którego potrzebujesz dzisiaj? Nie martw się, na pewno znajdziesz odpowiednią wersję programu Microsoft Visio w naszej bogatej kolekcji wydań.

Cechy programu Microsoft Visio Standard 2007

 • Więcej kształtów do wyboru. Microsoft Visio Standard 2007 dodaje nowe, konfigurowalne kształty do kształtów, które już masz. Dzięki tym kształtom możesz łatwo tworzyć skomplikowane diagramy.
 • Zgodność ze standardami branżowymi. Kształty w Microsoft Visio Standard 2007 są zgodne z wieloma standardami branżowymi, takimi jak IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers), UML (Unified Modeling Language) 2.4, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0.
 • Użyj motywów, aby całkowicie przekształcić swoje diagramy. Motywy pozwalają na szybką zmianę wyglądu projektu bez konieczności ręcznej edycji każdej części. Przyspiesz swoją pracę i uprość proces tworzenia diagramów dzięki pracy z tematami. Jednym kliknięciem zmieniaj palety kolorów, czcionki i style dla całego projektu.
 • Korzystaj z profesjonalnych szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb. Szablony oszczędzają czas, pozwalając ci skonfigurować nowy projekt dokładnie tak, jak chcesz. Profesjonalnie zaprojektowane szablony w programie Microsoft Visio Standard 2007 dają użytkownikom narzędzia potrzebne do rozpoczęcia pracy. Skup się na swoich danych, zamiast martwić się o ogólny projekt.
 • Integracja danych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Unikaj ręcznego wprowadzania danych i nie pozostawiaj miejsca na błędy, korzystając z metod integracji danych. Możesz wprowadzać dane bezpośrednio do swoich wykresów, co przyspiesza proces i sprawia, że przy wyświetlaniu ważnych informacji nie ma błędów ludzkich.
 • Automatycznie aktualizuj swoje dane. W zależności od źródła danych możesz pozwolić, by program Microsoft Visio Standard 2007 współpracował ze źródłem i automatycznie aktualizował wykresy. W ten sposób możesz mieć pewność, że zawsze będziesz pokazywał swoim odbiorcom najbardziej aktualne informacje.
 • Przechowuj ważne informacje biznesowe. Analizuj swoje dane na wykresach i zyskaj kluczowy wgląd w informacje istotne dla biznesu. Łatwo śledzić trendy, identyfikować problemy i wizualizować dane biznesowe.
 • Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, udostępniając pliki w popularnych formatach. Microsoft Visio Standard 2007 obsługuje popularne formaty plików, takie jak PNG do udostępniania wykresów jako obrazów lub PDF do bardziej interaktywnego przeglądania. Dzięki temu możesz zabrać swoją pracę ze sobą, gdziekolwiek jesteś, nawet jeśli urządzenie odbiorcze nie ma zainstalowanej instancji programu Visio.


Wymagania systemowe

Oto minimalne wymagania systemowe do zainstalowania programu Microsoft Visio Standard 2007.

 • Procesor: Procesor Intel Pentium 500 MHz lub szybszy (preferowany Pentium III lub szybszy)
 • Pamięć: 256 MB lub więcej; 512 MB lub więcej, aby uruchomić program Microsoft Office Outlook 2007 z Business Contact Manager
 • Dostępne miejsce na dysku twardym: 2 GB lub więcej
 • Wyświetlacz: rozdzielczość 800 x 600 lub wyższa
 • System operacyjny: Windows XP SP2 lub nowszy; Windows Server 2003 SP1 lub nowszy
Właściwości: "Microsoft Visio Standard 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Visio
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visio Standard 2007"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Visio
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visio Standard 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany