Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Visio Standard 2007

Microsoft Visio Standard 2007

317,40 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822161
 • D86-02755
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Dzięki programowi Microsoft Visio Standard 2007 możesz tworzyć diagramy, które wykraczają daleko... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visio Standard 2007"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Dzięki programowi Microsoft Visio Standard 2007 możesz tworzyć diagramy, które wykraczają daleko poza standard

Korzystanie z diagramów to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu, gdy musisz wykonać skomplikowane instrukcje, ale samodzielne ich tworzenie może być żmudne.
Przynajmniej tak było kiedyś. Teraz, dzięki Microsoft Visio Standard 2007, możesz tworzyć najwyższej jakości diagramy, mając do dyspozycji znacznie więcej narzędzi, które sprawią, że te diagramy pokażą dokładnie to, czego potrzebujesz, oszczędzając czas na każdym etapie procesu.
Dzięki większej liczbie szablonów, kształtów, motywów, lepszej integracji danych i wielu innym funkcjom, pracując z Microsoft Visio Standard 2007 zaoszczędzisz czas i otrzymasz lepszy produkt dla swojej firmy.
Okazuje się, że to nie jest produkt Microsoft Visio, którego potrzebujesz dzisiaj? Nie martw się, na pewno znajdziesz odpowiednią wersję programu Microsoft Visio w naszej bogatej kolekcji wydań.

Cechy programu Microsoft Visio Standard 2007

 • Więcej kształtów do wyboru. Microsoft Visio Standard 2007 dodaje nowe, konfigurowalne kształty do kształtów, które już masz. Dzięki tym kształtom możesz łatwo tworzyć skomplikowane diagramy.
 • Zgodność ze standardami branżowymi. Kształty w Microsoft Visio Standard 2007 są zgodne z wieloma standardami branżowymi, takimi jak IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers), UML (Unified Modeling Language) 2.4, BPMN (Business Process Model and Notation) 2.0.
 • Użyj motywów, aby całkowicie przekształcić swoje diagramy. Motywy pozwalają na szybką zmianę wyglądu projektu bez konieczności ręcznej edycji każdej części. Przyspiesz swoją pracę i uprość proces tworzenia diagramów dzięki pracy z tematami. Jednym kliknięciem zmieniaj palety kolorów, czcionki i style dla całego projektu.
 • Korzystaj z profesjonalnych szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb. Szablony oszczędzają czas, pozwalając ci skonfigurować nowy projekt dokładnie tak, jak chcesz. Profesjonalnie zaprojektowane szablony w programie Microsoft Visio Standard 2007 dają użytkownikom narzędzia potrzebne do rozpoczęcia pracy. Skup się na swoich danych, zamiast martwić się o ogólny projekt.
 • Integracja danych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Unikaj ręcznego wprowadzania danych i nie pozostawiaj miejsca na błędy, korzystając z metod integracji danych. Możesz wprowadzać dane bezpośrednio do swoich wykresów, co przyspiesza proces i sprawia, że przy wyświetlaniu ważnych informacji nie ma błędów ludzkich.
 • Automatycznie aktualizuj swoje dane. W zależności od źródła danych możesz pozwolić, by program Microsoft Visio Standard 2007 współpracował ze źródłem i automatycznie aktualizował wykresy. W ten sposób możesz mieć pewność, że zawsze będziesz pokazywał swoim odbiorcom najbardziej aktualne informacje.
 • Przechowuj ważne informacje biznesowe. Analizuj swoje dane na wykresach i zyskaj kluczowy wgląd w informacje istotne dla biznesu. Łatwo śledzić trendy, identyfikować problemy i wizualizować dane biznesowe.
 • Dotrzyj do szerokiego grona odbiorców, udostępniając pliki w popularnych formatach. Microsoft Visio Standard 2007 obsługuje popularne formaty plików, takie jak PNG do udostępniania wykresów jako obrazów lub PDF do bardziej interaktywnego przeglądania. Dzięki temu możesz zabrać swoją pracę ze sobą, gdziekolwiek jesteś, nawet jeśli urządzenie odbiorcze nie ma zainstalowanej instancji programu Visio.


Wymagania systemowe

Oto minimalne wymagania systemowe do zainstalowania programu Microsoft Visio Standard 2007.

 • Procesor: Procesor Intel Pentium 500 MHz lub szybszy (preferowany Pentium III lub szybszy)
 • Pamięć: 256 MB lub więcej; 512 MB lub więcej, aby uruchomić program Microsoft Office Outlook 2007 z Business Contact Manager
 • Dostępne miejsce na dysku twardym: 2 GB lub więcej
 • Wyświetlacz: rozdzielczość 800 x 600 lub wyższa
 • System operacyjny: Windows XP SP2 lub nowszy; Windows Server 2003 SP1 lub nowszy
Właściwości: "Microsoft Visio Standard 2007"
System Operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Visio
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visio Standard 2007"
System Operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Rok:
2007
Aplikacje Office:
Visio
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visio Standard 2007"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany