Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Visual Studio 2015 Professional Update 3

545,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 9696461319
 • C5E-01235
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Visual Studio i Visual Studio 2015 Professionaldla łatwych w obsłudze programów  ... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2015 Professional Update 3"

Visual Studio i Visual Studio 2015 Professionaldla łatwych w obsłudze programów

 

Microsoft Visual Studio to środowisko programistyczne dla różnych języków wysokiego poziomu, które jest oferowane przez firmę Microsoft. Visual Studio jest kompatybilne z popularnymi językami programowania, takimi jak HTML, JavaScript i tym podobne. Możliwe jest również programowanie różnych aplikacji za pomocą produktu. Ponadto możliwe jest tworzenie aplikacji Windowas Apps. Liczne atrakcyjne narzędzia umożliwiają kreatywną obsługę produktu i osiągnięcie odpowiednich wyników. Czasami gry mogą być również konceptualizowane, tutaj zależy to od danego produktu. Osoby szczególnie zainteresowane Visual Studio 2015 Professionalmogą również po prostu zamówić produkt online i skorzystać z wynikającej z tego oszczędności czasu. Visual Studio 2015 Professionalumożliwia użytkownikom projektowanie innowacyjnych aplikacji, a szczególnym atutem jest łatwość obsługi. Oznacza to, że użytkownik szybko odnajduje swoją drogę z dostępnymi narzędziami. Nie tylko to, ale również użytkownicy końcowi, którzy ostatecznie użyją zaprogramowanych koncepcji, będą zachwyceni tym, jak łatwa jest obsługa.


Proste i skuteczne zastosowanie


Prostota i skuteczność produktu wynika czasem ze zintegrowanego środowiska, które upraszcza nawet skomplikowane zadania, zawsze mając na uwadze ostateczny cel projektu. Dotyczy to również aplikacji dla sieci, samego systemu Windows lub chmury. Narzędzia dostępne w tym produkcie są zarówno skuteczne, jak i wydajne oraz przekonują nowatorskimi funkcjami, dzięki czemu nawet istniejące aplikacje mogą być aktualizowane, czego można doświadczyć na wielu urządzeniach. Wraz z zakupem automatycznie wysyłany jest odpowiedni klucz produktu, co pozwala na oficjalne i legalne korzystanie z produktu. Klucz jest również ważny przy aktywacji online. Przecież kupujący jest również właścicielem sprawdzonego szybkiego łącza do pobrania. Dołączone są również instrukcje dotyczące instalacji produktu.Studio Wizualne dla kreatywnych koncepcji


Dzięki Visual Studio programiści mają wszystkie narzędzia potrzebne do realizacji swoich koncepcji. Dzięki zintegrowanemu poziomowi rozwoju, programy mogą być nie tylko pisane, ale także w razie potrzeby później publikowane. Zakup dodatkowych narzędzi nie jest więc konieczny, ponieważ dzięki produktom ambitni programiści otrzymują wszystko w jednym pakiecie. Team Explorer umożliwia na przykład łatwe przydzielanie różnych zadań w ramach koncepcji programowania. Poszczególne etapy pracy mogą być optymalnie skoordynowane. Od teraz dotrzymywanie terminów nie stanowi już problemu.Co oferuje ten produkt?


Visual Studio 2015 Professionaloferuje wysoki stopień kreatywności i efektywności dzięki zintegrowanemu środowisku programistycznemu. Interesujące aplikacje można łatwo i przejrzyście zaprogramować, dzięki czemu użytkownik końcowy może również korzystać z łatwej obsługi.


Dla kogo odpowiednie są te produkty?


Produkty takie jak Visual Studio są szczególnie przydatne dla programistów, którzy stawiają na pracę zorientowaną na cel. Dostępne tutaj wydajne narzędzia umożliwiają programiście tworzenie przyjaznych dla użytkownika koncepcji i przejrzystą pracę, nawet w ramach poszczególnych etapów pracy.

 

Wymagania systemowe:

Obsługiwane systemy operacyjne

Wymagane komponenty

 • Internet Explorer 10

Wymagania sprzętowe

 • Procesor 1,6 GHz lub szybszy
 • 1 GB pamięci RAM (1,5 GB pod komputerem wirtualnym)
 • 10 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • Dysk twardy o prędkości obrotowej 5400 obr.
 • Karta graficzna obsługująca DirectX 9 o minimalnej rozdzielczości 1024 x 768

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz produktu do aktywacji online
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink umożliwia szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania.
 • Faktura na Twoje nazwisko z VAT-em.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

 

Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2015 Professional Update 3"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Aplikacje Office:
Visual Studio
Rok:
2015
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2015 Professional Update 3"
System operacyjny:
Windows
Windows 7
Windows 8.1
Windows 10
Windows Server 2008
Windows Server 2012
Aplikacje Office:
Visual Studio
Rok:
2015
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visual Studio 2015 Professional Update 3"
27 paź 2020

Sehr gut!

Alles so wie es sein soll, gerne wieder.

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany