Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Visual Studio 2017 Mac

Microsoft Visual Studio 2017 Mac

909,35 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822031
 • 77D-00092
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Visual Studio 2017 for Mac - dla sprawnego działania Dzięki środowisku programistycznemu można... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2017 Mac"

Visual Studio 2017 for Mac - dla sprawnego działania

Dzięki środowisku programistycznemu można nie tylko tworzyć programy i aplikacje, ale także sprawdzać błędy za pomocą funkcji debugowania. Dzięki temu oszczędzasz mnóstwo czasu podczas tworzenia aplikacji, a kiedy wszystkie błędy zostaną naprawione, przechodzisz do fazy testów, dzięki czemu jesteś zawsze o krok bliżej do wydania.

Już podczas instalacji można dostosować Visual Studio 2017 for Mac do swoich potrzeb, a także później zwiększyć specyfikę za pomocą osobnych rozszerzeń. W ten sposób można również zmniejszyć wymagania systemowe i zaoszczędzić niepotrzebnie wykorzystywaną pamięć.

 • Zarządzanie backendem
 • Narzędzia badawcze
 • Kompatybilność z wszystkimi głównymi platformami
 • Rozwiązywanie problemów
 • Architektura i modelowanie
 • Team Foundation Server
 • Zintegrowane środowisko programistyczne

 Dzięki Visual Studio 2017 masz wszystko, czego potrzebujesz do programowania.

Dzięki zintegrowanemu środowisku programistycznemu dla kilku języków wysokiego poziomu firmy Microsoft można pisać i publikować programy. Możesz wybrać jeden z kilku języków programowania (np. C++, C# lub język programowania Metal firmy Apple) i zaoszczędzić sobie kłopotów z zakupem dodatkowych narzędzi. Dzięki Visual Studio 2017 masz wszystko w jednym źródle.

Ponadto Visual Studio 2017 for Mac oferuje ulepszony Team Explorer. Ułatwia to przypisywanie zadań do poszczególnych grup i zapewnia perfekcyjną koordynację kroków roboczych. Gwarantuje to, że Państwa wniosek zostanie złożony na czas. Uproszczenie pracy grupowej sprawia, że program jest dużo bardziej intuicyjny w obsłudze i na nowo definiuje pojęcie pracy zespołowej.

Natychmiastowa kontrola dzięki IntelliSense w Visual Studio 2017 dla Mac

Funkcja IntelliSense automatycznie wypełnia interfejsy API, gdy są one napisane przy użyciu dostępnych list uzupełnień IntelliSense, co sprawia, że procesy programistów są nie tylko szybsze, ale i dokładniejsze. IntelliSense pozwala również na szybszą analizę API w ogóle poprzez zawężenie zestawu wartości według kategorii. W tym celu etykiety narzędzi ułatwiają przeglądanie definicji API, wskazując problemy w trakcie ich wprowadzania i zaznaczając odpowiednie miejsca linią falistą.

Kolejną zaletą IntelliSense są filtry, za pomocą których można usunąć z listy uzupełnień pewne elementy, które nie są potrzebne. W szczególności, listy uzupełnień IntelliSense dla C# posiadają tokeny takie jak "pełne słowo" lub "członek listy" i umożliwiają szybki dostęp między innymi do członków określonego typu, fragmentów kodu, nazw zmiennych, funkcji i poleceń.

Łatwe dostosowanie do własnych potrzeb dzięki zakupowi Microsoft Visual Studio 2017 Mac

Samodzielne dostosowywanie podstawowej wersji Visual Studio Professional. Zaprogramuj własne rozszerzenia i stwórz wersję Visual Studio Professional, która spełni wszystkie Twoje potrzeby. Podczas instalacji możesz również wybrać funkcje, które są Ci potrzebne do pracy. Pozwala to zaoszczędzić pamięć podczas korzystania z Visual Studio Professional i zmniejsza wymagania systemowe.

Uproszczona praca zespołowa

Visual Studio Professional 2017 daje Ci dostęp do ulepszonego Team Explorera. Użyj go do zarządzania zadaniami i przypisywania konkretnych zadań do poszczególnych członków grupy w Microsoft Visual Studio Pro 2017. Visual Studio Pro 2017 posiada również wskaźnik postępu prac rozwojowych, dzięki czemu w razie potrzeby możesz dostarczyć produkt na czas lub sprawdzić harmonogram bezpośrednio w Visual Studio Professional.

Aby zapewnić współbieżną i udaną pracę w Visual Studio Professional 2017, poprawiono również kontrolę wersji w Team Explorerze. Gwarantuje to, że wszyscy członkowie zespołu pracują nad tą samą wersją aktualnego programu. Dzięki ułatwieniu pracy w dużych grupach, korzystanie z Visual Studio Professional 2017 jest znacznie bardziej intuicyjne.

Wymagania systemowe Microsoft Visual Studio 2017 Mac

Poniższe minimalne wymagania dotyczą instalacji i uruchomienia Visual Studio 2017 dla Mac; dodatkowe wymagania dotyczące systemu operacyjnego mogą mieć zastosowanie do projektów Xamarin.iOS i Xamarin.Mac:

 •     Systemy operacyjne: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
 •     Procesor: min. 1,8 GHz lub szybszy; zalecany dwurdzeniowy lub szybszy
 •     Pamięć: co najmniej 4 GB RAM; zalecane 8 GB RAM
 •     Miejsce na dysku twardym: 1 GB lub więcej; zalecane 5,6 GB

Dodatkowe wymagania:

 •     Dla niektórych funkcji .NET Core: .NET Core SDK 1.1
 •     Xamarin.Android: 64 Bit Java Development Kit (JDK)
 •     Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE jak również iOS SDK, macOS Mojave 10.14 jest wymagany dla Xcode 10.2
 •     Xamarin.Forms: Wdrożenie na platformy Android lub iOS zgodnie z określonymi wymaganiami

Obsługiwane języki:
    niemiecki, francuski, angielski, włoski, hiszpański, portugalski (Brazylia), czeski, polski, turecki, rosyjski, chiński, japoński, koreański

Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2017 Mac"
Aplikacje Office:
Visual Studio
Rok:
2017
System operacyjny:
macOS X El Capitan
macOS Mojave
macOS Sierra
Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Właściwości: "Microsoft Visual Studio 2017 Mac"
Aplikacje Office:
Visual Studio
Rok:
2017
System operacyjny:
macOS X El Capitan
macOS Mojave
macOS Sierra
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Visual Studio 2017 Mac"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany