Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2015

545,52 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820555
 • KW4-00144
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - Bezpieczeństwo i stabilność bez kompromisów Wraz z... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2015"

Windows 10 Enterprise LTSB 2015 - Bezpieczeństwo i stabilność bez kompromisów

Wraz z premierą Windows 10 latem 2015 roku, Microsoft zasadniczo zmienił sposób dystrybucji nowych wersji Windows. Zamiast co kilka Rokuwydawać ulepszoną wersję systemu Windows, od tamtej pory Microsoft co sześć miesięcy wydaje najważniejsze aktualizacje funkcji dla tego systemu. Są one dostępne dla wszystkich użytkowników bezpłatnie. Jednak ten szybki, automatyczny rytm publikacji nie jest odpowiedni dla wszystkich typów komputerów i scenariuszy zastosowań. Szczególnie w przypadku urządzeń o szczególnie krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa często ważniejsze jest zastosowanie niezawodnego i bezpiecznego systemu niż posiadanie najnowszych funkcji. Aby sprostać tej potrzebie, Microsoft regularnie definiuje wersje systemu Windows 10 jako należące do oddziału obsługi długoterminowej (Long Term Servicing Branch, LTSB). Są one dostarczane z łatkami bezpieczeństwa przez szczególnie długi czas bez konieczności aktualizacji funkcji. Oddział Długoterminowej Obsługi jest dostępny wyłącznie dla systemu Windows 10 w wersji Enterprise Edition. System Windows 10 Enterprise, podobnie jak wszystkie inne wersje Windows, można kupić w blitzhandel24 na bardzo atrakcyjnych warunkach. Doskonały serwis i doradztwo, doskonałe ceny i przede wszystkim nasz popularny serwis dostaw błyskawic Blitzhandel24 dopełniają Państwa zamówienie w blitzhandel24.

Obsługa długoterminowa - co to konkretnie oznacza?

Długoterminowy kanał serwisowy dla Microsoft WindowsUpdates to specjalny kanał aktualizacji dostępny wyłącznie dla nabywców Microsoft WindowsEnterprise. W szczególności zapewnia on stabilne wersje systemu Windows 10 (obecnie z lat 2015, 2016 i 2019) z łatkami bezpieczeństwa, hotfixami i aktualizacjami stabilności bez konieczności pobierania aktualizacji funkcji, które są obowiązkowe dla normalnych instalacji Windows 10. Jest to szczególnie korzystne dla administratorów i operatorów komputerów i urządzeń specjalnie zaprojektowanych do stabilnej, ciągłej pracy.

Jak długo mogę kontynuować korzystanie z Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015?

Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2015 jest regularnie obsługiwany do października 2020 r., a nawet poprawki bezpieczeństwa i drobne aktualizacje stabilności będą wydawane do 2025 r. Podczas konfigurowania nowych instalacji systemu Windows Enterprise z usługą Long Term Servicing zaleca się jednak, o ile nie ma innych powodów, korzystanie z nowszej wersji z 2019 roku. Ogólnie rzecz biorąc, można jednak kupić system Windows 10 Enterprise LTSB bez podejmowania ryzyka finansowego. Możliwa jest późniejsza aktualizacja do systemu Windows 10 Enterprise LTSC 2019.

Nie jesteś jeszcze pewien, czy Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015 jest właściwym wyborem dla Twojej aplikacji? Nasz przyjazny i kompetentny personel chętnie doradzi Państwu telefonicznie, e-mailem lub tutaj na stronie w czacie na temat wszystkich Państwa pytań dotyczących Windows 10 i wersji LTSB/LTSC.

 

Co to jest Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015

Wersje systemu Windows 10 Enterprise LTSB (od 2019 roku LTSC) są wyposażone w łatki zabezpieczające przez szczególnie długi czas, bez konieczności aktualizacji całej wersji systemu operacyjnego. System Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015 będzie regularnie aktualizowany do października 2020 r. W ramach rozszerzonej pomocy technicznej Microsoft będzie wspierał użytkowników za pomocą łatek bezpieczeństwa do 2025 r. Podczas tej fazy przejściowej wsparcie klienta może być jednak wykorzystywane tylko za dodatkową opłatą.

Kto powinien kupić Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015?

System Windows 10 Enterprise jest skierowany przede wszystkim do klientów, którzy mają zwiększone wymagania w zakresie stabilności i bezpieczeństwa swoich systemów. Wersje LTSB i LTSC są przeznaczone przede wszystkim dla Urządzenia, które nie są używane w codziennych zastosowaniach biurowych. Na przykład, sprzęt medyczny lub komputery PC przeznaczone do monitorowania innych maszyn. Wersja 2015 Oddziału Długoterminowej Obsługi Technicznej Windows 10 powinna być obecnie instalowana tylko na komputerach, które mają zastąpić inne komputery z tym systemem lub muszą pracować w sieci z systemami LTSB-2015. W przypadku konfigurowania zupełnie nowych komputerów PC zaleca się korzystanie z najnowszej wersji systemu Windows 10 Enterprise LTSC 2019, która będzie łatana do 2029 roku.

Dlaczego warto kupić Windows 10 Enterprise LTSB?

Microsoft gwarantuje dostarczanie aktualizacji zabezpieczeń dla wersji LTSB i LTSC systemu Windows 10 Enterprise przez bardzo długi czas. Dzięki tym wersjom możliwe jest tworzenie długotrwałych systemów, które nie wymagają ręcznej administracji. Jest to idealne rozwiązanie dla Urządzeniado monitorowania procesów przemysłowych lub specjalistycznych urządzeń jednozadaniowych, takich jak te stosowane w medycynie lub w postaci automatów.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2015
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2015"
22 paź 2020

Schneller und besser geht es nicht

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany