Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2016

808,05 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241820248
 • KW4-00144
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 10 Enterprise LTSB - Stabilny system Windows dla aplikacji o krytycznym... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2016"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Windows 10 Enterprise LTSB - Stabilny system Windows dla aplikacji o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa

Wraz z premierą systemu Microsoft Windows 10 latem 2015 roku, Microsoft znacząco zmienił model wydania systemu Windows. Zamiast wydawać co kilka Rokunową wersję systemu Windows, jak to miało miejsce do tej pory, Windows 10 będzie ostatnią ważną wersją systemu Windows w przewidywalnej przyszłości. Co pół roku wydawane są obszerne aktualizacje funkcji dla systemu Windows 10, które rozszerzają zakres funkcji systemu. Jednakże ten szybki cykl udostępniania jest często nieodpowiedni dla administratorów w działach IT przedsiębiorstw, organów publicznych i innych instytucji. Wprowadzanie nowych wersji systemu Windows dwa razy w Rokna urządzeniach o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa to w większości przypadków po prostu zbyt duży wysiłek. Z tego powodu Microsoft definiuje niektóre wersje systemu Windows jako warianty, które otrzymują aktualizacje zabezpieczeń przez szczególnie długi czas. Są one znane jako LTSB (Long Term Servicing Branch) i LTSC (Long Term Servicing Channel). Podobnie jak wszystkie inne wersje systemu Windows, możesz zakupić Windows 10 Enterprise za pośrednictwem blitzhandel24 na absolutnie najlepszych warunkach: tanio, niezawodnie i przede wszystkim z błyskawiczną wysyłką zakupionych kluczy licencyjnych.


Stabilny system Windows w zastosowaniach profesjonalnych

Obsługa oddziału serwisu długoterminowego (Long Term Servicing Branch - LTSB) jest funkcją dostępną wyłącznie dla klientów systemu Windows 10 Enterprise. Jego głównym celem jest zapewnienie Urządzenia, które nie są używane do pracy w biurze lub Internecie w codziennym użytkowaniu, z wolniej aktualizowanymi funkcjami. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której ewentualne luki w zabezpieczeniach w takich nowych funkcjach systemu Windows staną się problemem. Sprawia to, że wersje systemu Windows 10 LTSB i LTSC szczególnie nadają się do stosowania na urządzeniach o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa. Na przykład w praktykach medycznych, kancelariach prawnych lub nauce. Aktualizacje zabezpieczeń są również uzyskiwane automatycznie z Windows Update dla wersji LTSB systemu Windows (jeśli działający system jest podłączony do Internetu). Natomiast aktualizacja do następnej wersji LTSC nie jest automatyczna, lecz dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.


Windows 10 Enterprise Edition

Oprócz obsługi trybów aktualizacji LTSB/LTSC, system Windows 10 w wersji Enterprise Edition oferuje także kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że inwestycja jest opłacalna. Obejmuje to, na przykład, zaawansowane opcje zabezpieczeń, takie jak Device Guard, które uniemożliwiają instalację i wykonanie oprogramowania, które nie zostało wyraźnie zatwierdzone. Enterprise Data Protection zapewnia, że dane Twojej firmy są chronione przed przypadkowym rozprzestrzenianiem się w wyniku błędu operatora. Możliwość udostępnienia instalacji Windows 10 Enterprise ułatwia dystrybucję systemu na wielu komputerach jednocześnie. W ten sposób raz utworzona konfiguracja może być bez problemów przeniesiona na nowe komputery.

Czy nie jesteście Państwo pewni, jak działa licencja Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2016 i czy inwestowanie w klientów dla istniejącego środowiska LTSB ma teraz sens? Nasz kompetentny i przyjazny personel chętnie doradzi Państwu we wszystkich kwestiach związanych z systemem Windows 10 Enterprise i oddziałem serwisu długoterminowego. Wystarczy skontaktować się z nami przez e-mail, telefon lub czat: Jesteśmy gotowi na ciebie!


Co to jest Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2016

Dzięki oddziałowi Long Term Servicing Branch (LTSB), Microsoft dostarcza wersje systemu Windows, które są dostarczane z aktualizacjami zabezpieczeń przez szczególnie długi czas. Na przykład system Windows 10 Enterprise LTSB 2016 będzie regularnie aktualizowany do października 2021 r., a nawet może otrzymywać najważniejsze poprawki bezpieczeństwa do października 2026 r. za pośrednictwem usługi Extended Support.


Kto powinien kupić Windows 10 Enterprise LTSB?

Wersje LTSB i LTSC systemu Windows 10 Enterprise są przeznaczone przede wszystkim dla administratorów systemów biznesowych o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa. Nowi klienci z Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2016 zostaną dodani, szczególnie w istniejących infrastrukturach IT, które już opierają się na tej wersji systemu Windows 10. Jeśli zakładasz zupełnie nową sieć, powinieneś zamiast tego zapoznać się z naszą ofertą Windows 10 Enterprise LTSC 2019. Ogólnie rzecz biorąc, z wersji LTSB-2016 możliwa jest również późniejsza aktualizacja do następnej wersji.


Dlaczego warto wybrać system Windows 10 Enterprise LTSB 2016?

Kupując Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2016, uzyskują Państwo dostęp do stabilnej wersji systemu Windows 10 wraz ze wszystkimi niezbędnymi aktualizacjami zabezpieczeń, zwłaszcza jeśli mają Państwo już inne komputery w sieci, na których działa ta wersja systemu Windows, aby zapewnić, że wszystkie systemy są zawsze aktualne. Nawet jeśli planujesz dokonać uaktualnienia w perspektywie średnioterminowej i chcesz kupić bardziej aktualną wersję systemu Windows 10 Enterprise, inwestycja w edycję 2016 nie pójdzie na marne. Ponieważ aktualizacje do nowszych wersji są zawsze możliwe w systemie Windows 10.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Windows10 Enterprise LTSB 2016
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSB 2016"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany