Infolinia +49 3221 2292585
 

Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2019

1147,45 PLN *

inkl. MwSt. plus koszty wysyłki

 • 241820249
 • 100564-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 10 Enterprise - Planowanie na przyszłość z długoterminową obsługą techniczną... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise - Planowanie na przyszłość z długoterminową obsługą techniczną

Wraz z wydaniem systemu Windows 10 w 2015 rokuRokMicrosoft wydał ostatnią dużą wersję systemu Windows w przewidywalnej przyszłości. Zamiast uruchamiać nową wersję co kilka Roku, Microsoft od tego czasu dostarcza ciągłe aktualizacje. Nowe funkcje i usprawnienia przynoszą zatem korzyści wszystkim użytkownikom. To, co jest atrakcyjne dla wielu prywatnych użytkowników, może być uciążliwe dla administratorów systemów w firmach, urzędach i innych instytucjach posiadających rozbudowaną infrastrukturę informatyczną. Aby uczynić cykle aktualizacji bardziej sterowalnymi dla tej grupy docelowej, Microsoft oferuje wersje systemu Windows poprzez tzw. Long Term Support Channel (LTSC), które są dostarczane z niezbędnymi aktualizacjami zabezpieczeń i łatkami przez dłuższy okres czasu bez dodatkowych aktualizacji funkcji. Licencje dla Microsoft Windows10 Enterprise LTSC 2019 są dostępne w blitzhandel24 na najlepszych warunkach. Oczywiście, jak zawsze przy wysyłce piorunów.Dotyczy to systemu Windows 10 Enterprise Edition.

Kupując Microsoft Windows10 Enterprise, wybierasz jedną z najbezpieczniejszych wersji systemu Windows w historii. Windows 10 oferuje silną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerów za pomocą Windows Defender. W systemie operacyjnym w wersji Enterprise bezpieczeństwo to jest jeszcze bardziej ulepszone i wzbogacone o bardziej precyzyjnie regulowane funkcje. Ochrona aplikacji Windows Defender i funkcja Kontrola aplikacji obsługują tę funkcję. Dzięki systemowi plików Resilient Filesystem (RFS) uszkodzone zestawy danych goją się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Przede wszystkim system Windows 10 Enterprise Edition wspiera użytkownika w procesie aktualizacji. Funkcja Update Analytics pozwala sprawdzić, które komponenty i aplikacje w infrastrukturze systemowej należy śledzić przed aktualizacją do nowej wersji systemu Windows 10 Enterprise LTSC. To jeszcze bardziej zwiększa przewidywalność Twoich aktualizacji. Szczególnie pomocne w tym zakresie jest korzystanie z wersji LTSC systemu Windows 10 Enterprise.Długoterminowy kanał wsparcia

Kupując Microsoft Windows10 Enterprise, uzyskują Państwo dostęp do kanału LTS systemu Microsoft Windows10, który zapewnia aktualizacje zabezpieczeń i łatki przez okres do sześciu Rokuod wydania wersji LTSC systemu Windows. Zaplanuj w ten sposób aktualizacje systemu Windows dla swojej firmy na długi okres czasu. Przecież informatyka powinna być dostosowana do twoich potrzeb, a nie na odwrót. Co trzy RokuMicrosoft wydaje nową wersję systemu LTSC. Poprzednia wersja będzie dostarczana z aktualizacjami zabezpieczeń przez dwa do trzech Rokuod tej daty. Dzięki temu mają Państwo wystarczająco dużo czasu na wdrożenie kolejnej aktualizacji LTSC w Państwa firmie.


Nie wiesz, czy chcesz kupić Windows 10 Enterprise LTSC? Nasz przyjazny i kompetentny zespół pomocy technicznej z przyjemnością udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące systemu Microsoft Windows10 Enterprise LTSC 2019 - za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu na żywo.


Czym jest długoterminowy kanał wsparcia dla Windows 10?

Co kilka RokuMicrosoft definiuje wersję Windows 10 jako wersję LTSC. W rezultacie jest on dostarczany z aktualizacjami zabezpieczeń przez szczególnie długi czas, bez konieczności instalowania aktualizacji wersji i funkcji dla systemu. Dzięki temu znacznie zmniejsza się wysiłek administracyjny.Kto powinien kupić Windows 10 Enterprise LTSC?

System Windows 10 Enterprise w wersji LTSC firmy Microsoft jest przeznaczony przede wszystkim dla administratorów IT w większych firmach, agencjach rządowych lub instytucjach edukacyjnych. W takich instytucjach aktualizacja funkcji systemu Windows, która w innym przypadku jest konieczna dwa razy w Rok, oznacza znaczny wysiłek. Ponadto, w wielu przypadkach konieczne jest przeszkolenie pracowników w zakresie korzystania z nowych funkcji i ewentualnie zmodyfikowanych elementów interfejsu. Wersje systemu Windows LTSC są dostarczane z aktualizacjami zabezpieczeń na okres do sześciu Roku, więc wystarczy rozpowszechniać nową wersję Windows 10 mniej więcej co trzy Roku.Dlaczego administratorzy powinni korzystać z systemu Windows 10 Enterprise LTSC?

Korzystanie z systemu Windows 10 Enterprise LTSC oznacza nie tylko mniejszy wysiłek związany z utrzymaniem systemów informatycznych. Zapewnia on również przewidywalny horyzont czasowy dla aktualizacji infrastruktury. Zwłaszcza w większych firmach Ty i Twoje kierownictwo możecie w ten sposób zdefiniować okno czasowe na odnowienie infrastruktury IT na wczesnym etapie. Planując również aktualizację sprzętu i innego oprogramowania w zależności od niego, można zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy. Dobry powód, aby kupić Microsoft Windows10 Enterprise.

 

Microsoft Windows- właściwy system operacyjny dostępny dla każdego użytkownika

Oprócz powrotu popularnego menu Start, które na krótko zniknęło w systemie Windows 8, system Windows 10 oferuje również Personal Assistant Cortana, który pozwala na sterowanie różnymi aplikacjami za pomocą poleceń głosowych. Ponadto, Windows 10, podobnie jak poprzednie wersje, jest dostępny w różnych wersjach. Microsoft zwrócił się tutaj specjalnie do poszczególnych grup docelowych, więc naprawdę warto, aby każdy użytkownik odpowiedniego urządzenia końcowego kupił Windows 10. Poszczególne warianty są dołączone:

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako komputera roboczego?

W tym przypadku zalecamy skorzystanie z jednego z pakietów Office, które zostały opracowane specjalnie dla systemu Windows 10:

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online Microsoft Microsoft Microsoft WindowsEnterprise LTSC 2019
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2019"
22 paź 2020

Sehr zufrieden!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany