Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2021

Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2021

1235,96 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821999
 • DG7GMGF0D19L:0001
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - tutaj na Blitzhandel24 Jeśli potrzebujesz nowoczesnego i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2021"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - tutaj na Blitzhandel24

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego i kompaktowego systemu operacyjnego Windows dla swojej firmy, Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest właściwym rozwiązaniem. Dobre wrażenie robią przede wszystkim takie aspekty, jak bezpieczeństwo eksploatacji i ciągłe aktualizacje. To znacznie ułatwia wykorzystanie go w biznesie i korzystanie z nowoczesnych aplikacji. Dzięki systemowi Windows 10 Enterprise LTSC 2021 możesz zawsze korzystać z wydajnego środowiska IT.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 oferuje następujące aplikacje

Przede wszystkim obszary łączności i kompatybilności zostały dokładnie omówione i poprawione w nowej wersji. W ten sposób należy również gruntownie zredukować stałe koszty bieżącej działalności, aby zoptymalizować procesy wewnętrzne i operacyjne. Dzięki temu można w łatwy sposób korzystać z większej ilości funkcji niż w jakiejkolwiek innej dotychczasowej wersji.

Podczas gdy Windows już ogłosił, że skróci wsparcie wbudowane do zaledwie pięciu lat od wersji 2021, nie dotyczy to wszystkich odrostów IoT. Ci, którzy chcą kupić Windows 10 Enterprise LTSC 2021 nie muszą się martwić o poważne ograniczenia. Dlatego tym bardziej warto zdecydować się na bardziej rozbudowaną wersję, aby móc aktywnie korzystać z większej ilości funkcji. Dlaczego więc samemu nie skorzystać z wydajnych systemów w działaniu?

Większa pewność prawna dla ważnych projektów w zakresie oprogramowania i IT

Ze względu na wiele nowych treści, aspekty takie jak koordynacja i bezpieczeństwo prawne znacznie się zwiększyły. Ma to tę zaletę, że Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest jeszcze lepiej przystosowany do pracy komercyjnej i tym samym robi dobre wrażenie. Poniższe funkcje umożliwiają również optymalną realizację i zapewniają ulepszenia w porównaniu z poprzednikiem:

 • Rozszerzenie oferowanych funkcji wsparcia
 • Zmniejszenie minimalnych wymagań dotyczących użytkowania
 • Interfejs człowiek-maszyna do wymiany danych w czasie rzeczywistym
 • Zoptymalizowana kompatybilność z ekosystemem Linuksa
 • Wykonywanie modułów Linus AI w kontenerze Windows
 • Płynny proces aktualizacji używanych urządzeń

Dzięki ulepszonemu wsparciu dla systemów Linux, możliwości aplikacji są teraz znacznie szersze. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 staje się w ten sposób prawdziwie wszechstronnym narzędziem do optymalizacji przepływu pracy i nowoczesnych procesów. Z zaledwie 16 GB pamięci i 2 GB Ram, wymagania są niższe niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu można go łatwo używać na dowolnym urządzeniu operacyjnym i polegać na innowacyjnych systemach.

Windows-10-IoT-Enterprise-LTSC-2021

Idealny do płynnej i ciągłej pracy

Liczne implementacje dla jeszcze bardziej elastycznej administracji ułatwiają kompetentne pozyskiwanie aktualizacji w obszarze bezpieczeństwa. W tym momencie administracja zależy całkowicie od producentów OEM. Zadania takie jak sprawdzanie poprawności i wdrażanie aktualizacji są więc zawsze realizowane przez Centrum aktualizacji urządzeń. W połączeniu z zaawansowanymi funkcjami wsparcia i aktualizacjami, w dłuższej perspektywie łatwo będzie Państwu zintegrować projekt IoT Enterprise z codzienną działalnością.

Jeśli rozszerzone bogactwo informacji jest dla Państwa ważne, mogą Państwo liczyć na dobre wsparcie w ramach nowego produktu Enterprise. Tutaj z nami, można kupić Windows 10 Enterprise LTSC 2021 i zaoszczędzić dużo w tym samym czasie. W ten sposób przez wiele lat będą Państwo korzystać z optymalnego serwisu i doskonałych produktów, które zaoszczędzą Państwu wiele godzin pracy w codziennej działalności.

Kup teraz Windows 10 Enterprise LTSC 2021 dla siebie

Jeśli i Ty chciałbyś teraz korzystać z dobrego i długotrwałego serwisu w dłuższej perspektywie, Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest właśnie dla Ciebie odpowiednią podstawą. W ten sposób możesz mieć dobre towarzystwo w zakresie swojego IT i polegać na kompaktowym wsparciu. W Blitzhandel24 z przyjemnością pomożemy Państwu i zdejmiemy z Państwa ten kłopot. W ten sposób można łatwo utrzymać się na szczycie w dziedzinie IT i zintegrować system operacyjny jako komponent.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise LTSC 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany