Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016

772,92 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821140
 • KW4-00144
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
  Windows 10 Enterprise N LTSB - Stabilny system Windows dla aplikacji o krytycznym... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016"

 

Windows 10 Enterprise N LTSB - Stabilny system Windows dla aplikacji o krytycznym znaczeniu dla bezpieczeństwa

Wraz z premierą systemu Microsoft Windows 10 latem 2015 roku, Microsoft znacząco zmienił model publikacji systemu Windows. Zamiast wydawać nową wersję systemu Windows co kilka lat, jak to miało miejsce do tej pory, Windows 10 będzie ostatnią dużą wersją systemu Windows w przewidywalnej przyszłości. Co pół roku system Windows 10 będzie udostępniany wraz z ważnymi aktualizacjami, które rozszerzają jego funkcjonalność. Jednak ten szybki cykl wydania jest często nieodpowiedni dla administratorów w działach IT firm, agencji rządowych i innych instytucji. Wdrażanie nowych wersji systemu Windows dwa razy w roku na urządzeniach o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa to w większości przypadków po prostu zbyt duży wysiłek. Z tego powodu Microsoft definiuje niektóre wersje systemu Windows jako warianty, które są dostarczane z aktualizacjami zabezpieczeń przez szczególnie długi czas. Są one znane jako LTSB (Long Term Servicing Branch) i LTSC (Long Term Servicing Channel). Podobnie jak wszystkie inne wersje systemu Windows, możesz zakupić Windows 10 Enterprise za pośrednictwem blitzhandel24 na absolutnie najlepszych warunkach: tanio, niezawodnie i przede wszystkim z błyskawiczną dostawą zakupionych kluczy licencyjnych.


Stabilny system Windows w zastosowaniach profesjonalnych

Obsługa Oddziału Obsługi Długoterminowej (Long Term Servicing Branch - LTSB) jest funkcją dostępną wyłącznie dla klientów systemu Windows 10 Enterprise. Jego głównym celem jest zapewnienie urządzeń, które na co dzień nie są używane do pracy w biurze lub w Internecie, z wolniej aktualizowanymi funkcjami. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, w której ewentualne luki bezpieczeństwa w takich nowych funkcjach systemu Windows staną się problemem. Sprawia to, że wersje systemu Windows 10 LTSB i LTSC szczególnie nadają się do stosowania na urządzeniach o szczególnym znaczeniu dla bezpieczeństwa. Na przykład w praktykach medycznych, kancelariach prawnych lub nauce. Aktualizacje zabezpieczeń są również automatycznie stosowane do wersji systemu Windows LTSB (jeśli działający system jest podłączony do Internetu) poprzez Windows Update. Natomiast aktualizacja do następnej wersji LTSC nie jest automatyczna, lecz dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.


Windows 10 Enterprise Edition N

Oprócz obsługi trybów aktualizacji LTSB/LTSC, system Windows 10 w wersji Enterprise Edition N wnosi również kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że inwestycja jest opłacalna. Obejmują one na przykład zaawansowane opcje zabezpieczeń, takie jak Device Guard, które uniemożliwiają instalację i wykonanie oprogramowania, które nie jest wyraźnie dozwolone. Enterprise Data Protection zapewnia, że dane Twojej firmy są chronione przed przypadkowym rozprzestrzenianiem się w wyniku błędu operatora. Dzięki możliwości udostępnienia instalacji Windows 10 Enterprise, dystrybucja systemu na wiele komputerów jednocześnie staje się łatwa. Jednorazowa konfiguracja może być łatwo przeniesiona na nowe komputery.

Czy nie jesteście Państwo pewni, jak działa licencjonowanie systemu Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016 i czy nadal ma sens inwestowanie w klientów dla istniejącego środowiska LTSB? Nasz kompetentny i przyjazny personel chętnie doradzi Państwu we wszystkich kwestiach związanych z systemem Windows 10 Enterprise i oddziałem serwisu długoterminowego. Wystarczy skontaktować się z nami przez e-mail, telefon lub czat: Jesteśmy gotowi na ciebie!


Co to jest Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016?

Dzięki oddziałowi Long Term Servicing Branch (LTSB), Microsoft dostarcza szczególnie długie wersje systemu Windows z aktualizacjami zabezpieczeń. Na przykład system Windows 10 Enterprise N LTSB 2016 będzie regularnie aktualizowany do października 2021 r., a nawet może otrzymywać najważniejsze poprawki zabezpieczające do października 2026 r. za pośrednictwem usługi Extended Support.


Kto powinien kupić Windows 10 Enterprise N LTSB?

Wersje LTSB i LTSC systemu Windows 10 Enterprise N są przeznaczone przede wszystkim dla administratorów systemów biznesowych o podwyższonych potrzebach bezpieczeństwa. Nowi klienci z systemem Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016 zostaną dodani, szczególnie w istniejących infrastrukturach IT, które już opierają się na tej wersji systemu Windows 10. Jeśli zakładasz zupełnie nową sieć, powinieneś zamiast tego zapoznać się z naszą ofertą dotyczącą systemu Windows 10 Enterprise N LTSB 2019. Generalnie jednak, z wersji LTSB 2016 możliwa jest również późniejsza aktualizacja do następnej wersji.


Dlaczego warto wybrać system Windows 10 Enterprise N LTSB 2016?

Kupując Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016, uzyskają Państwo dostęp do stabilnej wersji systemu Windows 10, który jest wyposażony we wszystkie niezbędne aktualizacje zabezpieczeń. Zwłaszcza jeśli w sieci są już uruchomione inne komputery z tą wersją Windows, mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie systemy są zawsze aktualne. Nawet jeśli planujesz dokonać uaktualnienia w perspektywie średnioterminowej i chcesz kupić bardziej aktualną wersję systemu Windows 10 Enterprise N, inwestycja w edycję 2016 nie pójdzie na marne. Ponieważ aktualizacje do nowszych wersji są zawsze możliwe w systemie Windows 10.

 

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online systemu Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobierania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykiety COA). Oferta ta przeznaczona jest dla osób prywatnych, jak również firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSB 2016"
22 paź 2020

Sehr zufrieden!

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany