Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2019

954,83 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821141
 • 100564-DE
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 10 Enterprise N - Planowanie na przyszłość z długoterminowym wsparciem... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2019"

Windows 10 Enterprise N - Planowanie na przyszłość z długoterminowym wsparciem technicznym

Wraz z wydaniem systemu Windows 10 w 2015 roku, Microsoft wydał ostatnią dużą wersję systemu Windows w przewidywalnej przyszłości. Zamiast wprowadzać na rynek nową wersję co kilka lat, Microsoft od tego czasu dostarcza ciągłe aktualizacje. Nowe funkcje i usprawnienia przynoszą zatem korzyści wszystkim użytkownikom. To, co jest atrakcyjne dla wielu prywatnych użytkowników, może być uciążliwe dla administratorów systemów w firmach, urzędach i innych instytucjach posiadających rozbudowaną infrastrukturę informatyczną. Aby uczynić cykle aktualizacji dla tej grupy docelowej bardziej sterowalnymi, Microsoft oferuje wersje systemu Windows poprzez tzw. Long Term Support Channel (LTSC), które są dostarczane z niezbędnymi aktualizacjami bezpieczeństwa i łatkami przez dłuższy okres czasu bez dodatkowych aktualizacji funkcji. Licencje dla systemu Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 są dostępne w blitzhandel24 na najlepszych warunkach. Oczywiście jak zawsze z blitzhandel24.To przemawia za systemem Windows 10 Enterprise N Edition.

Kupując Microsoft Windows 10 Enterprise N, wybierasz jedną z najbezpieczniejszych wersji systemu Windows w historii. Ponieważ Windows 10 jest wyposażony w Windows Defender, który zapewnia silną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i atakami hakerów. W systemie operacyjnym w wersji Enterprise bezpieczeństwo to jest jeszcze bardziej ulepszone i wzbogacone o bardziej precyzyjnie regulowane funkcje. Aplikacja Windows Defender Application Guard i funkcja Kontrola aplikacji obsługują użytkownika. Dzięki systemowi plików Resilient Filesystem (RFS), uszkodzone zestawy danych goją się automatycznie.
Przede wszystkim system Windows 10 Enterprise N Edition wspiera użytkownika w procesie aktualizacji. Dzięki funkcjom analitycznym aktualizacji możesz sprawdzić, które komponenty i aplikacje Twojej infrastruktury systemowej musisz mieć na oku przed aktualizacją do nowej wersji Windows 10 Enterprise N LTSC. To jeszcze bardziej zwiększa przewidywalność Twoich aktualizacji. Szczególnie pomocne jest tu zastosowanie wersji LTSC systemu Windows 10 Enterprise N.Długoterminowy kanał wsparcia

Kupując Microsoft Windows 10 Enterprise N, uzyskują Państwo dostęp do kanału LTS systemu Microsoft Windows 10, zapewniając aktualizacje zabezpieczeń i łatki przez okres do sześciu lat od wydania wersji LTSC systemu Windows. Pozwala to na długoterminowe planowanie aktualizacji systemu Windows dla Twojej organizacji. Przecież IT powinno koncentrować się na Twoich potrzebach, a nie na odwrót. Co trzy lata Microsoft wydaje nową wersję systemu LTSC. Poprzednia wersja będzie nadal dostarczana z aktualizacjami bezpieczeństwa przez dwa do trzech lat od tego czasu. Dzięki temu mają Państwo wystarczająco dużo czasu na wdrożenie kolejnej aktualizacji LTSC w Państwa firmie.


Nie jesteś jeszcze pewien, czy chcesz kupić system Windows 10 Enterprise LTSC? Nasz przyjazny i kompetentny zespół pomocy technicznej z przyjemnością udzieli Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące systemu Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2019 - za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub czatu na żywo.


Czym jest długoterminowy kanał wsparcia dla Windows 10?

Co kilka lat Microsoft definiuje wersję Windows 10 jako wersję LTSC. Ta wersja jest następnie dostarczana z aktualizacjami bezpieczeństwa przez szczególnie długi czas bez konieczności instalowania wersji i aktualizacji funkcji dla systemu. Dzięki temu znacznie zmniejsza się wysiłek administracyjny.Kto powinien kupić system Windows 10 Enterprise N LTSC?

Wersja LTSC systemu Windows 10 Enterprise N jest skierowana przede wszystkim do administratorów IT w większych firmach, agencjach rządowych lub instytucjach edukacyjnych. W takich instytucjach aktualizacja funkcji systemu Windows, która w innym przypadku jest konieczna dwa razy w roku, oznacza znaczny wysiłek. Ponadto, w wielu przypadkach konieczne jest przeszkolenie pracowników w zakresie korzystania z nowych funkcji i ewentualnie zmodyfikowanych elementów interfejsu. Wersje systemu Windows LTSC są dostarczane z aktualizacjami zabezpieczeń na okres do sześciu lat, więc wystarczy rozpowszechniać nową wersję Windows 10 mniej więcej co trzy lata.Dlaczego administratorzy powinni polegać na systemie Windows 10 Enterprise N LTSC?

Korzystanie z systemu Windows 10 Enterprise N LTSC oznacza nie tylko zmniejszenie nakładów na utrzymanie systemów informatycznych. Zapewnia on również przewidywalny horyzont czasowy dla aktualizacji infrastruktury. Zwłaszcza w większych firmach Ty i Twoje kierownictwo możecie w ten sposób zdefiniować okno czasowe na odnowienie infrastruktury IT na wczesnym etapie. Planując również aktualizację sprzętu i innych produktów oprogramowania w związku z tym, oszczędzasz dużo czasu i pieniędzy. Dobry powód, aby kupić Microsoft Windows 10 Enterprise N.

 

Microsoft Windows 10 - właściwy system operacyjny dla każdego użytkownika

Oprócz powrotu popularnego menu Start, które na krótko zniknęło w systemie Windows 8, system Windows 10 oferuje również Personal Assistant Cortana, który pozwala na sterowanie szeroką gamą aplikacji za pomocą poleceń głosowych. Ponadto, Windows 10, podobnie jak jego poprzednie wersje, jest oczywiście dostępny w różnych wersjach. Microsoft zwrócił się specjalnie do poszczególnych grup docelowych, tak więc naprawdę warto, aby każdy użytkownik odpowiedniego urządzenia końcowego kupił Windows 10. Poszczególne wersje są dołączone:

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako stacji roboczej?

W tym przypadku polecamy jeden z pakietów Office Suites, które zostały zaprojektowane specjalnie dla systemu Windows 10:

Zakres dostawy:

 • Oryginalny klucz licencyjny do aktywacji online Microsoft Microsoft Windows Enterprise N LTSC 2019
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink do szybkiego i bezpiecznego pobierania oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft
 • Faktura z podanym podatkiem VAT.
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta przeznaczona jest dla osób prywatnych, jak również firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2019"
22 paź 2020

alles super

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany