Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2021

Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2021

1179,54 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241822145
 • DG7GMGF0D19M:0001
 • Ważny bezterminowo
 • Wielojęzyczny
 • Na Całym Świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - tutaj na Blitzhandel24 Jeśli potrzebujesz nowoczesnego i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2021"

Certified_Reseller_badge_1_line
Twój partner dla Microsoft: Blitzhandel24
Blitzhandel24 stoi u boku jako oficjalny partner Microsoft i wspiera Cię w Twoich projektach. W przypadku indywidualnych zapytań, skorzystaj z wyjątkowych ofert dostosowanych specjalnie do Ciebie.
Aby otrzymać spersonalizowane oferty, skontaktuj się z nami drogą mailową: [email protected]
Informacje o gwarancji

W Blitzhandel24 przywiązujemy dużą wagę do jakości i zadowolenia klientów. Nasze produkty są starannie wybierane, aby sprostać najwyższym standardom.

Jesteśmy tu, by pomóc w każdym indywidualnym zapytaniu. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne - jesteśmy tu, by znaleźć rozwiązania.

Kup Windows 10 Enterprise LTSC 2021 - tutaj na Blitzhandel24

Jeśli potrzebujesz nowoczesnego i kompaktowego systemu operacyjnego Windows dla swojej firmy, Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest właściwym rozwiązaniem. Dobre wrażenie robią przede wszystkim takie aspekty, jak bezpieczeństwo eksploatacji i ciągłe aktualizacje. To znacznie ułatwia wykorzystanie go w biznesie i korzystanie z nowoczesnych aplikacji. Dzięki systemowi Windows 10 Enterprise LTSC 2021 możesz zawsze korzystać z wydajnego środowiska IT.

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 oferuje następujące aplikacje

Przede wszystkim obszary łączności i kompatybilności zostały dokładnie omówione i poprawione w nowej wersji. W ten sposób należy również gruntownie zredukować stałe koszty bieżącej działalności, aby zoptymalizować procesy wewnętrzne i operacyjne. Dzięki temu można w łatwy sposób korzystać z większej ilości funkcji niż w jakiejkolwiek innej dotychczasowej wersji.

Podczas gdy Windows już ogłosił, że skróci wsparcie wbudowane do zaledwie pięciu lat od wersji 2021, nie dotyczy to wszystkich odrostów IoT. Ci, którzy chcą kupić Windows 10 Enterprise LTSC 2021 nie muszą się martwić o poważne ograniczenia. Dlatego tym bardziej warto zdecydować się na bardziej rozbudowaną wersję, aby móc aktywnie korzystać z większej ilości funkcji. Dlaczego więc samemu nie skorzystać z wydajnych systemów w działaniu?

Większa pewność prawna dla ważnych projektów w zakresie oprogramowania i IT

Ze względu na wiele nowych treści, aspekty takie jak koordynacja i bezpieczeństwo prawne znacznie się zwiększyły. Ma to tę zaletę, że Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest jeszcze lepiej przystosowany do pracy komercyjnej i tym samym robi dobre wrażenie. Poniższe funkcje umożliwiają również optymalną realizację i zapewniają ulepszenia w porównaniu z poprzednikiem:

 • Rozszerzenie oferowanych funkcji wsparcia
 • Zmniejszenie minimalnych wymagań dotyczących użytkowania
 • Interfejs człowiek-maszyna do wymiany danych w czasie rzeczywistym
 • Zoptymalizowana kompatybilność z ekosystemem Linuksa
 • Wykonywanie modułów Linus AI w kontenerze Windows
 • Płynny proces aktualizacji używanych urządzeń

Dzięki ulepszonemu wsparciu dla systemów Linux, możliwości aplikacji są teraz znacznie szersze. Windows 10 Enterprise LTSC 2021 staje się w ten sposób prawdziwie wszechstronnym narzędziem do optymalizacji przepływu pracy i nowoczesnych procesów. Z zaledwie 16 GB pamięci i 2 GB Ram, wymagania są niższe niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki temu można go łatwo używać na dowolnym urządzeniu operacyjnym i polegać na innowacyjnych systemach.

Windows-10-IoT-Enterprise-LTSC-2021

Idealny do płynnej i ciągłej pracy

Liczne implementacje dla jeszcze bardziej elastycznej administracji ułatwiają kompetentne pozyskiwanie aktualizacji w obszarze bezpieczeństwa. W tym momencie administracja zależy całkowicie od producentów OEM. Zadania takie jak sprawdzanie poprawności i wdrażanie aktualizacji są więc zawsze realizowane przez Centrum aktualizacji urządzeń. W połączeniu z zaawansowanymi funkcjami wsparcia i aktualizacjami, w dłuższej perspektywie łatwo będzie Państwu zintegrować projekt IoT Enterprise z codzienną działalnością.

Jeśli rozszerzone bogactwo informacji jest dla Państwa ważne, mogą Państwo liczyć na dobre wsparcie w ramach nowego produktu Enterprise. Tutaj z nami, można kupić Windows 10 Enterprise LTSC 2021 i zaoszczędzić dużo w tym samym czasie. W ten sposób przez wiele lat będą Państwo korzystać z optymalnego serwisu i doskonałych produktów, które zaoszczędzą Państwu wiele godzin pracy w codziennej działalności.

Kup teraz Windows 10 Enterprise LTSC 2021 dla siebie

Jeśli i Ty chciałbyś teraz korzystać z dobrego i długotrwałego serwisu w dłuższej perspektywie, Windows 10 Enterprise LTSC 2021 jest właśnie dla Ciebie odpowiednią podstawą. W ten sposób możesz mieć dobre towarzystwo w zakresie swojego IT i polegać na kompaktowym wsparciu. W Blitzhandel24 z przyjemnością pomożemy Państwu i zdejmiemy z Państwa ten kłopot. W ten sposób można łatwo utrzymać się na szczycie w dziedzinie IT i zintegrować system operacyjny jako komponent.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione użytkownikowi pocztą elektroniczną natychmiast po dokonaniu zakupu.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka Cenowa więcejJakie Czynniki Wpływają na Naszą Politykę Cena?

Nasza polityka cenowa opiera się na różnorodnych czynnikach, obejmujących kombinację sprawdzonych strategii w handlu oprogramowaniem:

 • Strategie Zaopatrzenia
  Dzięki zbiorczemu zamawianiu, 14-letniemu doświadczeniu na rynku międzynarodowym i wiedzy w handlu oprogramowaniem osiągamy oszczędności kosztów i efektywne metody zaopatrzenia.
 • Zniesienie Opłat za Dostawę i Magazynowanie
  Efektywne zarządzanie cyfrowymi zasobami minimalizuje koszty magazynowania i logistyki.
 • Zarządzanie Relacjami z Dostawcami
  Import bezpośredni i długoletnie powiązania z producentami i dystrybutorami pozwalają nam zrezygnować z opłat pośredników i oferować ekskluzywne warunki.
 • Regionalna Polityka Cena
  Dostosowujemy nasze ceny w zależności od regionu i waluty, aby uwzględnić globalne warunki rynkowe.
 • Automatyzacja
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia efektywne zarządzanie zamówieniami i zapytaniami klientów, co przekłada się na obniżenie kosztów.
 • Zarządzanie Kosztami Marketingowymi
  Główna strategia reklamowa skupia się na zadowoleniu naszych klientów i opiera się głównie na rekomendacjach.
 • Niski Marża Zysku
  Nasz główny nacisk w Blitzhandel24 skupia się na zadowoleniu klienta i rozwoju naszej bazy klientów, utrzymując niską marżę zysku.

 

Bezpieczeństwo i Jakość: Nasza Obietnica dla Ciebie

Jakość na Pierwszym Miejscu

Mimo konkurencyjności cenowej, jakość naszych produktów pozostaje na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy naszym klientom pierwszorzędnej jakości produkty w najlepszej cenie. Wszystkie produkty w Blitzhandel24 są testowane i zweryfikowane.
Bezpieczeństwo i Zaufanie

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Dlatego oferujemy ochronę do 20 000 € poprzez Trusted Shops.

Nasz sklep internetowy jest prawomocnie zabezpieczony pieczęcią EHI, co pozwala Ci na bezpieczne zakupy.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania lub obawy, nie wahaj się skontaktować z nami. Jesteśmy tu, aby pomóc!Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Enterprise N LTSC 2021"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany