Infolinia 0800 702813
 

Microsoft Windows 10 Home

136,21 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 96964612
 • KW9-00265
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Microsoft Windows   Microsoft Windows10 to najnowszy i najbardziej innowacyjny system... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 10 Home"

Microsoft Windows

 

Microsoft Windows10 to najnowszy i najbardziej innowacyjny system operacyjny dla Windows. Charakteryzuje się doskonałym połączeniem dobrej funkcjonalności i chwytliwego wyglądu wizualnego, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie przyjaznej i wygodnej dla użytkownika aplikacji. Sprawia to, że jest to dobry wybór dla szerokiej gamy urządzeń, dzięki czemu użytkownicy mogą polegać na systemie Microsoft Windows10 na swoim komputerze PC, a także na laptopach, smartfonach i tabletach.

 

Co sprawia, że Microsoft Windows10 jest tak dobry?

Jeśli chcesz kupić system Windows 10 Home lub zdecydujesz się na zakup innych wersji, będziesz miał ogromną wygodę. Sprawia to, że system operacyjny jest dobrym wyborem zarówno do celów zawodowych, jak i prywatnych. Ułatwia to korzystanie z wielu nowych funkcji i powrót do dobrze przemyślanego systemu.

Dzięki profesjonalnemu podziałowi na różne obszary pracy, nie jest trudno dostosować Microsoft Windowsdokładnie do Twoich potrzeb i zapewnić profesjonalne wdrożenie. W połączeniu z zaawansowaną pomocą językową Cortana, można odpowiedzieć na ważne pytania użytkowników, co oznacza, że Windows 10 jest dostarczany z własnym wsparciem prawie natychmiast. Dzięki temu system operacyjny jest znacznie potężniejszy niż jego poprzednicy.

 

Najważniejsze funkcje w skrócie

 • Regularne aktualizacje dla maksymalnej wygody
 • Prosta obsługa i regulacja
 • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki Windows Defender
 • Idealny dla różnych urządzeń
 • Bezpośredni link do gier i aplikacji biurowych
 • Nowa integracja Centrum Bezpieczeństwa
 • Idealny dla nowych aplikacji Windows
 • Zbiorowe powiadomienia w Centrum Informacyjnym

 

Wszechstronne zastosowania dla każdej potrzeby

Microsoft Windowsoferuje jeden z największych skoków w rozwoju nowego systemu operacyjnego. Z tego powodu użytkownicy mogą spodziewać się wielu nowych funkcji, które mogą być wykorzystane do pracy nad optymalizacją struktur. Na tej podstawie nowa wersja działa znacznie sprawniej i dostosowuje się do oczekiwań użytkowników. Nie jest więc trudno znacząco poprawić zarządzanie i podkreślić wydajność własnego sprzętu. W porównaniu z Windows 7 lub Windows 8, nowa wersja w pełni wykorzystuje istniejący potencjał i oferuje dobre podejście do codziennego użytku.

 

Profesjonalna i nowoczesna administracja

Kolejną zaletą Windows 10 jest udoskonalenie menedżera zadań. Dzięki temu procesy te funkcjonują ze znacznie większą wydajnością, co pozwala na dokonanie niezbędnych korekt w bardzo krótkim czasie. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć można podjąć konkretne działania, aby mieć oko na możliwości systemu i zapewnić jego pełną funkcjonalność.

 

Dzięki wielu nowym możliwościom administracyjnym, bezpieczeństwo jest również coraz lepiej chronione. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Microsoft Windows10, może być zatem pewien znaczącej poprawy w stosunku do poprzedniej wersji. Najnowsze rozwiązania zapewniają szybkie i ukierunkowane rozwiązanie w zakresie zwalczania wirusów i innych zagrożeń.

 

Jakie oprogramowanie jest kompatybilne z Microsoft Windows10?

Jeśli chcesz kupić Microsoft Windows10, nie zawsze musisz mieć najnowsze oprogramowanie. Większość produktów programowych doskonale uzupełnia się z nowym interfejsem i wieloma funkcjami aplikacji. W przypadku wystąpienia problemów pomimo licznych ulepszeń, rozwiązaniem jest tryb zintegrowanej kompatybilności. Pozwala to na wybranie starszej wersji systemu Microsoft Windowsw dowolnym momencie w celu zapewnienia kompatybilności.

 

Nowy system aktualizacji znacznie zwiększa również przyjazność dla użytkownika i aplikacji. Dzięki ciągłemu dodawaniu nowych funkcji i ulepszeń, nietrudno jest skutecznie promować własny komfort. Dotyczy to nie tylko klasycznych elementów kontrolnych, ale również aplikacji istotnych dla bezpieczeństwa, takich jak Centrum zabezpieczeń lub Obrońca systemu Windows.

 

Kup Windows 10 - odpowiedni system operacyjny dla każdego użytkownika

Oprócz powrotu popularnego menu Start, które na krótko zniknęło w systemie Windows 8, system Windows 10 oferuje również Personal Assistant Cortana, który pozwala na sterowanie różnymi aplikacjami za pomocą poleceń głosowych. Ponadto, Windows 10, podobnie jak poprzednie wersje, jest dostępny w różnych wersjach. Microsoft zwrócił się tutaj specjalnie do poszczególnych grup docelowych, więc naprawdę warto, aby każdy użytkownik odpowiedniego urządzenia końcowego kupił Windows 10. Poszczególne warianty są dołączone:

 

Podpowiedź: Należy pamiętać, że ta wersja systemu Windows 10 Home nie pozwala na aktualizację do wersji Windows 10 Pro!

 

Czy chcesz używać systemu Windows 10 jako komputera roboczego?

W tym przypadku zalecamy skorzystanie z jednego z pakietów Office, które zostały opracowane specjalnie dla systemu Windows 10:

 

Wymagania systemowe

Platforma

Windows

Obsługiwany system operacyjny

Okna 10

Procesor

Procesor lub SoC o częstotliwości co najmniej 1 GHz

Pamięć robocza

1 GB na 32 bity lub 2 GB na 64 bity

Miejsce na dysku twardym

16 GB na 32-bitowy system operacyjny lub 20 GB na 64-bitowy system operacyjny

Karta graficzna

DirectX 9 lub wyższy ze sterownikiem WDDM 1.0

Zakres dostawy:

Microsoft WindowsHome, ESD, 32/64bit, Multilanguage

 • Oryginalny klucz licencyjny do telefonicznej/online aktywacji systemu Microsoft Windows10 Home.
 • Zweryfikowane łącze Highspeed Downloadlink pozwala na szybkie i bezpieczne pobranie oprogramowania, alternatywnie można je pobrać bezpośrednio z firmy Microsoft.
 • faktura z zadeklarowanym podatkiem VAT
 • Instrukcja łatwego montażu.

Uwaga: Oferta ta nie obejmuje naklejki na klucze produktowe (etykieta COA). Oferta ta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm, klientów biznesowych, władz, organizacji, szkół, wspólnot i kościołów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 10 Home"
17 lut 2023

Always good to me.

Always helped me.

30 paź 2019

Günstiger gehts nicht

Alles Perfekt

3 lut 2018

Win 10

Toll wie immer. Gern wieder. Einfach, verständlich und schnell....

Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany