Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Education

Microsoft Windows 11 Education

318,13 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821991
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Education - doskonały towarzysz dla szkół Dzięki nowoczesnej technicznie i... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Education"

Windows 11 Education - doskonały towarzysz dla szkół

Dzięki nowoczesnej technicznie i bezpiecznej wersji systemu Windows 11 również instytucje edukacyjne mają dobre podstawy. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele mają dzięki temu bezpieczne i zawsze aktualne rozwiązanie do dalszego rozwoju własnej edukacji. Pod względem zawartości, Windows 11 Education oferuje podobne treści jak wersja Pro. Niemniej jednak, w tym artykule pokażemy, co jest oferowane w wersji dla instytucji edukacyjnych i gdzie leżą poszczególne zalety.

Jakie są szczególne cechy systemu Windows 11 Education?

Jak już wspomniano, nowy Windows 11 Education bazuje bezpośrednio na Windows 11 Pro. Oznacza to, że uczniowie i nauczyciele mają również technicznie doskonałą podstawę do codziennej nauki. Jedną z poważnych różnic jest jednak to, że Windows 11 Education jest bardzo mocno oderwany od poprzednich klas urządzeń i jest znacznie bardziej elastyczny w codziennej nauce.

Dzięki temu z intuicyjnego systemu operacyjnego można łatwo korzystać również na tabletach czy urządzeniach Surface. Nie są one uwzględniane przez wiele innych wersji systemu, co w wielu przypadkach prowadzi do irytujących zakłóceń. Jednak ci, którzy zdecydują się na Windows 11 Education z urządzeniem 2 w 1, mogą liczyć na bezproblemową naukę. W związku z tym nowa aktualizacja staje się najlepszym wyborem, aby połączyć komfort z bezpieczeństwem danych i być na bieżąco.

Oto jak system Windows 11 zmienił się od podstaw

Aby zrozumieć wiele nowych funkcji i zalet Windows 11 Education, warto zajrzeć za kulisy technologii systemu operacyjnego. Na przykład, w przyszłości będzie można również instalować aplikacje Android na komputerach. Jeśli szerszy wybór jest dla Ciebie ważniejszy, to będzie to dobre rozwiązanie. Następujące zalety sprawiają, że Windows 11 jest najlepszym wyborem jako nowy system:

 • Płynna integracja Microsoft Teams na pasku zadań
 • Tworzenie różnych grup pulpitów w nowym projekcie
 • Kompletna przebudowa sklepu Microsoft Store
 • Lepsza struktura widżetów bezpośrednio w menu startowym
 • Zoptymalizowane dokowanie do poprzedniego stanu po ponownym uruchomieniu

Przy wielu zmianach Windows 11 Education nie odrywa się całkowicie od swojego poprzednika. Niemniej jednak, wersja ta posuwa wiele wcześniejszych problemów o krok dalej i zapewnia, że praca jest teraz znacznie bardziej wydajna. Lepsza łączność to ważny argument, zwłaszcza dla uczniów i studentów, którzy są grupą docelową Windows 11 Education. W ten sposób umowy dotyczące tematów związanych ze szkołą i uczniami są znacznie uproszczone i przedstawione w bardziej przejrzysty sposób.

Windows 11 Edukacja

Rozszerzone funkcje dla edukacji

Liczne innowacje zwiększające bezpieczeństwo danych są oczywiście zauważalne również w systemie Windows 11 Education. Do najważniejszych innowacji należy pomoc w zdalnej konserwacji i zdalnym dostępie, a także technologia szyfrowania Bitlocker. W ten sposób całe dyski lub urządzenia mogą być zaszyfrowane kompleksowo i bez większego wysiłku. Zwłaszcza w przypadku danych z codziennych działań edukacyjnych może to być bardzo pomocne, aby móc samodzielnie śledzić sytuację.

Ci, którzy chcą kupić Windows 11 Education nie muszą się obejść bez ciekawych aplikacji. Są one również zawarte, przynajmniej częściowo, i uzupełniają cały pakiet w najlepszy możliwy sposób. Za pośrednictwem zmienionego Microsoft Store zawsze jednak będzie można uzyskać kolejne aplikacje i zastosowania. Nie czekaj więc dłużej, tylko zabezpiecz swoją edukacyjną wersję Windowsa.

Kup teraz Windows 11 Education od nas

Jeśli Twoje urządzenie jest przystosowane do Windows 11 Education, możemy gorąco polecić przejście na niego. Dzięki temu łatwo jest samodzielnie korzystać z nowych wzorów i zauważalnie zwiększyć wydajność w codziennej pracy. Jednocześnie w wersji dla uczniów i studentów mogą Państwo korzystać z różnorodnych i nowoczesnych usług wersji Pro. Dlatego właśnie w Blitzhandel24 mogą Państwo już teraz kupić Windows 11 Education i wyraźnie ulepszyć swoją organizację.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Education"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany