Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Education N

Microsoft Windows 11 Education N

339,82 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821996
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Education N - Windows dla instytucji edukacyjnych W celu zapewnienia pełnoprawnych... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Education N"

Windows 11 Education N - Windows dla instytucji edukacyjnych

W celu zapewnienia pełnoprawnych licencji dla uczniów i studentów powstał system Windows 11 Education N. W ten sposób placówki edukacyjne mają w każdej chwili dostęp do wielu funkcji i aktualizacji bez konieczności zakupu indywidualnych licencji dla każdego ucznia. Również u nas można bez problemu zakupić klucz do Windows 11 Education N, aby znów być na czasie. Chętnie pomożemy Państwu w skutecznym ulepszeniu systemu operacyjnego Windows 11.

Windows 11 Education N

Większa skuteczność i kompatybilność w zakresie edukacji

Liczne zmiany w systemie Windows 11 Education N sprawiają, że nauka staje się jeszcze łatwiejsza. Pozwala to na udostępnienie każdemu uczniowi pełnej wersji systemu operacyjnego i zwiększenie wygody nauki. W połączeniu z kolejnymi licencjami, takimi jak konto dla Office 365, można łatwo i efektywnie tworzyć arkusze kalkulacyjne, teksty i prezentacje.

Jeśli chodzi o urządzenia techniczne w szkole, Windows 11 Education N w zasadzie nie prowadzi do większych różnic. Jeśli Wasze urządzenia były już przystosowane do Windows 10, to tak samo będzie w przypadku nowej wersji. Jednocześnie w dalszej perspektywie pojawią się kolejne aktualizacje, które doprowadzą do udoskonalenia Windows 11 Education N. Możesz więc oczekiwać ciągłej optymalizacji systemu Windows 11 dla instytucji edukacyjnych, aby uczynić go łatwiejszym w użyciu.

Różnice między systemami Windows 11 Education N i Home

Już przy wielu poprzednich wersjach pojawiało się pytanie, czym różni się Windows Home od Windows Education. Pytanie pozostanie również z nowych funkcji z Windows 11 Education N, dlatego mamy już opracowane dla Ciebie centralne różnice. W kontekście instytucji edukacyjnej można szybciej dostrzec, gdzie dokładnie leżą zalety.

 

Windows 11 Home

Windows 11 Education N

Do konfiguracji wymagane jest konto Microsoft

Tak

Nie

Wirtualizacja Hyper-V

Nie

Tak

Firewall i ochrona sieci

Tak

Tak

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Nie

Tak

Integracja z Active Directory w Azure

Nie

Tak

Kontrola rodzicielska i aktywna ochrona

                      Tak          

Tak

Zaawansowane szyfrowanie urządzeń

Nie

Tak

Okres zintegrowanej konserwacji

24 miesiące

36 miesięcy


Jedną z największych różnic jest oczywiście to, że Windows 11 Education N istnieje przede wszystkim z myślą o dużych zamówieniach. Tak więc nie każdy musi kupować system operacyjny indywidualnie, ale zawsze dana instytucja edukacyjna jako dużą licencję wolumenową. Ponadto, w przypadku Windows 11 Education N można liczyć na wersję bez Media Playera, co jest możliwe od 2004 roku.

Jak system Windows 11 Education N uzupełnia pracę w szkołach

Nie tylko dla urządzeń uczniów i studentów, ale także dla sprzętu znajdującego się na miejscu w danej instytucji, Windows 11 Education N staje się najlepszym wyborem. Dzięki systemowi dla placówek oświatowych zyskujecie Państwo dłuższy okres utrzymania i możecie polegać na niezwykle nowoczesnych rozwiązaniach. Jednocześnie system Windows 11 Education N zawiera wszystkie typowe pomoce i funkcje wersji Pro, dzięki czemu nie trzeba iść na żadne kompromisy przy jego użytkowaniu.

Oprócz optymalizacji dla użytkowników komputerów PC, nowy system Windows 11 Education N oferuje również wiele ulepszeń dla smartfonów i tabletów. To znacznie ułatwia obsługę systemu operacyjnego np. za pomocą cyfrowego pióra lub palca. Dzięki temu system Windows 11 Education N jest również lepszym towarzyszem nauki w szkole lub na uczelni.

Kup teraz Windows 11 Education N

Dla instytucji edukacyjnej zakup nowego systemu operacyjnego jest zazwyczaj prostą sprawą. Oszczędza to uczniom i studentom konieczności samodzielnego zakupu drogich licencji. Ci, którzy sami chcą kupić Windows 11 Education N, również korzystają z jednolitych i wyraźnie porównywalnych warunków praktycznego zastosowania. Dzięki systemowi Windows 11 Education N wszyscy uczniowie i studenci mają takie same warunki do pomyślnej realizacji własnych projektów.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Education N"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany