Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Enterprise

Microsoft Windows 11 Enterprise

636,48 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821993
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Enterprise - większy komfort pracy Firmy polegają na wydajnych i nowoczesnych... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Enterprise"

Windows 11 Enterprise - większy komfort pracy

Firmy polegają na wydajnych i nowoczesnych systemach operacyjnych. Z tego powodu ważne jest, aby dysponować najnowszymi funkcjami i rozwijać współpracę we własnym przedsiębiorstwie. Dzięki systemowi Windows 11 Enterprise masz do dyspozycji dokładnie taki system operacyjny, który pozwoli Ci korzystać z większej szybkości, struktury i prostoty. Dzięki temu błędy, takie jak brak wydajności, nie stanowią już problemu w codziennej pracy.

Windows 11 Enterprise

Różnica w stosunku do systemu Windows 11 Enterprise N

Wielu klientów zastanawia się, czym w ogóle różni się Windows 11 Enterprise od wersji z dodatkową literką N w nazwie. W systemie Windows 11 Enterprise możesz polegać na niezwykle pomocnym programie Media Player. Staje się to bardzo ważne dla odtwarzania muzyki i filmów bez żmudnej instalacji poinstalacyjnej. Wersje z literą N w nazwie nie posiadają tej funkcji.

Jeśli nie chcesz świadomie polegać na wersji systemu Windows 11, która nie jest ukierunkowana na muzykę, film i aparat, lepszym wyborem będzie Windows 11 Enterprise. Oznacza to, że nie musisz się martwić o kompatybilność systemu, nawet jeśli chcesz go zmodernizować. Chociaż praktyczne pakiety mediów można zakupić i zainstalować jako dodatki w późniejszym czasie, w większości przypadków związane z tym doposażenie jest kosztowne.

Oto jak Windows 11 został ulepszony

Spojrzenie na funkcje, jakie oferuje Windows 11 w porównaniu z poprzednikiem, budzi nadzieję na więcej. Nie tylko konstrukcja, ale również kompatybilność dla płynnej współpracy uległa zasadniczej poprawie. Ułatwia to lepszą pracę w domu i w biurze, nie tracąc przy tym na funkcjonalności. Należy również zawsze pamiętać o następujących różnicach:

 

Windows 10 Enterprise

Windows 11 Enterprise

Centrum informacyjne z praktycznymi wskazówkami

Tak

Tak

Nowoczesny i pozbawiony błędów Microsoft Store

Nie

Tak

Firewall i ochrona sieci

Tak

Tak

Optymalizacja asystenta Cortana

Nie

Tak

Spokojny i dynamiczny układ

Nie

Tak

Integracja wideokonferencji

                   Nie          

Tak

Mniejsze i łatwiejsze aktualizacje

Nie

Tak

Wyczyść menu ustawień

Tak

Tak


Inne funkcje, takie jak ulepszona automatyzacja i większa prostota, sprawiają, że Windows 11 Enterprise to dobre podejście. Dzięki dostarczaniu większych ilości dla firm, każde urządzenie posiada własną licencję i może być zintegrowane z procesem pracy. Dlatego też w nowej wersji usunięto liczne błędy, aby zwiększyć komfort i przejrzystość. Możesz więc kupić swój klucz do Windows 11 Enterprise właśnie u nas.

Windows 11 Enterprise

Idealny dla większego komfortu i kompatybilności na budowie

Aby współpraca pomiędzy wieloma działami przebiegała sprawnie, niezbędny jest praktyczny i wydajny system. W porównaniu z innymi wersjami Microsoft 11, w wersji Enterprise można oczekiwać potężnego rozwiązania. Skupia się on na najnowszych aktualizacjach technicznych, posiada odtwarzacz multimedialny i zabezpiecza Twoje dane w najlepszy możliwy sposób. Oznacza to, że nawet wrażliwe dane i treści nie są zagrożone, co oznacza, że zawsze jesteś profesjonalnie chroniony.

Nie tylko dla własnych potrzeb, ale dla wszystkich urządzeń w firmie, system Windows 11 Enterprise pozwala wyznaczyć nowe standardy. Bardziej kompaktowe aktualizacje i nowe funkcje, takie jak innowacyjny menedżer plików, jeszcze bardziej upraszczają system operacyjny. Dzięki temu zawsze możesz zabezpieczyć odpowiednią licencję na objętość urządzeń w Twojej firmie i wyposażyć wszystkich w zespole w dobre systemy.

Kup Windows 11 Enterprise z nami teraz

Czy chciałbyś teraz sam korzystać z wersji Windows 11, która umożliwia prostą i zawsze skuteczną kontrolę systemu? Wtedy system Windows 11 Enterprise staje się doskonałą podstawą do sprawnej współpracy. Dodatkowe usprawnienia, takie jak łatwiejsze zarządzanie otwartymi oknami, również wpływają na większy komfort pracy na ekranie. Najlepiej więc samemu zdecydować się na nowy system Windows 11 Enterprise i zdać się na najnowsze innowacje w działaniu.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Enterprise"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany