Infolinia 0800 702813
 
Microsoft Windows 11 Enterprise N

Microsoft Windows 11 Enterprise N

636,48 zł *

z VAT Darmowa wysyłka

 • 241821994
 • Ważny bezterminowo
 • Wszystkie języki
 • Na całym świecie
[Kopia zapasowa] Nośnik danych do Twojego oprogramowania
Windows 11 Enterprise N - idealny dla większych potrzeb Jeśli chodzi o ogromną wydajność w... więcej

Informacje o produkcie "Microsoft Windows 11 Enterprise N"

Windows 11 Enterprise N - idealny dla większych potrzeb

Jeśli chodzi o ogromną wydajność w codziennych działaniach, Windows 11 Enterprise N staje się najlepszym podejściem do wyjątkowej wydajności. Przede wszystkim bezpieczeństwo i zoptymalizowana praca zespołowa prowadzą do odczuwalnego odciążenia codziennej administracji. Jeśli szukasz wydajnej wersji systemu operacyjnego dla kilku urządzeń, Windows 11 Enterprise N staje się dobrym wyborem. Właśnie tutaj z nami możesz wybrać klucze produktów, których potrzebujesz.

Windows 11 Enterprise N

Więcej mocy do codziennego użytku

Nowoczesny i intuicyjny wygląd systemu Windows 11 Enterprise N sprawia, że jeszcze łatwiej jest korzystać z funkcji, na których Ci zależy. Oznacza to, że możesz polegać na zupełnie nowym doświadczeniu użytkownika, które przyczynia się w najlepszy możliwy sposób do wydajnej pracy. Ważną zaletą staje się również związana z tym struktura. Ponadto system Windows 11 Enterprise N oferuje następujące funkcje:

 • Większy nacisk na automatyzację

Zoptymalizowana współpraca zespołowa i związana z nią automatyzacja to najważniejsze priorytety systemu Windows 11 Enterprise N. Zarówno na pulpicie, jak i przez przeglądarkę internetową można w ten sposób automatycznie wykonywać powtarzające się procesy, aby zaoszczędzić ważny czas.

 • Zoptymalizowana integracja konferencji

Wideokonferencje odgrywają kluczową rolę w optymalizacji współpracy. W systemie Windows 11 Enterprise N mikrofon może być aktywowany lub wyciszony bezpośrednio na pasku zadań. Oferuje to decydującą wartość dodaną, zwłaszcza w zastosowaniach biznesowych.

 • Dodatki, takie jak pomoc w dokowaniu na ekranie

Aby móc zobaczyć więcej szczegółów na ekranie, Windows 11 Enterprise N oferuje zupełnie nowy system. Dzięki zintegrowanemu systemowi dokowania układ jest automatycznie zapisywany, co umożliwia szybką kontynuację pracy bez konieczności ciągłego zapisywania.

Licencje objętościowe zapewniające płynność działania

Do systemu Windows 11 Enterprise N można dokupić nie tylko pojedyncze produkty, ale także licencje na większą skalę. Nawet bez Media Playera, który nie jest dołączony do zestawu, masz wszystko, czego potrzebujesz do efektywnej pracy w codziennym biznesie. Przede wszystkim bezpieczeństwo nowej wersji systemu Windows 11 staje się zaletą pozwalającą na efektywną pracę w każdym miejscu. Czy to w biurze, wygodnie w domowym gabinecie, czy dynamicznie w pociągu - Windows 11 Enterprise N oferuje odpowiednie funkcje dla każdego typu i przekonuje daleko idącymi i dobrymi właściwościami.

Windows 11 Enterprise N

Różnica w stosunku do innych wersji systemu Windows 11

Jedną z istotnych różnic pomiędzy systemami Windows 11 Home, Windows 11 Pro i Enterprise N jest forma wdrożenia. Jednocześnie Windows 11 Enterprise N koncentruje się wyłącznie na istotnych aktualizacjach zabezpieczeń, z którymi nie są zintegrowane żadne dodatkowe funkcje. Ma to tę zaletę, że Windows staje się samodzielnym systemem operacyjnym. Dzięki temu można łatwo polegać na podstawowych funkcjach w firmie i zachować kontrolę.

Aspekty takie jak wykrywanie punktów końcowych i zoptymalizowana ochrona danych uwierzytelniających stają się częścią rozszerzonych funkcji systemu Windows 11 Enterprise N. To samo dotyczy zapewnienia jednolitego filtra zapisu, który również przyczynia się do bezpieczeństwa systemu operacyjnego. Dzięki temu jeszcze łatwiej można zabezpieczyć zagrożone dane i chronić wrażliwe treści w firmie. Do tego dochodzą takie pomoce, jak Desktop Alalytics i Windows 11 Long-Term Service Channel. Wszystko to sprawia, że zakup systemu Windows 11 Enterprise N jest dobrym wyborem.

Kup Windows 11 Enterprise N tutaj z nami teraz

Jeśli i Ty jesteś teraz zainteresowany wydajną wersją dla codziennych operacji biznesowych, możemy tylko polecić Windows 11 Enterprise N. Kompatybilność z aplikacjami Microsoft 365 jest oczywiście również niezbędna, aby zapewnić wydajną pracę przez cały czas. W ten sposób system operacyjny staje się ważnym punktem odniesienia dla bardziej wydajnej pracy przy jednoczesnym oparciu o nowoczesne projekty. Najlepiej przekonać się samemu i zabezpieczyć swój produkt już teraz.

Jak i kiedy otrzymam zakupiony produkt?
Produkty cyfrowe, klucze produktów i dostęp do centrum pobierania zostaną udostępnione e-mailem natychmiast po zakupie - chyba że nośnik danych został zamówiony.
Jakie opcje płatności są dla mnie dostępne?
PayPal, Amazon Pay, natychmiastowy przelew bankowy, karta kredytowa, Apple Pay, przedpłata, zakup na fakturze
Jakie gwarancje mam w Blitzhandel24?
Blitzhandel24 to sklep internetowy z certyfikatem EHI, TrustedShops i CHIP. Blitzhandel24 oferuje również swoim klientom stałe wsparcie, a także wsparcie dla zakupionego produktu. Jeśli produkt nie był używany / wykorzystany, nasi klienci mogą skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy.
Polityka cenowa więcej

Jak kształtują się nasze ceny?

Podstawową zasadą handlu oprogramowaniem jest sztuka zaniechania.

 • Wiązka objętościowa
 • Eliminacja opłat za dostawę i przechowywanie, poprzez wirtualne zarządzanie towarami.
 • Przywóz bezpośredni
 • Długoterminowe relacje z dystrybutorami.
 • Niska marża zysku, głównym priorytetem Blitzhandel24 jest wartość i wzrost bazy klientów.
 • Centralna i chuda administracja.
 • Zakupy ilościowe od autoryzowanych dostawców/dystrybutorów.
 • Eliminacja wysokich inwestycji marketingowych, ponieważ jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów w sposób ukierunkowany i dlatego możemy niezawodnie realizować koncepcję "reklamy poprzez referencje".

Czy z tego powodu jakość jest gorsza?

Obiecujemy naszym klientom doskonałą jakość. Ceny w żaden sposób nie wpływają na jakość, nasi klienci otrzymują sprawdzone i zweryfikowane produkty. Ponadto Blitzhandel24 zapewnia Państwu ochronę do 20.000 € za pośrednictwem Trusted Shops, a także bezpieczny prawnie sklep poprzez znak jakości EHI.

Czytać, pisać i omawiać recenzje... więcej
Opinie klientów dotyczące "Microsoft Windows 11 Enterprise N"
Napisz recenzję
Oceny zostaną wydane po weryfikacji.
Proszę wpisać ciąg znaków w poniższe pole tekstowe.

Pola oznaczone symbolem * są polami obowiązkowymi.

Ostatnio oglądany